Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

A jeszcze jedno - ja się tyle rzeczy negatywnych naczytałam w internecie,nawet na naszym forum, o różnych rzeczach i różnych ludziach, że jakbym miała tak we wszystko wierzyć to bym chyba domu nigdy nie zbudowała, chodziłabym nago i żyła z energii słonecznej (chociaż słońce też szkodzi :eek:)....

Trzeba mieć swój rozum, podejmować świadome decyzje i odpowiadać za swoje czyny i myśli :)

 

Popieram!! nie ma co się tak negatywnie nastawiac do grupowych zakupów!!

Trzeba miec mega pecha zeby trafic na lipną oferte!

Groupon podobnie jak allegro - ryzyko zawsze jest!

A z tymi zawyzanymi cenami to jakies nieudolne założenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Masz racje. Tyle ze jak dla mnie juz sama idea "50% taniej" to sciema. Szczegolnie jezeli chodzi o towar / produkt, bo przy uslugach to jeszcze mozna zaryzykowac. Zobacz ile faktycznie kosztuje "obraz na plotnie":

 

http://allegro.pl/listing.php/search?string=%28obraz+zdjecie%29+%28plotnie+plotno%29&category=0¶ms_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8

 

A tu 60x90 na plotnie za 69 pln:

 

http://allegro.pl/artforma-twoje-zdjecie-90x60-obraz-na-plotnie-i1744065332.html

 

I jak Cie groupon wkrecil ze to niby normalnie kosztuje 250 pln :) Dlatego ich nie lubie i nikomu nie bede polecal, oszustwo na oszustwie - szkoda czasu na prowadzenie sledztwa bo prawie w kazdej ofercie jest jakis haczyk, a kazda oferte kupisz poza nim w tej samej lub nizszej cenie :)

 

ale jak ktos juz przeglada oferte grupona to i tak pierwsze idzie na ceneo pozniej allegro itd. zona mysli o wczasach z przyszlym, roku i mowi o gruponie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram!! nie ma co się tak negatywnie nastawiac do grupowych zakupów!!

Trzeba miec mega pecha zeby trafic na lipną oferte!

Groupon podobnie jak allegro - ryzyko zawsze jest!

A z tymi zawyzanymi cenami to jakies nieudolne założenia!

 

Ja nie mowie, ze te oferty sa lipne - one sa jak najbardziej OK, tylko ze w normalnych cenach w jakich kupisz ten sam towar na allegro czy gdziekolwiek indziej :) Ja nie lubie byc robionym w bambuko, a sztuczne zawyzanie cen "przed promocja" to na grouponie norma.

 

Moze inaczej - pokaz mi oferte ktora uwazasz za atrakcyjna, a ja Ci znajde poza grouponem to samo w tej samej lub nizszej cenie ;) Obraz na plotnie juz znalazlem - pelno ofert po 69 pln, a nie 250 pln. To jest marketing, zwyczajne naciaganie ludzi, wabienie niby-promocjami :) Szkoda czasu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktos juz przeglada oferte grupona to i tak pierwsze idzie na ceneo pozniej allegro itd. zona mysli o wczasach z przyszlym, roku i mowi o gruponie

 

Moze Ty tak robisz, ja tak robie, wiekszosc nas z grupy rybnickiej, ci co bardziej doswiadczeni. Uzytkownikami groupona niestety w wiekszosci sa osoby u ktorych "swiadomosc internetowa" jest na niskim poziomie. I oni sobie naprawde mysla ze wszystko co tam sie sprzedaje jest w okazyjnych cenach i kupuja nie patrzac na pozostale sklepy :) Jestem pewien ze na wczasy nie pojedziesz z groupona bo znajdziesz poza nim lepsza lub ta sama oferte - a jak tak to po co mieszac w to jeszcze posrednika ;) Czytalem tez o grouponowym paintballu w Gliwicach na ktorym uzytkownikow z groupona traktowano znacznie gorzej niz tych normalnych (np. dostali mniej kulek do strzelania) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miesiacu 4 razy korzystalam z ofert grouponu i jestem bardzooo zadowolona z rabatow. Jak narazie były to nasze miejscowe oferty - siłownia, dentysta, fryzjer ale i jedne z travel - wyjazd do Wrocławia na 3 dni :) Ceny "codzienne" były mi doskonale znane dlatego rabaty tym bardziej ucieszyły :)

 

Czyli wszystko uslugi - tu zgoda, z uslugami mozna z ceny zjechac zeby sie rozreklamowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktos juz przeglada oferte grupona to i tak pierwsze idzie na ceneo pozniej allegro itd. zona mysli o wczasach z przyszlym, roku i mowi o gruponie

 

hehe ja mam podobna sciezke :)

ja np kupilam juz album w fotojockerze - fotoksiazke za 32zl zamiast 132 ... chyba sie oplaca zwlaszcza ze sie juz dlugo do tego przymierzalam !! mialam nawet wszystko gotowe ale szkoda mi bylo na to kasy :) a i obraz na plotnie tez kupilam bo chcialam z konkretnej firmy ... na allegro czasem sa takie ze pozal sie boze a ja chcialam z vistaprint bo mam ta firme sprawdzona i swietnie znam ich ceny ... oplacalo sie wziac groupona :) wiec szynus - tym razem nie przyznam ci racji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mam wrażenie że może nas tu być kilka albo i kilkanaście osób zadowolonych z grupona a Adami tak będzie uparcie powtarzał że to jedna wielka ściema...

Ja już nie mam zamiaru tłumaczyć się dlaczego wybrałam grupona i dlaczego pewnie jeszcze nie raz coś ciekawego tam znajdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam veki z oknoplastu

 

 

Adam nikt nie kaze ci kupowac na grouponie

 

Mi tez nikt nie kaze - kupuje z wlasnej i nieprzymuszonej woli :)

 

 

acha a co do szafy - dzwonilam do tej firmy i na pierwszy rzut oka wycenili mi moja sypialniana szafe na 2500 - 2700 ... odejmujac 600 "rabatu" wychodzi i tak 300 - 400 zl drozej niz mi wycenil to stolarz i pewnie kolejne 300 niz to co mogl by mi wymodzic adam ... dlatego warto wiedziec conieco zanim sie kupi oferte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktos juz przeglada oferte grupona to i tak pierwsze idzie na ceneo pozniej allegro itd. zona mysli o wczasach z przyszlym, roku i mowi o gruponie

 

ja myślę jeszcze o tym roku :) jak znajdę coś ciekawego na 4 dni to ruszymy bo już tutaj wariujemy....śledzę oferty i bywają bardzo ciekawe, choć jak do tej pory to skorzystŁAM też tylko z fitnessu ale tu wiedziałam jakie sa normalne ceny wiec wiedziałam że się opłaca......tylko co z tego jak nie mam teraz czasu go wykorzystać :D obiecuje sobie że od września ;)

 

od dziś testujemy alarm.....więc oby mnie nie budził w środku nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem bardzo nieufna jeżeli chodzi o groupona,chyba za długo siedzę już w handlu i wiem na czym to polega.Najlepiej jak mąż był kiedyś ph w spożywce i widział jak po zamknięciu sklepu drukują się ceny.Np.dzisiaj chleb kosztował 2,99 w nocy zrobili naklejke 4,99 przekreślone na 3,19 i MEGA PROMOCJA! Oczywiście jutro chleb idzie jak świeże bułeczki.Ot marketing!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq

ja na przykładzie lamp może napiszę....lampa co w sieci wszędzie jest np po 450zł, kupiłem bezpośrednio u producenta za 170-180(bo kuzynka żony pracuje u producenta i kupowała jakby do siebie)

Więc jak takie marże są, to nie dziwicie się że jest duże pole do upustu....i rewelacyjnych promocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Ja też jestem bardzo nieufna jeżeli chodzi o groupona,chyba za długo siedzę już w handlu i wiem na czym to polega.Najlepiej jak mąż był kiedyś ph w spożywce i widział jak po zamknięciu sklepu drukują się ceny.Np.dzisiaj chleb kosztował 2,99 w nocy zrobili naklejke 4,99 przekreślone na 3,19 i MEGA PROMOCJA! Oczywiście jutro chleb idzie jak świeże bułeczki.Ot marketing!

 

z chlebem to chyba slabe porownanie bo codziennie kupujemy pieczywo i wiemy jakie sa jego ceny, nawet jak ktos kupuje wyszukany chleb np. swojski itd. osobiscie nie bralem nic z grupona wiec nie mam zdania, ale zakupy w sieci jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chlebem to chyba slabe porownanie bo codziennie kupujemy pieczywo i wiemy jakie sa jego ceny, nawet jak ktos kupuje wyszukany chleb np. swojski itd. osobiscie nie bralem nic z grupona wiec nie mam zdania, ale zakupy w sieci jak najbardziej

 

Niby tak ale takie rzeczy sie dzieja i ludzie sie nabieraja :-) Tak samo jak skandal w np. AVANSie gdzie znaleziono maila od kierownika do pracownikow, w ktorym wydaje dyspozycje podwyzszenia cen na parenascie dni przed "promocja" polegajaca na ich obnizeniu do pierwotnej ceny.. :) Weekendy "bez VAT" w media markcie to tez pic na wode, skoro niemal wszystkie sprzety kupic mozna gdzie indziej taniej. Sama idea zakupow grupowych jest OK ale za duzo mamy przedsiebiorcow - kombinatorow ktorzy psuja opinie tej formie zakupow. Mnie przynajmniej skutecznie zniechecili :bash: :bash: Groupon kojarzy mi sie z pewnym profesorem z uniwerka w Katowicach ktory co go widze to narzeka ze groupon wysyla mu tylko oferty rabatow u wszelkiej masci fryzjerow. A jest lysy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...