Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Szanowny Panie daję Panu 7 dni na usunięcie bzdur , które Pan napisał a potem spotykamy się w sądzie. Nie będę opisywał szczegółów natomiast kolejny raz powtarzam , że przy tynkowaniu zima po opuszczeniu budowy przez tynkarzy budynek trzeba dogrzewać o czym Pan doskonale wiedział - zmarznięte tynki to nie reklamacja!!!Firma Lubar nie ma nic wspólnego z kilkoma metrami zmarzniętego tynku wyłącznie z Pana winy i to również radzę szybko sprostować zanim właściciele tej firmy zareagują . Dodam jeszcze tylko , że jeden z właścicieli - Sylwek- koleś jak Pan go nazywa przez tydzień po skończeniu roboty z własnej inicjatywy i na własny koszt dogrzewał Pana piwnicę czego nie musiał robić .

 

czy klient wiedział że koniecznie musi dogrzewać ?

u mnie też jedna ściana zmarzła, wykonawca podjechał i naprawił bez gadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Szanowny Panie daję Panu 7 dni na usunięcie bzdur , które Pan napisał a potem spotykamy się w sądzie. Nie będę opisywał szczegółów natomiast kolejny raz powtarzam , że przy tynkowaniu zima po opuszczeniu budowy przez tynkarzy budynek trzeba dogrzewać o czym Pan doskonale wiedział - zmarznięte tynki to nie reklamacja!!!Firma Lubar nie ma nic wspólnego z kilkoma metrami zmarzniętego tynku wyłącznie z Pana winy i to również radzę szybko sprostować zanim właściciele tej firmy zareagują . Dodam jeszcze tylko , że jeden z właścicieli - Sylwek- koleś jak Pan go nazywa przez tydzień po skończeniu roboty z własnej inicjatywy i na własny koszt dogrzewał Pana piwnicę czego nie musiał robić .

 

pewnie to pan panie Sylwku :) pozdrawiam :) u mnie jest ciagle rozwalony przez wylewkarzy naroznik ale zapominam do pana dzwonic :) moze by ktos wpadl to naprawic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sie nie tynkuje zima, koniec kropka a to powinien wiedziec wykonawaca i zleceniodawca.

 

no ale ...

 

inwestor mysli - a noz sie uda :) i bedzie juz do przodu :)

 

a wykonawca mysli - a co mi tam jak daja kase i gosc chce teraz robic :)

 

a potem wychodza kwiatki i kazdy do kazdego ma pretensje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ...

 

inwestor mysli - a noz sie uda :) i bedzie juz do przodu :)

 

 

dokładnie,,,, kasa kasa i jeszcze raz kasa.

 

Nam z powodu pogody gość odmówił tynków zewnętrznych, bo powiedział że nie daje gwarancji, jeśli się uprzemy to on je zrobi ale na naszą odpowiedzialność. Więc tam powinno byc tak samo. Podpisują obie strony papier i z głowy, a nie teraz przekamażanie, kto ma racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak ja go rozpakuję....obejrzę....i stwierdzę ze jednak NIE....to potem znowu organizowac wysyłkę, czekać na zwrotną kasę...no nie wiem nie wiem, ogólnie wychodze z założenia że do niektórychh rzeczy warto dopłącić i kupić na miejscu....i chyba tak jest z lampami...generalnie LAMPY TO NAJBARDZIEJ PROBLEMATYCZNY ZAKUP W MOIM DOMU

za dużo tego zeby coś wybrać :)

 

no masz racje :) potem organizowanie przesyłki, koszty z tym zwiazane, na pewno jest to kłopotliwe, ale z drugiej strony zawsze jest to " + " że można wogole oddac jakbys sięzdecydowała. lepsze to niz wcale :) choć ja tez wole cos widziec i dotknąć a dopiero potem kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chcę zrobić, stąd moje pytanie o sklepy z lampami w okolicy ;)

 

Pati, dzwoniłam do dekoratorki.

;)

 

Więc tak, sklepy w okolicy, które warto obczaić :

- Racibórz ( jak jedzie się od Auchan na Racibórz )

- Wodzisław, sklep "Wiktor"

- Gliwice, "Leroy Merlin"

 

Co do zamówienia u tego faceta :

wcześniej upatrz sobie jakieś lampy i wyślij mailem ( do Eweliny ) wykaz interesujących Cię modeli.

Ona sprawdzi Ci ceny oraz jakie byłyby upusty.

Oczywiście porównaj sobie ceny.

;)

 

No i najważniejsze :

można u niego zamówić i przy ich przywiezieniu ( być może przywiezie Ci je osobiście ) można zrezygnować z jakiejś tam "niechcianej" lampy.

Luz.

;)

 

W razie pytań pisz już do niej, poprzez jej stronkę :

http://www.s1dekor.pl/

 

albo bezpośredni mail :

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...