Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Oki ziomale, pewnie powoli przygotowujecie się do sezonu grzewczego...

:)

 

W związku z tym, że rozpoczęłam pracę we Wrocławiu w swojej branży, ale w Firmie, która również produkuje ekogroszek i ekomiał - Firma KARENA S.A. z Siemianowic Śl się kłania :lol:, chciałam Was poinformować, że można wypróbować sobie nasz ekogroszek lub ekomiał o nazwie "ISKRA".

 

Można zrobić u nas tzw. zakup próbny.

Wklejam linka : gdzie, za ile i na jakich warunkach można zamówić sobie taki ekogroszek / ekomiał :

http://www.karena.pl/zamowienie/zamowienie-probne.html

 

oraz rodzaje tego ekogroszku / ekomiału :

http://www.karena.pl/ekogroszek_loteria.html

 

W razie pytań, możecie pisać do osoby tam podanej, bądź do mnie na PW.

;)

 

ZAPRASZAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeszysz :-) Mea to Cie zaraz tu zaklupie na bank za taka opinie ! ;)

 

 

http://images02.olx.pl/ui/12/85/63/1343833966_422118263_5-Brukarstwo-uslugi-brukarskie-kostka-granitowa-Brukman-Dolnoslaskie.jpg

 

 

Granit ma przede wszystkim to do siebie ze bedzie wygladal za 30 lat tak samo jak po polozeniu. Kostka betonowa sie przebarwia i brudzi. Nie mozna w zimie uzywac soli. Kapnie Ci olej z auta to bedzie przez 5 lat widac itp.. Dla mnie nie ma nic lepszego niz granit - najlepszy jest oczywiscie szlifowany ale to kosmos pieniadze ;)

 

 

 

Może wiecie, kto wykonał tę realizację? Bardzo mi się podoba. Dla mnie też na podjazd tylko granit, te czarne wstawki super;-)

Proszę o namiary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
No tak,ale nie wszyscy maja tak pełne kieszenie :)

No co Ty,poniższa pompa:

http://allegro.pl/pompa-ciepla-panasonic-seria-t-cap-9kw-najtaniej-i3464954867.html

jest w cenie kotła na ekogroszek+komina z wykończeniem także nie trzeba mieć "pełnych kieszeni",żeby grzać czysto,wystarczy trochę zainteresować się tematem i zmienić mentalność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,ale nie wszyscy maja tak pełne kieszenie :)

 

Mowilem ze lobbysta! To ja tez polobbuje: zeby grzac czysto nie trzeba miec pelnych kieszeni, a dlugoterminowo (30 lat) pompa wychodzi znacznie taniej :)

 

Poza tym pelletem czy eko groszkiem można ogrzewać czysto.

 

Pelletem - OK. Eko-groszkiem - HA HA HA HA HA ;) Nikogo tu nie przekonasz bo wiekszosc juz ma, grzeje i wie ze wegiel byl, jest i bedzie zawsze brudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się tutaj robić nieprzyjemnie dla osób ogrzewających weglem, czy tylko mi sie wydaje??

 

Ale skąd, trzeba jednak ciągle uświadamiać - przede wszystkim tych "nowych", którzy w planach mają wybór tego piekielnego wynalazku jakim jest piec na węgiel. Po to żeby w końcu Wodzisław i Rybnik opuściły miejsca numer jeden w całej Polsce jeżeli chodzi o smog i syf w powietrzu w okresie grzewczym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha !

No to rozpętałam burzę !

:wiggle:

 

Słuchajcie, ja sama wybudowałam dom i ogrzewałam gazem.

Żeby nie było.

I też jestem proekologiczna i proekonomiczna : ogrody, psy, konie i inne zwierzaki - przyroda szeroko pojmowana.

Kocham, cenię i już.

:)

 

Jednak wiem, że nie każdy ma szansę na gaz ziemny czy na pompę ciepła - wtedy sami wiecie, wchodzi w grę "wungiel"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak na marginesie to powiem tylko tyle, ze pracuje w Ostravie i tam maja ogromny problem ze smogiem i tam naprawde "widac powietrze". Jak Rybnik i okolice nie zacznie czegos robic w kierunku eko to bedziemy mieli taki sam problem. W sumie to w ostatnim okresie zimowym w Ostravie byly przekroczone normy na tyle, ze miasto powinno zostac ewakuowane... A podobno Rybnik w zeszlym sezonie grzewczym tez juz mial "piekne" wyniki... Wiec z pelna swiadomoscia popieram Adama. PC nie jest wcale tak bardzo droga jak sobie to wiekszosc budujacych mysli. Sami tez mielismy miec ogrzewanie gazowe ale nasi budowlancy podsuneli nam temat PC i zaczelismy drazyc temat, czytac opinie i orientowac sie w cenach. I wyszlo na to, ze cena za instalacje gazowa + piec wyjdzie nas na to samo co PC. Oczywiscie jezeli ktos pracuje na kopalni i ma swoj przydzial weglowy to raczej wezmie piec na wegiel, ale jest mnostwo ludzi, ktorzy nie maja tego przydzialu a mysla tylko o weglu. Jak dla mnie inwestycja w PC byla najlepsza inwestycja podczas budowy, nawet gdyby nas to wyszlo drozej to czyste piwnice i komfort obslugi niezaplacone :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie chodzilo mi o namawianie :) bardziej o to, że nie wszystkich stac na PC i ze palenie weglem jest eco ;) juz tu przerabialismy to pare razy dlatego wspomnialam, ze wchodzisz na sliski grunt ale bez obrazy to mialo byc pol zartem ;)
Ja się nie obrażam.Sam jestem za eko i to bardzo.Gdybym miał możliwości i przede wszystkim budował nowy domek na pewno pomyślał bym o PC .Druga strona medalu to nie wszyscy są nimi zainteresowani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...