Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Dziennik oglądam na bieżąco. Garaż też będzie ?

 

Tak, będzie dwu-stanowiskowy z płaskim dachem.

Wejście do garażu z kotłowni.

 

Właśnie rozpoczęli konstrukcję dachową domu.

Jeżeli macie ochotę podjechać obejrzeć, zapraszamy. Budujemy w Pigży przy drodze na Łubiankę.

Tylko trzeba się pośpieszyć, bo zaraz skończą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślę że odwiedzimy budowę chociażby ze względu na fakt że chcemy mieć taki sam układ. Poza tym wstępnie umawiałem się z p. Krzysztofem na jakąś "objazdówkę". Czy rozmawialiście z jakimiś mieszkańcami którzy pocieszyli się swoimi domami dłużej niż rok, dwa ?

 

Tak, byliśmy nawet. W Zamku Bierzgłowskim i w Grębocinie. Ci z zamku przeżyli już zimę i są bardzo zadowoleni.

W Grębocinie byliśmy na jesieni, w miarę świeżo się wprowadzili.

 

Ale ogólnie na forum i na facebooku jest kilka osób chwalącyh te domy i mieszkających już jakiś czas.

Mam nadzieję, że się nie zawiedziemy...

 

Co do układu, my trochę zmienialiśmy. Wyleciała toaleta dla większej kuchni i powiększyliśmy wiatrołap, żeby BIG komandor się zmieścił. Ale wyszło fajnie. No i zrobiliśmy okna balkonowe z dwóch stron - z tyłu i z boku też.

Zaprszamy, zapraszamy. Jutro będziemy po południu, w weekend pewnie też. Zresztą w każdej innej chwili możecie podjechać, miłą ekipa też wszystko objaśni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

U nas w tym tygodniu kończą stan zero, a my zastanawiamy się jaki zrobić strop nad piętrem.

Czy może ktoś z Was robi, albo zna kogoś kto ma lub wykonuje stropy lekkie metodą natryskową (pianką poliuretanową)? Będę bardzo wdzięczna.

 

Odnośnie podłączenia do sieci wod- kan różne firmy wołały od 4900 do 7600+ Vat, ostatecznie zdecydowaliśmy się na hydraulika, który ma wykonać wszystko w domu + podłączenie do sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

U nas w tym tygodniu kończą stan zero, a my zastanawiamy się jaki zrobić strop nad piętrem.

Czy może ktoś z Was robi, albo zna kogoś kto ma lub wykonuje stropy lekkie metodą natryskową (pianką poliuretanową)? Będę bardzo wdzięczna.

 

Odnośnie podłączenia do sieci wod- kan różne firmy wołały od 4900 do 7600+ Vat, ostatecznie zdecydowaliśmy się na hydraulika, który ma wykonać wszystko w domu + podłączenie do sieci.

 

Witam,jak długo robili wam stan zero i w ilu?jaki koszt jak można wiedzieć i czy byliście zadowoleni z ich pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w przyszłym miesiącu chcieliśmy ruszyć z naszą budową, ale nasz wykonawca wyjechał do Anglii i nie mamy budowlańców!!! Możecie jakoś pomóc? Budujemy w Nowej Wsi. Czy znajdę tu kogoś z tych okolic?

 

Witaj,podaję numer do firmy która budowała mój dom i z której jestem zadowolony p.Krzysztof 501249436.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak długo robili wam stan zero i w ilu?jaki koszt jak można wiedzieć i czy byliście zadowoleni z ich pracy?

 

4 dni ławy, przy czym sami robili zbrojenie, później tydzień przerwy na związanie, 2 tygodnie fundamenty, izolacja fundamentów, chudziak.

Z pracy jestem zadowolona. Co do kosztów, to będziemy rozliczać się w przyszłym tygodniu.

Robią w 3 od 8- 17ej-18ej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni ławy, przy czym sami robili zbrojenie, później tydzień przerwy na związanie, 2 tygodnie fundamenty, izolacja fundamentów, chudziak.

Z pracy jestem zadowolona. Co do kosztów, to będziemy rozliczać się w przyszłym tygodniu.

Robią w 3 od 8- 17ej-18ej.

 

Koszt robocizny- 16 tysięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni ławy, przy czym sami robili zbrojenie, później tydzień przerwy na związanie, 2 tygodnie fundamenty, izolacja fundamentów, chudziak.

Z pracy jestem zadowolona. Co do kosztów, to będziemy rozliczać się w przyszłym tygodniu.

Robią w 3 od 8- 17ej-18ej.

 

Więcpoczekam na koszt do przyszłego tygodnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Proszę o pomoc.

Wybieram okna i o ile z wyborem pomiędzy poszczególnymi profilami i szybami jestem w stanie się jakoś ogarnąć, o tyle z jakością montażu już nie.

Waham się pomiędzy:

Falkon Toruń

Darro Toruń

Okno-Mont Toruń.

 

Profile i okna są porównywalne / zbliżone - ale w oknach połowę roboty jakość montażu.

 

Mogłby ktoś się wypowiedzieć o tych firmach? W necie ludzie nie piszą, jak jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...