Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

ale wygląda na to z tego co piszesz ze chcesz zrobić prawie jednocześnie tynki wewn. i ocieplenie zewn. ...jak dołożysz jeszcze wylewki to bedziesz miała dom jak gąbka

poza tym ja bym sie obawiała ze ekipy od tynków i wylewek mi upaprają ten tynk z zewnątrz :D jest po nich masakrycznie dużo śmieci, worków itp....dlatego kolejny plus dla wylewek o których myślę...Jasek moge sie powołać na ciebie u tego p.Pawła ?

Hmm chyba ci chodzi o Przemka z Kibo jasne mozesz sie powolywac BTW jak macie czas i jeszcze chcecie poogladac to we wtorek vel srode mozemy sie ugadac. BTW wczoraj u mnie byli jacys goscie z forum i konkluzja no jest rowno mozemy robic (ogladanie przy lampie po 20 bezcenne wczesniej nie moglem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

znajomy ma szkolke w wodzislawiu na pszowskiej ... dobry kolega mojej mamy ... jutro zadzwonie to sie o numer doprosze !! jak sie na mama powolasz to pewnie i cene dobra dostaniesz :)

 

wlasnie gdalam z mama :)

pan Kotyczka - 32 456 30 43 /koniecznie masz sie na moja mame powolac to napewno cos ciekawego sie znajdzie :)/

 

jest jeszcze szkolka od Prokopa nz czyzowickiej ale on drogi jest !!

 

OK! Dzieki, jutro go przyatakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba ci chodzi o Przemka z Kibo jasne mozesz sie powolywac BTW jak macie czas i jeszcze chcecie poogladac to we wtorek vel srode mozemy sie ugadac. BTW wczoraj u mnie byli jacys goscie z forum i konkluzja no jest rowno mozemy robic (ogladanie przy lampie po 20 bezcenne wczesniej nie moglem)

 

Zaprosilbym ich tez do mnie na miksokretowe, gdybym juz nie mial tych wylewek pozakrywanych - moznabylo polozyc late 2m w dowolnym miejscu i nie bylo zadnych wglebien - perfekt. Tez by byla konkluzja "jest rowno mozemy robic" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkólki:

1. Rój albo Rogoźnia. Kiedyś kupowałąm tam za 3000 tys. tujek dla znajomego, mieli dobre ceny.

2. Rybnik koło Shella

3. Rybnik przed trzecim zalewem. Jutro mogę mieć numer.

Jak coś to przypomnij się na [email protected]

 

 

MAM DO SPRZEDANIA OKOŁO 70-80 SZT. LEIER THERMOPOR 30-TKA. Jak coś to też proszę pisać na powyższy adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba ci chodzi o Przemka z Kibo jasne mozesz sie powolywac BTW jak macie czas i jeszcze chcecie poogladac to we wtorek vel srode mozemy sie ugadac. BTW wczoraj u mnie byli jacys goscie z forum i konkluzja no jest rowno mozemy robic (ogladanie przy lampie po 20 bezcenne wczesniej nie moglem)

no fakt...Przemek :) tak, chce zadzwonic do niego popytać :) a tak z biegu - jak mamy piwnice to nie planujemy dawac folii pod styro - powinna byc ? a w nastepny tydzien wpadamy do ciebie, termin do uzgodnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt...Przemek :) tak, chce zadzwonic do niego popytać :) a tak z biegu - jak mamy piwnice to nie planujemy dawac folii pod styro - powinna byc ? a w nastepny tydzien wpadamy do ciebie, termin do uzgodnienia :)

Wydaje mi sie ze tak bo na pietrze tez mialem ale popytaj madrzejszych. A i przekrec do Macka z wolplanu fajny gosc z 1h z nim nawijalem przez telefon (on placil ;) ) 506 099 831 i tak naprawde to on mnie przekonal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze tak bo na pietrze tez mialem ale popytaj madrzejszych. A i przekrec do Macka z wolplanu fajny gosc z 1h z nim nawijalem przez telefon (on placil ;) ) 506 099 831 i tak naprawde to on mnie przekonal :)

 

ok thx :) myślę że powinniśmy ustalić parę rZeczy zanim zabierzemy sie za podłogówkę żeby nie było za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do KiR . Przejrzałem wasz album z budowy .Super fotorelacja.Mam pytanie skąd braliście okna? I jaką mieliście wycenę?Szczególnie interesuje mnie okno tarasowe, bo chyba macie zwykle otwierane ,a nie suwane . Acha i drzwi wewnętrzne Fajne Jakiej firmy ?Odpowiedź może byc na priw . Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, zrobiłem podsumowanie okresu grzewczego (od 1.11.2010 - 1.04.2011)

 

zuzycie wg podlicznika PC (CO+CWU)

1T=1394,2 kwh = 38% = 761zł

2T=2275,3 kwh = 62% = 670zl

suma=3669,5 kwh = 1431zł

 

dodatkowo, na podliczniku nacykało mi 100kwh zanim zaprogramowałem sterownik, ale to już pomijam.

zużycie w 2T dla całego domu =54%

 

Nono, sledze tez watek o PC :-) Wyszlo pieknie, zwazywszy jeszcze na temperatury jakie trzymasz - ja wole zdecydowanie chlodniej i u mnie w sypialni mamy 16-17, a w pokojach 19, 20 to rzadkosc bo nam za cieplo :) Dodatkowo to Twoj pierwszy sezon grzewczy, dolne zrodlo jeszcze sie "ulozy" wiec przyszly sezon powinno byc jeszcze lepiej! Choc i tak 1,4k to ~115 pln / mc jest swietne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...