Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Ogródeczek mamy mały, mieliśmy w sumie 3 projektantów, sami znajomi zdeklarowani zrobic szkice za 2-3 stówki. Byc moze z racji niewielkich pieniędzy niczego się nie doczekaliśmy. Robiliśmy sami dzieląc ogródek na kilka części z czego została nam ostatnia gdzie właśnie kończy się w sumie działająca już grillo-wędzarnia

 

Materace podobno niezłe są w sieci Ikea

 

Kompleksowo ogrody projektuje i robi szkolka z ulicy Zielonej we Wielkie Nieszawce - to jest wspólnik tych z Szychowa ktory otwoerzył własny biznes, my z towary od nich jesteśmy zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Piotr, były wspólnik, który nieźle nabroił i poszedł na swoje:) W tym wypadku sprawdza się powiedzenie: z rodziną najlepiej na zdjęciu

 

Czyli ten co poszedł to nabroił? Ten co rozkręca interes na Nieszawce chyba nie ma na imię Piotr. Gość strasznie gadatliwy i kiedyś troszkę mi naopowiadał, wynikało z tego, że ten co został to nabroił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, ten Piotr Agnieszki to chyba zwrot do Ciebie był;) a ci z Nieszawki to Barbara i Andrzej, wyguglalam ich;)

dzieki za namiary, zadzwonie do jednych i do drugich, ciekawe jaki to w ogóle rząd wielkości ceny...

 

OK, no masz rację, też tak można to zrozumieć, właśnie kończę poranną kawkę więc za chwilę szare komórki będą szybciej przetwarzać dane ;)

 

Tak czy inaczej ciekawe który z nich nabroił bo tu akurat info mamy zdaje się całkiem odmienne :)

 

Pisząc w ten sposób któremuś z nich zapewne robimy krzywdę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, ja ich znam od kilku ładnych lat i raz byłam świadkiem niezbyt miłej wymiany zdań między nimi (nie widzieli mnie, a ja nie miałam gdzie "umknąć")wskazującej kto nabroił;)

Koleżanka szuka używanego garażu na budowę. Jakby ktoś miał to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywdę jak krzywdę, reklamę na pewno;)

 

Raczej anty ;)

 

Ja byłem przekonany, że ten z Szychowa co został jest be a z Nieszawki cacy. Jak widać jest szansa, ze jest całkowicie odwrotnie. Wobec tego już nic nie mówię i przyjmuje nowe fakty do wiadomości :)

 

Jak tam z grzybami?

 

Chyba ciut nocki przyzimnawe na wielkie zbiory ...

 

Efekt tegorocznych kilku popołudni, 400 rozbiórkowych cegieł, starych drzwiczek, paru worków cementu, resztek desek, prętów po budowie itd

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=138645&d=1348658134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kuchnie stylizowane to polecam k&t kuchnie włoskie, sama u nich robię ( styl raczej nowoczesny) przez parę lat mieszkałam we Włoszech i mogę polecić producenta od którego sprowadzają swoje meble.

 

Dużo fajnych stylizowanych mebli jest tez np: na tablica.pl lub innych tego typu portalach. Ludzie czasami nawet nie wiedzą jakie perełki mają w domach i je wyprzedają z korzyścią dla takich ludzi jak Ty i ja :)

 

 

Dzięki bardzo na pewno tam zajrzę, bo na stronie mi coś wpadło w oko :)

 

 

 

Pytanie do ogółu : z czego najlepiej postawić ściankę działową w bloku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Pytanie do ogółu : z czego najlepiej postawić ściankę działową w bloku??

 

Zależy czy i co będziesz na tej ściance chciała wieszać

 

Jeśli KG to albo lekkie albo musisz wcześniej dokładnie wiedzieć gdzie TO COŚ ma wisieć i poprowadzić tamtędy mocne aluminiowe elementy

 

Jeśli tego nie wiesz to jedynie obrazki możesz na takiej ściance pozawieszać

 

Trudno mi porównać koszty jednak co do praktyczności ścianki ja bym obstawiał za BK 12cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tej ścianie nie mam w zamiarze nic wieszac, będzie tam tylko stała kanapa. Tylko mam mały problem, bo piszecie,że 12cm a kurcze mam miejsce tylko na 10 jak myślicie na rade??

 

w systemie YTONG i podobnych pewnie i 8cm znajdziesz, do tego cienki tynk i będzie git. Z KG zrobisz pewnie jeszcze ciensze

 

W linku dla smaka fota z ostatniej soboty

 

http://s1.zmniejszacz.pl/108/wedzenie_29__229193.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...