Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

widzisz a ja wlasnie do fakro szukalam rolet i tam zaciemniajace sa polowe tansze :D musze tylko wymyslic kolorki :)

 

Do fakro warto sie szarpnac i kupic zewnetrzne! Te takie gumowane. Mniej ciepla wpada i przede wszystkim tlumia odglosy deszczu - ja mam tylko 36st nachylenie dachu i szczerze to chyba bym w nocy nie mogl spac bez takich rolet :) Tzn. ja ich nie mam, sypialnie mam na dole ale jak bede poddasze urzadzal to chyba takie wlasnie kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fakro warto sie szarpnac i kupic zewnetrzne! Te takie gumowane. Mniej ciepla wpada i przede wszystkim tlumia odglosy deszczu - ja mam tylko 36st nachylenie dachu i szczerze to chyba bym w nocy nie mogl spac bez takich rolet :) Tzn. ja ich nie mam, sypialnie mam na dole ale jak bede poddasze urzadzal to chyba takie wlasnie kupie :)

 

markizy sa ok ... ale ... ale nie zaciemniaja jak rolety !! a neistety przy dziecku to jest bardzo wazne ...

 

dzis nawet zastanawialismy sie ze skoro rolety da sie kupic za 97zl a markize za 200 to nie wykluczam do zachodniach okien wziac markizy /2 szt/ a na wschodnie i jedno zachodnie - rolete

 

w jednym pokoju sie zdubluje ... ale moze warto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jak sie te nowoczesne tapety poźniej......zdejmuje ?? :D mniej więcej mam wybrane tylko zastanawiam sie co potem jak sie znudzą :)

wpadłam dziś do leroya po te próbki, były tylko z Beckersa z tych co mnie interesowały, gościu powiedział ze drugie po Beckersie są Magnaty.....ale próbek brak, natomiast magnat ma promocje ze jak sie weźmie 2 op. to sie dostaje 1l białej gratis

ale dupa ze mnie bo cen nie spisałam sobie :( zakręcona po weekendzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jak sie te nowoczesne tapety poźniej......zdejmuje ?? :D

 

Tak jak sie to robilo kiedys :) Namoczyc, odczekac pare minut, szpachelka i drapanko :)

Na wiekszy plac mozna wypozyczyc odpowiednia maszynke do tego:

 

http://www.ewpa-majster.pl/product.php?id=227

 

Aha - mozna tez szlifierka tzw. "zyrafa". Kuzynka ostatnio odemnie pozyczala i zdrapala tak caly pokoj a miala tam kilka tapet jedna za druga :) Tylko troche papierow zuzyla no i kurzu nieprzecietnie duzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies straty po gradzie ? u nas w jednym aucie na masce kilka lekkich wgłebień :( ale słyszałam w sklepie że w Boguszowicach ludzie maja auta w grochy...mea jak na budowie u Ciebie ?

 

nie pytaj ... dwa auta na budowie ... w R19 przynajmniej kilkanascie wgniecen, pan mieciu tez ma sporo strat, mondek ma chyba lepsza blache bo tylko kilka dziur ... ciekawe czy AC obejmuje gradobicie !!!

 

pozniej wrzuce na tuba film nakrecony na tym gradzie ... masakryczna masaka !!!

 

 

a teraz po prosbie - zaglosujcie na moje zdjecie !!! bardzo prosze !!!

http://apps.facebook.com/megafonikonkurs/207/?id=1475&ref=nf

 

chcemy wygrac sesje zdjeciowa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pytaj ... dwa auta na budowie ... w R19 przynajmniej kilkanascie wgniecen, pan mieciu tez ma sporo strat, mondek ma chyba lepsza blache bo tylko kilka dziur ... ciekawe czy AC obejmuje gradobicie !!!

 

pozniej wrzuce na tuba film nakrecony na tym gradzie ... masakryczna masaka !!!

 

 

a teraz po prosbie - zaglosujcie na moje zdjecie !!! bardzo prosze !!!

http://apps.facebook.com/megafonikonkurs/207/?id=1475&ref=nf

 

chcemy wygrac sesje zdjeciowa!!

 

nasze oba auta tez ucierpialy, dachy i maski ;/ jutro dzwonie do ubezpieczyciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...