Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich. Jestem nowy na tym forum i też prowadzę zmagania z budową wymarzonego domu.

Jestem na etapie zalanego stropu nad parterem ale od wiosny cd..

Dlatego mam kilka pytań dotyczących poleceń fachowców. Jeśli możecie kogoś polecić to będę wdzięczny.

A mianowicie poszukuję ekipę od przyłączy wodno-kanalizacyjnych, ekipy do dachu oraz kogoś od kominów systemowych.

Za wszystkie sugestie z góry dziękuję.

Jak dotąd wszystko robiliśmy sami bo niestety bez kredytu to każdy grosik się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Jestem nowy na tym forum i też prowadzę zmagania z budową wymarzonego domu.

Jestem na etapie zalanego stropu nad parterem ale od wiosny cd..

Dlatego mam kilka pytań dotyczących poleceń fachowców. Jeśli możecie kogoś polecić to będę wdzięczny.

A mianowicie poszukuję ekipę od przyłączy wodno-kanalizacyjnych, ekipy do dachu oraz kogoś od kominów systemowych.

Za wszystkie sugestie z góry dziękuję.

Jak dotąd wszystko robiliśmy sami bo niestety bez kredytu to każdy grosik się liczy.

 

Co do dachu moge polecic moja ekipe budowlana. Sa calkiem tani i solidni. Firma Dom z Zor. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam prośbę o opinię na temat cen wykończenia ścian. Na ścianach jest położony tynk gipsowy Kanuf DIament.

1. giposwanie (wyrównanie tynków) - 12 zł za m2

 

GRATIS! Powinna to poprawic w ramach gwarancji firma ktora te rynki robila. Tynk gipsowy i jeszcze go gipsowac (miekka gladzia!?) i wyrownywac za drugie tyle co ten tynk jest wart? To jakies jaja sa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Arturo co z ta oferta dostałeś maila??

Wysłałem maila :)

GRATIS! Powinna to poprawic w ramach gwarancji firma ktora te rynki robila. Tynk gipsowy i jeszcze go gipsowac (miekka gladzia!?) i wyrownywac za drugie tyle co ten tynk jest wart? To jakies jaja sa! :)

 

Potwierdzam,też mam Diamanta i nie trzeba go niczym pokrywać,jest gładki pod malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
arturo, masz już ściany pomalowane?

ja w połowie domu mam gładzie i różnica jest wyraźna, mimo że wszyscy byli zachwyceni moimi tynkami. Gipsowe ściany są niby gotowe pod malowanie ale idealnie jest dopiero po gładzi.

Narazie pomalowałem całość farbą podkładową i nie widzę zastrzeżeń.

Oczywiście jest parę miejsc gdzie widać jakieś barachło czy nierówność ale nie kwalifikujące się do położenia gładzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma namiary na kogoś taniego od szyby hartowanej , panel szklany ( nie wiem jak dokładnie sie to nazywa) miedzy meble kuchenne Podeślijcie jakies namiary .Potrzebuje na wczoraj.

 

Witam

Ja szybe hartowana kolorowa z otworami na gniazdka kupowalem u szklarza w Rybniku na wodzislawskiej. Ceny niestety nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...