Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

I znowu szukam ekipy na dach :evil: :evil:

Odmówił, mogę się tylko domyślać dlaczego.

Warczę jak wściekły pies.

 

Łojjj, przykro mi szczegolnie ze to ja Ci ich polecilem :( A dlaczego to ja raczej sie domyslam - na druga polowe roku mial juz conajmniej kilka umowionych dachow (tylko z tego o czym ja wiem) i pewnie by sie nie wyrobil. Ja tez mialem obiecane na listopad, a zaczal w styczniu - troche sie przeliczyl, na ten rok biora juz poprawke :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu szukam ekipy na dach :evil: :evil:

Odmówił, mogę się tylko domyślać dlaczego.

Warczę jak wściekły pies.

 

Łojjj, przykro mi szczegolnie ze to ja Ci ich polecilem :( A dlaczego to ja raczej sie domyslam - na druga polowe roku mial juz conajmniej kilka umowionych dachow (tylko z tego o czym ja wiem) i pewnie by sie nie wyrobil. Ja tez mialem obiecane na listopad, a zaczal w styczniu - troche sie przeliczyl, na ten rok biora juz poprawke :)

pozdr.

 

Eeeeee wiesz juz mi przeszło, widać mam mieć inną ekipę na moim dachu.

Nic się nie dzieje bez przyczyny.

 

Nic tak mnie nie mobilizuje do działania jak porządny nerw :))))

 

I działam, aż się sama sobie dziwię :p :p z efektami mam nadzieję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów

 

Poszukuje dobrą ekipe murarzy badz murarza na drugą połowe maja, do zrobienia są ściany piwniczne. Jeśli ktoś ma jakieś namiary to prosze przesłać na priv. Budowa w okolicach Wodzisławia (Bluszczów).

Dziekuje

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i bardzo proszę o namiary na tą stal

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

quote="mucia"]Witam wszystkich budujących w Rybniku i okolicach.

 

Mam namiary na stal fi 12 w cenie 1950zł tona, jeśli ktoś jest chętny info wyśle na priva.

 

Domek chcemy budowac z keramzytu ściany zewnętrzne z optiroca 24cm + 15cm styro.

Może już ktoś w okolicy budował z tego materiału prosze o opinie.

 

pozdrawiam

mucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam jakiegos fachmana do wykonania balustrady do schodow wewnetrznych drewno lub cos kutego ( schody granitowe )

bede wdzieczny za sprawdzone namiary na kogos kto mnie nie zrujnuje

do granitu to chyba metal lepiej pasuje, ale to moje zadanie 8)

http://www.zukba.pl/

http://www.art-met.com.pl/

"Met-Plast" Adam Kurek

Wilcza, ul. Miarki 11, tel. 032 2397373

jeszczw Pilchowicach jest gość co robi balustrady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat interesowałem się dachówką - kończy się, albo już się skończyłą promocja na Robena Monza plus

 

W sumie to nie bylo zadnej promocji - chyba ze nie daja juz takich rabatow jak wczesniej ?

 

- kasztanowa (Lubar) - dostałem ofertę dachówkę z wszystkimi gąsiorami i zakończeniami niecałe 9500 - dach mam około 170-180m(dwuspadowy)

Dużo czy mało?

 

Podaj cene za podstawowa dachowke - jak w okolicy 2,9-3,2 pln to cena OK. 180m * 3,2 * 10 (szt/m2) = 5,7k pln. Przy takim dwuspadzie masz jaka kalenice? 12m ? To z 40 gasiorow po 20 pln = 600 pln, suma = 6,3k pln. Nie wiem po ile sa zakonczenia - wiem ze sa chyba drogie, a troche ich potrzebujesz :) Plus trojniki, poczatki gasiora.. Cena moze byc w normie :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...