Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

E Adam to na razie, kostka w przyszlym roku a mnie wkurza jak patrze na holde roznego rodzaju syfu od dachowek od sasiada po jakies resztki porothermu, potem to wybiore :). No wlasnie wszyscy mowia ze tynki i farby elewacyjne super a o wewnetrznych nikt nie slyszal ale 25% rabatu kusi.

Pati dzieki a ten Arsanit to jakis konkretny model , rodzaj, ja jeszcze nie w temacie ale nie widze nic dedykowanego na anhydryty.

 

ja kleilem mapeiami, arsanitami i kazdy jest dobry, zwykle kleje sa w podobnej cenie kolo 16zl za worek a szal zaczyna sie dopiero przy elastycznych bo kosztuja ponad 40zl!! wg sugeruj sie tylko cena! mapei niby taka super firma i ich fugi z perlowymi polyskami, ktorych wogole nie widac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Mea za późno, no chyba żebym się po roślinki wybrała, ale te co mi się pdobaja drogie tam jak cholera.

 

Lepiej i pewniej chyba ze szkolki niz z marketu :) Te rosliny tam marne bywaja! I cenowo szkolka powinna byc duzo tansza! Polecam ta w Olzie - jest tansza od Limby i chyba najtansza z wszystkich w okolicy, a wybor maja spory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasek każdy klej elastyczny nadaje sie na anhydryty, ten Arsanit to taki cos po 35zl za 25kg, chłopaki stwierdzili że najlepszy a najtańszy

tylko przed klejeniem mocno zagruntowac, ja gruntowalam atlasem uni bez rozcienczania

a fugi zdecydowanie najlepsze z mapei z perłą której faktycznie nie widać :) nie barwią płytek tak jak te z atlasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Adam to na razie, kostka w przyszlym roku a mnie wkurza jak patrze na holde roznego rodzaju syfu od dachowek od sasiada po jakies resztki porothermu, potem to wybiore :).

 

Jak chcesz to potem wybierac to szkoda kasy na piasek - zalatw se czarna berge, na tymczasowy dojazd jest spoko (na pewno lepsza od piasku!) a kosztuje tyle co nic - zaplacisz glownie za transport ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej i pewniej chyba ze szkolki niz z marketu :) Te rosliny tam marne bywaja! I cenowo szkolka powinna byc duzo tansza! Polecam ta w Olzie - jest tansza od Limby i chyba najtansza z wszystkich w okolicy, a wybor maja spory :)

 

Te podstawowe to oczywiście, że ze szkółki mam pod nosem i jak mi się wydaje na wrzosy cena super :)))

a reszta to sie zobaczy, na razie mi wychodzi , że ogród "żre" dużo ilości środków finansowych a jeszcze się nie rozkręciłam nawet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te podstawowe to oczywiście, że ze szkółki mam pod nosem i jak mi się wydaje na wrzosy cena super :)))

a reszta to sie zobaczy, na razie mi wychodzi , że ogród "żre" dużo ilości środków finansowych a jeszcze się nie rozkręciłam nawet :(

 

niedlugo bede przezywac to samo ... wlasnie aga bierze sie za moje skarpy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.

;)

 

Mea da mi zarobić.

Na chleb i fajną drujarkę.

;)

 

Ewus,

jesteś baaaaaaardzo dzielna !

:)

 

tak jak ci mowilam ... najwazniejsze zeby to mialo rece i nogi i zeby nie zabieralo zbyt duzo czasu w pielegnacji :D koszenie trawnikow bedzie domena meza ale o wszelkie inne zielska bede musiala zadbac sama :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te podstawowe to oczywiście, że ze szkółki mam pod nosem i jak mi się wydaje na wrzosy cena super :)))

a reszta to sie zobaczy, na razie mi wychodzi , że ogród "żre" dużo ilości środków finansowych a jeszcze się nie rozkręciłam nawet :(

 

No niestety zeby miec fajny ogrod to albo szybko i drogo albo wolno i w miare tanio. Moje jalowce pod ogrodzenie kosztowaly... 250 pln. 150 sztuk. Jakbym kupil 2-3 lata starsze w szkolce to zaplacilbym 2500 :-) A to jest z 1/50 docelowych roslin w ogrodzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety zeby miec fajny ogrod to albo szybko i drogo albo wolno i w miare tanio. Moje jalowce pod ogrodzenie kosztowaly... 250 pln. 150 sztuk. Jakbym kupil 2-3 lata starsze w szkolce to zaplacilbym 2500 :-) A to jest z 1/50 docelowych roslin w ogrodzie :-)

 

Nooo.... racja.

Albo szybko - ale drożej, albo taniej - ale wolno.

:(

 

I ach, te jałowce - takie przepiękne, ale tak wolno rosną, że masakra... niektóre tylko kilka do dziesięciu cm NA ROK.

A duże sadzonki kosztują. Wiem, bo kupiłam kilka takich okazałych po 26 zł za sztukę.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscowej mapie pogody ma padać u nas dzisiaj w nocy, wieczorem mam jeszcze trochę do dosiania, powalcujemy

i będziemy się modlić o deszcz, jak nie to wiadomo :(((

 

A tu postepy prac

 

http://img824.imageshack.us/img824/6649/dsc04392640x480.jpg

By eeik at 2011-08-27

 

http://img840.imageshack.us/img840/8029/dsc04398640x480.jpg

By eeik at 2011-08-27

 

http://img844.imageshack.us/img844/2958/dsc04422640x480.jpg

By eeik at 2011-08-27

 

http://img851.imageshack.us/img851/2495/dsc04444640x480.jpg

By eeik at 2011-08-27

 

http://img832.imageshack.us/img832/1285/dsc04445640x480.jpg

By eeik at 2011-08-27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo jak masz fajnie czysto dookola i kostka ladna - super :) Ale podlewania takiej ilosci trawnika nie zazdroszcze ;)

 

Dziekuję, Adam kostka to była mus, bo błoto leciało ciurkiem, nie dało się za bardzo wjechać, dlatego też na szybko trawa bo nam znowu jak ulewa błoto na kostkę spływa.

Tydzień harówy i dopiero teraz trochę efektu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...