Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

kiedy masz ten rabat ? chętnie sie wybiore z wami jesli moge....nie wiem jeszcze po co ale może chociaz reszte farb dokupie i jakies dodatki

 

śnieżki nie próbowałam ale z dekorala mam tą serię kitchen&bath i jest ok, super sie mieni w świetle

 

dzis umyłam pierwsze okno...jutro montaż kuchni...a potem uciekamy do Zakopca....bo zwariujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

krcze pomozcie mi co jeszcze potrzebuje do wykonczen ??

- farby

- podlogi

- lampy

- tapeta

 

mam 10% na caly asortyment LM przez jeden caly jeden dzien ... jak ktos ma w planach jakies mega duze zakupy w LM i chcialby sie dopiac to byla by taka mozliwos !!!

ogolnie to LM kasuje w cenach farb !!! sniezke grunt i eko ma w super cenie ... kolorki tez optymalne cenowo !! szkoda ze nie maja fug z mapei ...

 

queene jesli chodzi o kuchnie to mam dwie opcje ...

dekoral - http://foto0.m.onet.pl/_m/11fe6ddcf18ea4504ab9d63e082b9bac,10,19,0.jpg

 

albo sniezka

http://foto2.m.onet.pl/_m/a7a148d0ebb99a9a9af091e55e733242,10,19,0.jpg

 

chyba raczej z naciskiem na sniezke!! tansza a ponoc rewelacyjna w malowaniu !!

Doświadczenia z gotowcami raczej nie mam, bo jedną tikurillę i tak potem barwiłam według siebie,

 

ale do pokoju córki kupiłam ze Śnieżki z tej serii co pokazałaś wyszła idealnie, jak na próbce , żałowałam potem , że wszystkiego nie brałam ze śnieżki.

 

A jeżeli chodzi o Leroy to uwielbiam ale ten w Mikołowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ewa gratuluję!

Taki ukrop,że oddychać nie ma czym,a Ty siałaś,podziwiam

My z tego magnata też mieliśmy dużo tego srebrzystego granitu i jak dla mnie rewelka.Fajnie wyszedł,dokładnie jak na pudełku,super kryje i super się czyści.Oczywiście moje dzieci non stop rękami po ścianach,więc już wypróbowałam szorowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy masz ten rabat ? chętnie sie wybiore z wami jesli moge....nie wiem jeszcze po co ale może chociaz reszte farb dokupie i jakies dodatki

 

śnieżki nie próbowałam ale z dekorala mam tą serię kitchen&bath i jest ok, super sie mieni w świetle

 

dzis umyłam pierwsze okno...jutro montaż kuchni...a potem uciekamy do Zakopca....bo zwariujemy :)

 

musimy ustalic ktory dzien ...

 

kiedy wyjezdzacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ewa gratuluję!

Taki ukrop,że oddychać nie ma czym,a Ty siałaś,podziwiam

My z tego magnata też mieliśmy dużo tego srebrzystego granitu i jak dla mnie rewelka.Fajnie wyszedł,dokładnie jak na pudełku,super kryje i super się czyści.Oczywiście moje dzieci non stop rękami po ścianach,więc już wypróbowałam szorowanie.

 

dobrze wiedzieć :) ten odcien mam w kuchni i salonie, moze jeszcze wiatrołap :) a kolor faktycznie idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy ustalic ktory dzien ...

 

kiedy wyjezdzacie ??

 

oj mea my tylko na 3 dni :) nie da rady na dłużej, poprzedni weekend spedzilismy w Wiśle a ten w Zakopcu, chociaż tyle z urlopu w tym roku uda się wytargać...

 

ja sie dostosuje, mnie zawsze pasuje (zwykle :) )

 

aha gdyby ktoś chciał coś większego kupic w OBI to mam 5% stałego rAbatu na wszystko poza promocją i gazetką

 

 

 

agucha - na każdego przyjdzie pora :) u nas sie okazało że 2 carga zgubiły sie w zamówieniu i dojadą za 2ygodnie :/

 

 

Ewus - zazdroszcze tej trawki....też chciałąbym juz padać...ale mieć posiane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o oklejeniu płytu balkonu z dołu i góry styropianem, aby nie przemarzał.

W ogóle to musiałbyś wrzucić rzut tego balkonu do zobaczenia, bo tak na sucho to tylko piwo można pić (zwłaszcza w taką pogodę) ;)

ja tam skanera nie mam okna zlicowane ze sciana a balkon ma 7,12x1,3 od dolu i z boku to wiem to sie juz ociepleniowcy beda bawic, mam tylko problem czy moge dac miedzy sciane a przyszla niedoszla wylewke styro (zeby oddzielic wylewke od muru) Nic pewnie zrobie po swojemu najwyzej bede plakal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekla mnie twoja historia ;) ja chcialem na zywca zobaczyc bo na 99,9% jestesmy zdecydowani tylko meczy mnie ten 0,01%. A u mnie juz skonczyli gladzie uff zyrafa to fajna rzecz w koncu bialo i gladko

BTW Pati jakiego kleju do plytek uzywalas?????

BTW nie wiecie czy gdzies psim swedem tanio mozna dostac 3 sort piasku mam pelno gruzu i chcialbym go czyms przysypac na niedoszla droge

Ups jeszcze jedno pytanko uzywal ktos farb kabe, bo sie dowiedzialem ze moge miec konkretny rabat na nie, tylko co to warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech te wasze kolorki...

przez to mój arcyważny post utonie w tych waszych nieważnościach.. :)

 

JUTRO LEJEMY FUNDAMENTY! :wiggle:

 

pan kierbud orzekł, ze uzbrojenie jest ładne. będzie jutro sznur gruszek chętnych odlać się na nasze pastwisko. 200m2 chudziaka (no bo płytę lejemy, z powodu podejrzenia kurzawki) sprawia wrażenie, że świat się skończy, a nasz fundament będzie nadal trwał.

 

zbieramy się jak pies do jeża o kosztorys dla banku. reszta papierów juz prawie jest. Im dokładniej go tworzę, tym gorzej. Juz widzę, jak zlekceważyłem koszt fundamentów, a tu jeszcze dycha doszła za ten pancerfundament..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Pati jakiego kleju do plytek uzywalas?????

BTW nie wiecie czy gdzies psim swedem tanio mozna dostac 3 sort piasku mam pelno gruzu i chcialbym go czyms przysypac na niedoszla droge

klej - ściany to Kerakoll Special biały

podłoga - tu testowałam różne, bo i do gresu wielkoformatowego i do płytek, ale zawsze białe i elastyczne, od Mapei przez Atlas Prestige (baaaardzo mało wydajny) po Arsanit - najlepiej wychodził ten Arsanit

 

aha a piasek - najtaniej pozagatunkowy dostałam w piaskowni Pilchowice, cena od 6.50, tam dostałam też namiary na transport, ale jaki ten piach to w końcu nie wiem bo po sąsiedzku dostałam ziemie z wykopów za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW nie wiecie czy gdzies psim swedem tanio mozna dostac 3 sort piasku mam pelno gruzu i chcialbym go czyms przysypac na niedoszla droge

Ups jeszcze jedno pytanko uzywal ktos farb kabe, bo sie dowiedzialem ze moge miec konkretny rabat na nie, tylko co to warte

 

Jasek nie dawaj piasku na gruz jezeli tam ma byc droga - chyba ze bedziesz to potem wybieral? Jak gruz jest betonowy i gruby to teraz na to jakis cienszy kamien / kliniec, gruby gruz to dobra warstwa nosna. Ale uzupelnij to teraz cienszym kamieniem, piasek tylko na ostatnia warstwe (~5cm) juz pod kostke!

 

Co do KABE to tynki i farby na zewnatrz robia pierwsza klasa. O farbach do wnetrz z KABE wogole nie slyszalem wiec nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Adam to na razie, kostka w przyszlym roku a mnie wkurza jak patrze na holde roznego rodzaju syfu od dachowek od sasiada po jakies resztki porothermu, potem to wybiore :). No wlasnie wszyscy mowia ze tynki i farby elewacyjne super a o wewnetrznych nikt nie slyszal ale 25% rabatu kusi.

Pati dzieki a ten Arsanit to jakis konkretny model , rodzaj, ja jeszcze nie w temacie ale nie widze nic dedykowanego na anhydryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zbieramy się jak pies do jeża o kosztorys dla banku. reszta papierów juz prawie jest. Im dokładniej go tworzę, tym gorzej. Juz widzę, jak zlekceważyłem koszt fundamentów, a tu jeszcze dycha doszła za ten pancerfundament..

 

ja mam tak spierniczony kosztorys z eglowa mala!! dzis zabrala bym sie za to skrajnie inaczej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Adam to na razie, kostka w przyszlym roku a mnie wkurza jak patrze na holde roznego rodzaju syfu od dachowek od sasiada po jakies resztki porothermu, potem to wybiore :). No wlasnie wszyscy mowia ze tynki i farby elewacyjne super a o wewnetrznych nikt nie slyszal ale 25% rabatu kusi.

Pati dzieki a ten Arsanit to jakis konkretny model , rodzaj, ja jeszcze nie w temacie ale nie widze nic dedykowanego na anhydryty.

 

jasek kumpel malowal kabe wewnatrz i powiedzial ze beckersowi do kabe daleko o cale lata swietlne ... ale ponoc za 5l farby trzeba zaplacic sporo ponad 150 zeta wiec ja sobie odgornie odpuscilam !!!

 

u nas jesli chodzi o klej do plytek to jedzemy na mapei ... g9 na podloge i glazurnik na sciany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene mariusz sugeruje przyszla niedziele na ten rabat ... bo w tygodniu sie mijamy /on ma popoludniowa zmiane/ w sobote zrobimy nalot do LM w celu ustalenia konkretnej listy zakupow /zeby wiedziec co tzreba jeszcze dowiezc/ a w niedziele kupujemy !!

 

WIEC PONAWIAM INFO ... jak kto chce skorzystac z rabatu 10% w LM to piszcie !! mozna brac wszystko i w kazdej ilosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...