Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

My za śnieżke grunt 10l płaciliśmy w Leroyu 59 zeta,ale wydaje mi się,że była to promocyjna cena.

Co do brawexu to akurat nawet gdyby mi dawali za darmo to nie chciałabym.Nienawidzę takiego podejścia do klienta jak oni stosują.Najpierw chodził za mną gość krok w krok i patrzył mi na ręce jak coś oglądałam (próbki kolorów na karteczkach)a na koniec jak wybrałam TRZY KARTECZKI to kazał mi za to zapłacić,nie chodziło mi akurat o kasę,ale chyba to kosztowało 3 zeta/sztuka.No pogięło ich normalnie,wyśmiałam gościa i wyszłam.

Idę poszukać faktur to napiszę Ci w jakich cenach miałam farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

To tak mam cenę z TICa na śnieżke grunt-56,80/10l

śnieżka max w Leroy Gliwice 10l-75,90

no i magnaty 2,5l ja kupowałam w promocji za 54 zeta,ale ostatnią dokupiłam normalnie już za 67 zeta.

Jeszcze jakby kogoś interesowało to mam cenę z TICa na mapelastic hydroizolacja komplet 202 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rutino, z dokumentacji technicznej jaką widziałam u geologa, nie wolno zasypywać piaskiem pyłów i glin pylastych (powinno się zalać chudziakiem). I trzeba szybko działać, żeby grunty nie namoknęły. Nie pamiętam czy masz projekt indywidualny, ale jesli tak - skontaktuj się ze swoim architektem, bo konstruktor powinien przeliczyć ławy na płytę, ale tak jak inni - radzę jednak zrobić te badania gruntu. My płaciliśmy 1100. Będziesz miała pewność, a nie na oko stwierdzony rodzaj gruntu.

Głowa do góry, zróbcie badania - na nich są dokładne wskazówki co i jak - a potem do architekta i przeliczenie jeszcze raz ław, a może skończy się na płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea odwaliłas mega robotę !! Wychodzi na to że leroy znowu na 1. Miejscu w rankingu marketowym...

A co do kolorów. ..dlatego zależy mi na probnikach bo te kartki z kolorami są mocno poglądowe i mało miarodajne. A nie popatrzyłas czasem gdzie mają duzy wybor tapet ;)

 

to zal jakich tapet szukasz ...

ja do starego domu kupowalam w LM :) ale maja tez w dorado, na rondzie na raciborskiej kolo plazy ... w wodziu na jana pawla /bynajmniej kiedys mieli duuuzy wybor/ ... wiecej grzechow nie pamietam ... jak sobie cos przypomne to bede pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACHA KU PRZESTRODZE ... szukam ladnego bordowego kolorku do kuchni ... znalazlam bombowy z beckersa ... bynajmniej w probniku wydawal sie idealny ... dzis rozsmarowalam go na scianie w kuchni ... BOZE JEDYNY !!! JAKI TO JEST OCZOJEBNY CZERWONY !!!!!!!!!!!!!!!! masakra jakas !!! dzieki ci jezu za to ze wzielam tylko probke i wyprobowalam ja na scianie za szafkami !!!!

 

sprawdź dekorala z kolekcji Evy Minge tam jest bordo, mam jako jedyną z dekorala bo właśnie chodziło o bordo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha i jeszcze sklep na Wodzisławskiej przy drodze Rybnik- Wodzisław za stacją Crab. Mija się zjazd do Intermarche i przed wiaduktem w pryw. domach są 2 sklepy (wspólny wjazd). Osobiście wolę ten w głębi placu- lepsza obsługa. Sprawdź, tam tapet ma dużo a katalogów jeszcze więcej.

 

o widzisz !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...