Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Mojego męża w wieku 25 lat Pan w sklepie poprosił o dowód jak kupował fajki, też wygląda bardzo młodo :):

 

 

HA to u nas całkiem odwrotnie ;)

 

Załamuje nas gdy "młodzież” wychodząc z bloku mówi nam "dzień dobry" - ciśnie sie pytanie: A - uprzejmość?, B- staro wyglądamy? ;(

trzeba jednak dodać ze najstarsi to my raczej nie jesteśmy wręcz przeciwnie. W tej naszej grupie to prawdopodobnie możemy zaliczyć się do szczawików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

O j Aga bardzo Ci współczuję i przytulam.

My dzisiaj też przeżywamy ciężkie chwile,mój mąż pojechał dzisiaj do Poznania zmienić samochód służbowy a wróci pociągiem.Ot życie,trzymiesięczne wypowiedzenie,jestem załamana,bo u mnie z robotą ostatnio też kiepsko.Coraz mniej zamówień i co się z tym wiąże coraz mniej kasy,a kredyt na 30 lat jest do zapłacenia.Także mam prośbę,jak ktoś z was potrzebuje materiałów biurowych,eksploatacyjnych piszcie do mnie na priv,bardzo chętnie zrobię dla Was ciekawą ofertę,a na spotkaniu postawię piwko.

 

Gabrysiu współczuję. Mam nadzieję, że szybciutko znajdzie nową pracę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewus, Madzia.... dziękuję.

:hug:

 

Tak, taki mam właśnie plan : zbudować drugi domek, znaleźć fajnego chopa i być szczęśliwa !

:wave:

 

Rozpieszczaj się na każdym kroku, bądź szczęśliwa a szczęście samo cię znajdzie. Chłopa nie szukaj, a spotkasz go szybciej niż myślisz. Doświadczenie jakiego nabrałaś na budowie nikt ci nie odbierze, dzięki niemu jesteś silniejsza. Szkoda, że mąż nie zdobył się wcześniej na odwagę. W budowę pewnie włożyłaś dużo pracy i serca. A ciężko jest zrezygnować z marzeń, gdy są tak blisko. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netmar, Halina46, ŻanetaBP,

dziękuję.

 

Cóż, no tak - było i jest ciężko...

Wiecie jak to jest, potwornie ciężko żegnać się z wymarzonym domem i ogrodem, psem i planami oraz marzeniami na wspólną przyszłość.

Tyle pracy, wysiłku, tyle potu, łez... a potem ta niesamowita radość z osiągniętego celu.

 

A tu w październiku 2010 r. - "informacja", która zwaliła mnie z nóg.

Zawalił mi się cały świat.

I mój system wyznawanych wartości.

:( :( :(

 

Ale co się stało, to już się nie odstanie. Takiego wyboru dokonał mój mąż, a mnie zostało już tylko się dostosować.

Teraz wstaję z kolan.

Z nadzieją i ufnością, że ja też będę jeszcze szczęśliwa.

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS az glupio ale poradzcie jak ocieplic balkon ile wylewki jakie dylatacje na nim zrobic (7,12x1,3 takowe wymiary) Pozmota bo im wiecej czytam tym mnie bardziej leb boli BTW Aga Pati cos o tym wie bo Komar mi na hanysa nigdy nie wygladal ;) ( iteraz sie musi z nim uzerac ;) )

Maciek ja cie poglaskam po glowce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS az glupio ale poradzcie jak ocieplic balkon ile wylewki jakie dylatacje na nim zrobic (7,12x1,3 takowe wymiary) Pozmota bo im wiecej czytam tym mnie bardziej leb boli BTW Aga Pati cos o tym wie bo Komar mi na hanysa nigdy nie wygladal ;) ( iteraz sie musi z nim uzerac ;) )

Maciek ja cie poglaskam po glowce ;)

 

nie zadawaj takich pytan bo dzisiaj nikt nie gada o budowaniu a jedynie o podbudowie!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...