Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

nie wiem czy Cię jeszcze moje namiary interesują (te teściowe ... ;) ) ale ja wybieram sie do hurtowni G&G Grzesista na Wiejskiej, wybór duży tylko nie wiem jak z cenami, mają też mieszalnik na miejscu

wybiore sie tam next week bo za tydzień zajeżdza kuchnia wiec juz musi byc pomalowane

 

a tak w ogóle to jestem zła.....bo prawie zarezerwowałąm 5 dni w Zakopcu a sie naraz wszystko zwaliło......kostka, kominek, kuchnia....i co....i do roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE KUPOWAC FARBY ???? bylam w TIC, Brawexie w wodziu, u REKa tez w wodziu ... n o i markety ... macie jakies dobre namiary ???

 

Sprawdź Tikkurilę, mieszają farby, mają mega wybór odcieni, super wydajne i trwałe. Oprócz tego Leroy Merlin- w promocji można kupić firmówki za całkiem niezłe pieniądze. Jeszcze hurtownia farb na Prostej w Rybniku- przed zjazdem do Makro po lewej gdzie Lazar , sprawdź- kupiłam luksusowe farby w bardzo dobrej cenie, czasem dają 2+1 puszka gratis .Chyba jeszcze Dorado koło Praktikera w Rybcu, ale Prosta ma większy wybór i ceny chyba lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Cię jeszcze moje namiary interesują (te teściowe ... ;) ) ale ja wybieram sie do hurtowni G&G Grzesista na Wiejskiej, wybór duży tylko nie wiem jak z cenami, mają też mieszalnik na miejscu

wybiore sie tam next week bo za tydzień zajeżdza kuchnia wiec juz musi byc pomalowane

 

a tak w ogóle to jestem zła.....bo prawie zarezerwowałąm 5 dni w Zakopcu a sie naraz wszystko zwaliło......kostka, kominek, kuchnia....i co....i do roboty ;)

 

tesciowa sie nie przejmuj /ps wiedzialam ze maz ci przekazal :)/ nie chce sprzedac ... jej problem ja mam gdzie wziac :)

a na wiejska musze zajrzec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, ale porzadku to tam nie ma; worków do wywiezienia sporo, tylko ich nie widać. Macie jakieś doświadczenia z wiekszym wywozem śmieci. Jak to wygląda cenowo?

 

Ja korzystalem z firmy EKO z Rybnika (nie wiem skad jestes). Ceny przystepne, napewno taniej niz transgor. Musisz obejrzec ich strone http://www.eko.rybnik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea nie chce się przekonać do śnieżki,ot uparciuch.....żartuję

Ja też kupowałam w Leroy w Gliwicach,była wtedy w promocji.Co do G&G to niby wybór mają duży,ale ogromne braki na stanie.Ja tam chciałam kupić trzy kolory i żadnego z nich akurat wtedy nie było,tylko to akurat wtedy zdarzyło się ze cztery razy w zupełnie różnych terminach.Na Prostej za makro to jest fluger z tego co wiem,a w dorado faktycznie dużo farb jest.Ja wszytskie w Leroyu kupowałam.

Dobra spadam spowrotem do szpitala,bo męża zostawiłam z Zuzką po operacji.Swoją drogą to stracha nam napędziła jak w trakcie narkozy zaczęła się rzucać,wyrywać kroplówki itp.Mam nadzieję na spokojny wekend mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea nie chce się przekonać do śnieżki,ot uparciuch.....żartuję

Ja też kupowałam w Leroy w Gliwicach,była wtedy w promocji.Co do G&G to niby wybór mają duży,ale ogromne braki na stanie.Ja tam chciałam kupić trzy kolory i żadnego z nich akurat wtedy nie było,tylko to akurat wtedy zdarzyło się ze cztery razy w zupełnie różnych terminach.Na Prostej za makro to jest fluger z tego co wiem,a w dorado faktycznie dużo farb jest.Ja wszytskie w Leroyu kupowałam.

Dobra spadam spowrotem do szpitala,bo męża zostawiłam z Zuzką po operacji.Swoją drogą to stracha nam napędziła jak w trakcie narkozy zaczęła się rzucać,wyrywać kroplówki itp.Mam nadzieję na spokojny wekend mimo wszystko.

 

Gabrysiu zdrówka dla córeczki życze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade jeszcze dzis na rekonesans po rybniku ... musze cos na jutro kupic do gruntowania sufitow na poddaszu ... i ilu fachowcow tyle opinii ... imho sniezka grunt wychodzi strasznie drogo ... radzili mi emulsje mieszac jednak z mleczkiem do gruntowania ...

 

Nie jest tak zle z ta sniezka a naprawde warto - kupisz badziewny grunt to potem wydasz wiecej na docelowe farby! Po sniezce wszystko ladnie kryje - u mnie malujac lateksem tikkurili wiekszosc kolorow wystarczylo pomalowac x 1 :) Nie wiem czy to zasluga sniezki ale ja juz nic innego do gruntu nie kupie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...