Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

heh :) nie wiemy, w kotłowni sie włączył...moze mysz jakaś.....testujemy dalej :) tylko sąsiadów mi szkoda ;-)

 

mysle, ze mysz a nawet kot czy pies nie powinien zalaczyc czujnika?! moze poswiecilo na niego slonce albo cos? w pomieszczeniach takich jak garaz, kotlownia, salon z kominkiem powinny byc czujki dualne nie reagujace bardzo na zmiany temperatury. nam sie kilka razy falszywy alarm robila czujka w holiku, okazalo sie, ze luzuje sie kabelek w rozdzielce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze mysz a nawet kot czy pies nie powinien zalaczyc czujnika?! moze poswiecilo na niego slonce albo cos? w pomieszczeniach takich jak garaz, kotlownia, salon z kominkiem powinny byc czujki dualne nie reagujace bardzo na zmiany temperatury. nam sie kilka razy falszywy alarm robila czujka w holiku, okazalo sie, ze luzuje sie kabelek w rozdzielce

 

instalator był, wykluczył mysz (ale psa akurat łapie ) , zmniejszył czułość, może też coś na kablach....ale sąsiedzi sie nie skarżyli więc spoko :)

 

dzis pierwsze wycieranie na mokro salonu i kuchni....kurde jak tego duzo :D

 

aha...i mamy pierwszą powieszoną lampę.....nietypową :D fotki w dzienniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rybki z Rybnika i okolic! Czy ktoś z was kupował coś na allegro w firmie Mega1000? czy warto u nich kupować? A może wiecie gdzie kupić styrodur w dobrej cenie?

 

ja kupowalam w mega1000 ... wlasciwie ich rola bylo zlozyc zamowienie i zafakturowac bo moj styropian przyszedl z polstyru prosto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) gdzie w okolicy zamawialiście okna i drzwi zewnętrzne..? Im bardziej szukam , tym większy mętlik:) Zastanawiam się nad profilem Veka lub Brugmann..czy ktoś z Was ma właśnie te okna? help me;)

 

My mamy Veka Alphaline (3-szybowe). Kupowane w Papter na ulicy wiejskiej w Rybniku - taki maly zółty domek z reklamą sokółki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktos z was sklep "lazienkowy" w wodzislawiu na targowej ?? maja fajne ceny na baterie paffoni na allegro ale ciekawa jestem czy tam da sie jakos dogadywac czy niekoniecznie ...

 

Mea, prosze podaj nick sprzedawcy na allegro. Mamy juz baterie do wanny z paffoni teraz przymierzamy sie do baterii kuchennej z tej firmy. Moze akurat beda ja mieli:D a jak nie to do sklepu sobie do nich podjade, akurat mam po drodze ale "ogledziny" zrobie na ich profilu najpierw.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea, prosze podaj nick sprzedawcy na allegro. Mamy juz baterie do wanny z paffoni teraz przymierzamy sie do baterii kuchennej z tej firmy. Moze akurat beda ja mieli:D a jak nie to do sklepu sobie do nich podjade, akurat mam po drodze ale "ogledziny" zrobie na ich profilu najpierw.

 

pozdro

 

z tego co mi gosc pisal to prowadzi tylko sprzedaz internetowa !! mam nadzieje ze chociaz odbior osobisty wchodzi w gre

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=3003434

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sa bardzo cięzcy w kontaktach :-0

Był u mnie wreszcie murarz żeby obgadać wyciągniecie szczytów. Mówię do niego jaka cena plus minus a on że to samo co za parter!!! Patrze na niego i mu gadam ze tutaj mam do wymurowania praktycznie o tysiac bloczków mniej :-) bo górę mam małą. Zaproponował mi 4 tyś jest to dużo czy normalnie mi się wydaje że dość fest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sa bardzo cięzcy w kontaktach :-0

Był u mnie wreszcie murarz żeby obgadać wyciągniecie szczytów. Mówię do niego jaka cena plus minus a on że to samo co za parter!!! Patrze na niego i mu gadam ze tutaj mam do wymurowania praktycznie o tysiac bloczków mniej :-) bo górę mam małą. Zaproponował mi 4 tyś jest to dużo czy normalnie mi się wydaje że dość fest??

 

ja placilam tylke co za parter ... ale z wiencem, i ociepleniem szczytow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sa bardzo cięzcy w kontaktach :-0

Był u mnie wreszcie murarz żeby obgadać wyciągniecie szczytów. Mówię do niego jaka cena plus minus a on że to samo co za parter!!! Patrze na niego i mu gadam ze tutaj mam do wymurowania praktycznie o tysiac bloczków mniej :-) bo górę mam małą. Zaproponował mi 4 tyś jest to dużo czy normalnie mi się wydaje że dość fest??

 

Czekaj czekaj - 4 tys za same szczyty, czy sciany kolankowe i pozostale sciany wewnetrzne na poddaszu tez ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...