Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Widzisz Queene , a nie mówili od kostki, że lepiej najpierw elewacja, bo się kostka brudzi potem, nas naciskali

żeby najpierw elewacja i potem dopiero oni wchodzili.

 

mówili :) dlatego póki co wysypane dolomitem dookoła a tylko podjazd zrobią z kostki, we wrzesniu elewacja i potem wejda z kostką...ale dolomit juz tez ratuje przed błotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queene,

ja właśnie robiłam tak na odwrót : najpierw kostkę a potem dopiero elewację.

Tak wyszło po prostu.

 

Miałam stresa nieziemskiego, że pobrudzą itd.... ale nawet nie, P. Damian ofoliował wszystko bardzo dokładnie i tylko w jednym miejscu coś tam kapło.

Opowiadałam to wczoraj nawet Mei.

No, tyle, że pilnowanie szczelności tych folii ( bo wiatr, bo coś tam, coś tam... ) trochę męczące było.

Ale daliśmy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA czy wiesz może co to za roślinka:

 

Madzia, to takie malutkie jest, tak ?

Bo na drugim planie są widoczne listki od innej rośliny więc wynika mi, że to bardzo malutka roślinka ?

Jeśli tak, to jest to jakiś rozchodnik.

A jak rozchodnik - to dużo słońca i w zasadzie żadnych wymagań.

Rozchodniki to "twardziele" i znoszą dzielnie wszystko - dlatego to podstawa przy skalniaczkach.

Są bezproblemowe i niewymagające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wielka, ja chodzę jak koło smierdzącego jajka i nic nie chce mnie zmusić :(

 

Ewus,

ale Ty jesteś USPRAWIEDLIWIONA ( kawał harówy odwaliłaś ). :D

 

A propose : ja też nienawidzę prasowania i robię to tylko "na bieżąco".

;)

 

Dobra, ja już w KRK, tu też jest znacznie chłodniej i idzie żyć.

Uciekam na Rynek...

Miłego wieczorku !

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekla mnie twoja historia ;) ja chcialem na zywca zobaczyc bo na 99,9% jestesmy zdecydowani tylko meczy mnie ten 0,01%. A u mnie juz skonczyli gladzie uff zyrafa to fajna rzecz w koncu bialo i gladko

BTW Pati jakiego kleju do plytek uzywalas?????

BTW nie wiecie czy gdzies psim swedem tanio mozna dostac 3 sort piasku mam pelno gruzu i chcialbym go czyms przysypac na niedoszla droge

Ups jeszcze jedno pytanko uzywal ktos farb kabe, bo sie dowiedzialem ze moge miec konkretny rabat na nie, tylko co to warte

Osobiście KABE nie polecam, słabo kryją , a mieszane w ogóle są do kitu. Kolor niejednolity, rozmazują się i trzeba malować kilkakrotnie żeby uzyskać równą powłokę. Jeśli mieszane to tylko Tikkurilla- gwarantuję jednokrotne malowanie i super kolorystykę- sprawdzone. A tak generalnie to kupujcie gotowe farby kolorowe, mieszane fabrycznie- efekt najlepszy i nic go nie pobije. Co orginal , to orginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...