Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Czy ktoś z Was mógłby polecić firmę w zakresie wykonania przyłącza wodno-kanalizacyjnego, mamy wykonany projekt takiego przyłącza i szukamy firmy, która doprowadziłaby wodę na działkę.

 

Witaj! Podaję bardzo solidny namiar. Firma ekomet - J. Smoliński. Nam zrobili w jeden dzień. Numer telefonu 604954961

Pozdrawiam - Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Pewnie juz nikt tu nie zaglada :) ? ale sie odezwe:

 

U mnie budowa jest na etapie wiezby dachowej. dachowki zamowilem z Todachu na Rowninnej

Maja duzy wybor Pan Jaroslaw troche zabiegany, ale wydaje sie uczciwy, a to duzy atut w dzisiejszych czasach.

 

Oferta suma sumarum wyszla dosyc fajna myslalem ze nie zejdzie z ceny a trzeba bylo tylko dac Panu Jarkowi szanse :)

Wybralem Braas Cisar Baltycka + 1 okno dachowe + membrana Red strong + orynnowanie (tu czemkam na wycene)

 

No coz SSO juz prawie osiagniety, bylo troche latania zalatwiania ale mysle, ze szybko sie mozna nauczyc. Polecam sklad budowlany Betor wzialem u nich w sumie 80 m3 betonu kilka ton stali, kominy, bloczki betonowe i troche drobnicy. Transporty drobnych rzeczy jak strzemiona, folie, drut wiazalkowy i takie inne duperele mialem gratisowo. Telefon i za chwile materialy byly na budowie. z betonem nigdy nie mieli obsuwy, ceny dosyc atrakcyjne choc doszly mie slychy ze nie wszystkim oferuja te same ;)

 

Polecam rowniez Alfabis w Lubiczu na Warszawskiej - nie az taki duzy sklad ale tez uczciwie podchodza do klienta (kupilem u nich suporeks i nadproza)

 

No ale teraz to sie zacznie:

-okna

-elektryka

-hydraulika

-posadzki

-tynki

-ocieplenie

-elewacje

-stolarka wew.

-kuchnia

-lazienka i wc

-podlogi

-kotlownia

- i sam Bog jeden wie co jeszcze?

 

tynki potem posadzki zrob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja znam stosunkowo niedrogiego, ale niestety nie jest zbyt terminowy, a teraz z tego co wiem, to na ulopie jest ... :( jeśli nie zależy na czasie, to dam na niego namiar, ale dopiero, jak zrobi dla mnie to co ma zrobić :)). Jako, że nie pierswszy raz korzystam z jego usług to wiem, że niektóre rzeczy u niego się ślimaczą ..

 

Też poprosze namiary na priva:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jeszcze raz za namar. Korzystałeś z autorskiej pompy kolegi Wihajstra, czy z "firmowych" rozwiązań? Zasialnie dolne masz poziomie czy odwierty?

 

Witaj, mam firmową pompę HCT, a to Twór Wihajstra - i cieszę się, że nie np. wynalazek na "V" (brzmiący z niemiecka) widziałem jak ten traktor chodzi po sąsiedzku i masakra.

U mnie niestety są piachy więc trzeba było wiercić, a szkoda bo by się trochę "dutków" oszczędziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam firmową pompę HCT, a to Twór Wihajstra - i cieszę się, że nie np. wynalazek na "V" (brzmiący z niemiecka) widziałem jak ten traktor chodzi po sąsiedzku i masakra.

U mnie niestety są piachy więc trzeba było wiercić, a szkoda bo by się trochę "dutków" oszczędziło.

 

U mnie gleba jest super, bo jest glina i nawet wykop pod fundementy podszedł trochę wodą. Jednak chcemy odwierty z innych powodów. Wihajster przelicza koszty takiego rozwiązania.

 

OK - a macie może namiary na kogoś sensownego od wentylacji mechanicznej?

Wihajster nie chce się w to bawić, a inne oferty wyrywały mnie z butów jeżeli chodzi o bilety NBP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gleba jest super, bo jest glina i nawet wykop pod fundementy podszedł trochę wodą.

 

bajka dla poziomego kolektora

 

OK - a macie może namiary na kogoś sensownego od wentylacji mechanicznej?

Wihajster nie chce się w to bawić, a inne oferty wyrywały mnie z butów jeżeli chodzi o bilety NBP.

 

no niestety u nas jak za króla ćwieczka - grawitacyjna wentylacja

 

i to właśnie przez te bilety ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gleba jest super, bo jest glina i nawet wykop pod fundementy podszedł trochę wodą. Jednak chcemy odwierty z innych powodów. Wihajster przelicza koszty takiego rozwiązania.

 

OK - a macie może namiary na kogoś sensownego od wentylacji mechanicznej?

Wihajster nie chce się w to bawić, a inne oferty wyrywały mnie z butów jeżeli chodzi o bilety NBP.

 

Zgłoś się do forumowego Kangaxx'a - robi w całej Polsce chociaż jest z Podkarpackiego - u mnie pod Bydzią robił i cenowo bez porównania z innymi firmami typu rekup.....pl :)

 

Pozdrawiam,

Olek

 

ps. notabene Wihajster robił u mnie pompę z odwiertami, także w pełni polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam inwestorów z Torunia i okolic :)

Zachęcony czasem wykonania domu chcę wybrać ofertę firmy Expobud (czyli 110m z prefabrykatów). Czy ktoś zna jakieś przeciwwskazania aby tejże właśnie firmy nie wybierać ?

Może komuś już udało się usłyszeć o nich coś złego ?

 

Witaj! My waśnie budujemy z expo-budem i mogę się o nich wypowiadać tylko w superlatywach. NIe tylko w kwestii budowy, ale także w kwestii formalności. Bardzo nam dużo pomogli, po miesiącu załatwiania mieliśmy już wszystko (a ruszaliśmy nieuzbrojeni), a po kolejnych 2 tygodniach także PNB.

Zbraku zimy wystartowali już z budową. Wejdź na nasz dziennik budowy, pokazujemy postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...