Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Ewus,

wow !

Jestem... w szoku !!!

Bajecznie ! Niesamowita gładkość i precyzja !

:wave:

 

Mea,

a Ty przestań, co to za komplesy jakieś !

:eek:

 

Dziewczyno, nie takie place boju się widziało !

Poza tym jesteś usprawiedliwiona - dom jeszcze nie skończony, w najgorszej fazie "wykończeniowo - wykańczającej" ;) i TO jest teraz najistotniejsze, żeby się wprowadzić.

Jak się wprowadzicie na spokojnie wszystko uprzątniecie, nawet się nie obejrzysz i będzie jak należy.

;)

 

Hmmmm... wieje, idzie deszcz.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale tu zaczyn ruszac sie powietrze ... ewus jest nadzieja !!

 

a efekty ... ech moje marzenie!! wokol mojego domu jest jeszcze taki sajgon ze az mi dzis bylo wstyd jak Aga przyjechala ...

 

 

Mea sama wiesz jak u nas było , wierzyć mi się nie chciało , że z tego da się coś zrobić.

 

Jak Ci AGA mówi, że będzie dobrze to będzie dobrze, bo chyba nie ma nigdzie gorzej niż było u nas.

 

Pracy trochę więcej niż trochę i jakoś da się ogarnąć, ale nie powiem dumna jestem z siebie i obolała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Powiedzcie mi czy jak wstawialiście okna tarasowe mieliscie tam już zrobiony jakiś próg? Czy opierały się na razie na cegłach?

Istnieje specjalny profil podokienny,montaż okien tarasowych na cegłach to wg specjalistów od okien duży błąd.

Ja mam przemyślane i "wycięte" w ścianie miejsce pod okna tarasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak wstawialiście okna tarasowe mieliscie tam już zrobiony jakiś próg? Czy opierały się na razie na cegłach?

 

ja mialam prog pod tarasowym i drzwiami ... jak sie teraz okazuje 3 cm za wysoki ... bedzie pan mieciu rzezbil i robil progi bo inaczej nic z tego nie bedzie!!

 

laski mnie przeraza fakt ze uprzatnac kolo domu trzeba jeszcze jesienia a ja bede uziemiona!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialam prog pod tarasowym i drzwiami ... jak sie teraz okazuje 3 cm za wysoki ... bedzie pan mieciu rzezbil i robil progi bo inaczej nic z tego nie bedzie!!

 

laski mnie przeraza fakt ze uprzatnac kolo domu trzeba jeszcze jesienia a ja bede uziemiona!!!

 

O, to nadwyrężysz palec wskazujący , bo co innego zostanie, zdrowie najważniejsze, inni będą musieli sobie poradzić.

Jak Ci nie leci błoto do garażu czy drzwi to spokojnie możesz poczekac do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby już teraz ktoś z Was zechciał mi pomóc i zlecił jakiś projekt ( z całą pewnością policzę Wam znacznie taniej niż obecne ceny rynkowe, bo początkująca jestem ! :rolleyes: ) to byłoby super.

Dwa projekty i tak już robię gratis... ale czas już się usamodzielniać i zarabiać.

Jeść coś trzeba.

;)

 

kusisz :) może się skuszę ;)

Aga, to jak będziesz na śląsku to daj znać. W tym roku już nie zdążę z ogrodem ale w przyszłym, kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga to mea da Ci zarobić na tych skarpach,a Ty dasz mi zarobić jak kupisz u mnie tą drukarkę.

Ewa chyba wymodliła się o ten deszcz,wieje jak cholera to na pewno coś przywieje.

 

Kurka, się pomyśli.

Tyle, że już jednemu panu obiecałam, że u niego wezmę - tak go męczyłam, że na "ładne oczy" sporo mi spuścił.

Ale odezwę się, jakie modele mnie interesują konkretnie.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci AGA mówi, że będzie dobrze to będzie dobrze, bo chyba nie ma nigdzie gorzej niż było u nas.

 

Ewus i Mea, oj, naprawdę nie było tak źle.

Widziałam na placach budowy gorsze rzeczy.

Znacznie gorsze.

:D

 

Mea, te posprzątanie wszystkiego to bardzo szybko idzie, zobaczysz, to może kilka dni pracy i efekty.... natychmiastowe.

I radość z porządku.

A potem duma i moralna satysfakcja jak u Ewus.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusisz :) może się skuszę ;)

Aga, to jak będziesz na śląsku to daj znać. W tym roku już nie zdążę z ogrodem ale w przyszłym, kto wie :)

 

Sylwia,

ooooo, ja baaaaardzo chętnie. Muszę w końcu zacząć zarabiać na życie ! :)

 

Tak się składa, że wczoraj byłam u Mei, ale w przyszły weekend też będę w Skrzyszowie.

Od czwartku / piatku do niedzieli przynajmniej - bo moja sunia będzie się szczenić.

:D

 

Więc jak ktoś z Was jeszcze jest chętny, to polecam się !

A tak wogóle to stworzę dzisiaj jakiś sensowny orientacyjny cennik takich usług ( różne warianty ) i wkleję tu na FM.

:D

 

No i padało w nocy.

Tzn. w Skrzyszowie padało.

Nie, żeby jakiś mega-deszcz, ale zawsze.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa to zrobic porzadek z rynnami ... po elewacji !!a potem zabezpieczymy to co mamy przy murkach oporowych i moze sie uda !!

 

tylko ciagle nie wiemy co zrobic z deszczowka!! moze macie jakis pomysl ?? mam mozliwosc podpiac 3 rynny do kupy ale pomyslu na zbiornik ciagle nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak wstawialiście okna tarasowe mieliscie tam już zrobiony jakiś próg? Czy opierały się na razie na cegłach?

 

Najlepiej wstawic od dolu odpowiedniej grubosci listwe poszerzajaca, taka jak tu na dole:

 

http://szyna.civ.pl/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=1359&g2_serialNumber=1

 

Ona jednoczesnie podtrzymuje na calej szerokosci drzwi i dociepla to miejsce (jest bodaj dwu albo trzy komorowa). Montaz na ceglach nie jest dobrym rozwiazaniem bo w tym miejscu powstanie mostek cieplny (z zewnatrz przez cegle bedzie wnikac prosto do wylewki zimno), pozatym podtrzymuje takie ciezkie okno tylko punktowo. U mnie taka listwe dal oknoplast w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...