Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Oj Aga, jeszcze nie jeden ogród będziesz robiła. A przede wszystkim na pewno zrobisz jeszcze SWÓJ ogród w swoim nowym domu :)

 

A skoro w temacie ogrodnictwa :) Co zrobić z tą gruszą?

http://images50.fotosik.pl/1047/5cfa542fa1ecad0bmed.jpg

Grusza ponoc stara jak świat ale jakieś małe gruszki jeszcze ma. Stoi od strony zachodniej, czyli od naszego tarasu. Zostawilismy ją, bo chcielismy,zeby troszkę odgradzała nas od sąsiadki. Poza tym dzięki niej jest cień (robotnicy bardzo ją teraz doceniają;) ). No ale teściowa zaczęła narzekać,ze bez sensu, ze brzydkie, stare, bedzie smierdzieć, lisci duzo itp. Nam się ona podoba, nic do niej nie mamy i chocby ze względu na cien chcielibysmy ją zostawić. No ale jesli nam potem ma smierdzieć tymi gnijącymi, sredniej jakosci gruszkami to nie wiem. co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aga, jeszcze nie jeden ogród będziesz robiła. A przede wszystkim na pewno zrobisz jeszcze SWÓJ ogród w swoim nowym domu :)

 

A skoro w temacie ogrodnictwa :) Co zrobić z tą gruszą?

http://images50.fotosik.pl/1047/5cfa542fa1ecad0bmed.jpg

Grusza ponoc stara jak świat ale jakieś małe gruszki jeszcze ma. Stoi od strony zachodniej, czyli od naszego tarasu. Zostawilismy ją, bo chcielismy,zeby troszkę odgradzała nas od sąsiadki. Poza tym dzięki niej jest cień (robotnicy bardzo ją teraz doceniają;) ). No ale teściowa zaczęła narzekać,ze bez sensu, ze brzydkie, stare, bedzie smierdzieć, lisci duzo itp. Nam się ona podoba, nic do niej nie mamy i chocby ze względu na cien chcielibysmy ją zostawić. No ale jesli nam potem ma smierdzieć tymi gnijącymi, sredniej jakosci gruszkami to nie wiem. co robic?

 

przywiez do mnie, ja bym ja dal wlasnie od zachodu :)

 

Tobie Aga rowniez wspolczuje albo i nie? brat tez jest po rozwodzie i teraz ma lepiej ;P

daj anons na forum a tu sami budowlancy zapalency, napewno sie ktos znajdzie ;d (zarcik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie Aga rowniez wspolczuje albo i nie? brat tez jest po rozwodzie i teraz ma lepiej ;P

daj anons na forum a tu sami budowlancy zapalency, napewno sie ktos znajdzie ;d (zarcik)

 

Maciek, o widzisz.

 

Hmmmmm, może wkleić tu na FM fotkę ?

Hahahahaha !

:D

 

Eeee, może nie, w październiku mam ostateczną rozprawę... poczekam.

A potem jestem.... do wzięcia, hahahaha !

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bdan, źle napisałam. Głowny powód to cien i jakieś drzewko na działce. Z moją miłoscią do zieleni, to nigdy nic nie posadzę;) OD wzroku sasiada mnie to oczywiscie nie uchroni, ale poniekąd oddziela nasze działki, bo praktycznie za drzewem konczy się naszał działka :)

 

Aga, dzieki bardzo za opinię :) A coz tymi owocami? Bedzie nam to smierdziało czy jak? Teraz niby są tam owoce, ale koło drzewa przechodzę jedynie. Nie siedzę pod nim godzinami, więc cięzko mi to sprawdzić :)

 

Netmar, ma owoce,ale juz takie malutkie. Tesciowa twierdzi,ze juz nie dojedzenia, ale mąż zjadł jedną i ma sie dobrze ;)

 

Maciek, dzieki za propozycję ale nie skorzystam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, dzieki bardzo za opinię :) A coz tymi owocami? Bedzie nam to smierdziało czy jak? Teraz niby są tam owoce, ale koło drzewa przechodzę jedynie. Nie siedzę pod nim godzinami, więc cięzko mi to sprawdzić :)

 

Netmar, ma owoce,ale juz takie malutkie. Tesciowa twierdzi,ze juz nie dojedzenia, ale mąż zjadł jedną i ma sie dobrze ;)

 

Kochana, ona jest przepiękna.

Zostawić i koniec !

:wiggle:

 

Z tym zaśmiecaniem, gniciem i śmierdzeniem to duża przesada - pozbieracie i wyrzucicie, to chwilka roboty.

A pod ową gruszą cuda można zrobić - wspaniały kącik wypoczynkowy lub jakoś ciekawie obsadzić czymś niskim.

I mało pracochłonnym. ;)

Pomyślę nad tym.

 

Co do owoców : skontaktuję się z pewną specjalistka od drzew owocowych i zastanowimy się nad ogólną "renowacją" tego drzewa.

Odezwę się.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...