Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

cześć

 

Wadus jak postępy na budowie?

 

Pytanko mam: wiecie jak jest z transportem z Castoramy? Jak cena, dowóz jakies 20-25 km od ich sklepu.

W Leroy chcą 25zł.

 

U nas w końcu zamówiliśmy drzwi i bramę garażową, montaż wszystkiego, łacznie z oknami pod koniec września. Za 3 tyg startujemy z dachem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodebert, moi sąsiedzi mają takie ściany. Nie skarżą się:) Poza tym od 7 lat nie widzę, żeby próbowali to docieplić

 

Dzięki, zawsze jakaś informacja. Właśnie z tego założenia z żoną wychodzimy, że jak już będzie zimno to zawsze będzie można cieńszą niż zwyczajnie warstwą styropianu walnąć (niekoniecznie zaraz po budowie - rozłożenie kosztów na później).

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie polecem Thermoprojektu - robilem u nich adaptacje gotowego projektu. gdy wybralem opcje zalatwiania niektorych spraw na własna rekę (np ZUDP) zeby wyszlo taniej jakies kilkaset złotych (!!!) to byli strasznie niemili, wręcz krzyczeli jak zadawałem jakieś pytanie.

 

Swoja drogą to ludzie nie wiedzą ze czasem załatwienie na własną ręke niektorych rzeczy pozwala oszczedzic kupe kasy. Ja tak mialem z ZUDPem.

 

Po drugie w Thermoprojekcie nie ma ustalonego cennika. Jeden pracownik mowi np ze to bedzie kosztowalo 1600, a przychodzisz nastepnego dnia (obsluguje Cie inna osoba) to to samo kosztuje 400 zl. Siostra tak miala.

(Jak juz gadac z kims to z kierownikiem Winogrodzkim - on jest w tej firmie najtanszy :) )

 

Ja już "zbudowałam" dom i przypadkiem natknęłam się na tę nagonkę na Thermoprojekt. Wyczuwam jakiś czarny PR ze strony konkurencji. Na wszystkich innych portalach Thermoprojekt ma bardzo dobre oceny, tu znalazł się jakiś klub narzekających. Czasami widząc ile oni mieli takich domków jak mój "w toku" podziwiałam jak się w tym wszystkim łapali. Jak widać każdemu zdarzają się błędy.

Oczywiście można wszystko zrobić samemu, jeśli ma się czas i ochotę, albo zapłacić za usługę i mieć święty spokój. Ja tak zrobiłam i dostałam wszystko do ręki, załatwione bez problemu. Obsługa była miła a Pan Jacek ma ogromną wiedzę i wyciągałam od niego tyle informacji ile to możliwe. Moje doświadczenia z tą firmą są więc bardzo pozytywne i polecam ją znajomym i wam również. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wakacyjnie;) po 2 latach od wprowadzenia sie przyszedl czas na podbitkę - pamiętacie gdzie kupowaliscie swoje? macie drewno czy pcv? na co zwrocic uwagę?

 

 

Hej Basiu - ja mam podbitkę z PCV z Gamratu - kolor ciemny dąb - wygląda bardzo ładnie, a kupowałam w Lubiczu, w jakiejś firmie ALFA coś tam ....

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mogli byście polecić mi solidnego i w miarę taniego geodete

 

 

Hej, ja znam stosunkowo niedrogiego, ale niestety nie jest zbyt terminowy, a teraz z tego co wiem, to na ulopie jest ... :( jeśli nie zależy na czasie, to dam na niego namiar, ale dopiero, jak zrobi dla mnie to co ma zrobić :)). Jako, że nie pierswszy raz korzystam z jego usług to wiem, że niektóre rzeczy u niego się ślimaczą ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...