Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Też bym tak chciała... posiedzieć, podłubać... i żeby kaska na konto wpływała :D

 

No tak latwo to niestety znowu nie jest - pierwsza spolke zalozylem majac 17 lat, czyli 13 lat temu.. Sa plusy i minusy. Plusy to niezaleznosc jezeli chodzi o czas i kase, minusy to STRES! Bywaly okresy ze prawie sie nerwicy nabawilem :) Czasem wolalbym isc gdzies na jeden etat i spokoj. Ale nie wiem czy dlugo bym wytrzymal - jak niewolnik normalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

człowiek pół dnia na forum nie wchodzi i tyle postów natrzaskane....co wy robicie w tej pracy ?? ;)

ja dziś wróciłam do pracy na stałe....NARESZCIE !! do tej pory tylko wpadałam jak było trzeba (też S.C. :) )

Jedne poszło do szkoły a drugie młodsze wreszcie do przedszkola....mam 5h dziennie luzu...na pracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o

 

trzeba mieć odwagę! i dobry pomysł :)

 

Wiesz co - jakbym sie urodzil 2-3 lata wczesniej i o tyle samo szybciej zalozyl firme to prawdopodobnie zgarnialbym dzisiaj po pareset tys pln na miesiac jak moja najwieksza konkurencja (spolka trzech gosci w moim wieku - najszybciej rozwijajaca sie w branzy IT chyba w calej europie ;) W tej branzy liczylo sie kto pierwszy ten lepszy, choc i tak nie mam co narzekac bo z kolei 2-3 lata pozniej i mialbym juz "pozamiatane". A tak zgarnelismy kawalek tortu ktory teraz zjadamy. Niemniej - zawsze marzyla mi sie firma produkcyjna ktora tworzy cos realnego (bo IT to wirtualny swiat), taka niewielka, rzemieslnicza bym powiedzial. Moze sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz wspomniales ... ty ponoc masz mega solidny trawnik prawda ?? i utwardzony podjazd ... i auta sie zmieszcza ... i wlasciwie nie chcialabym sie wpraszac ale skoro nalegasz !!

 

Heheheh wszystko to nieprawda!! Trawnikowi jeszcze trzeba sporo zabiegow pielegnacyjnych... choc solidny w sumie jest. Podjazd.. nooo berga jakas lezy, auta mozna ewentualnie zostawic kawalek wyzej... :) Tylko kilka problemow - mam maly stol i dwie kolejne soboty z rzedu zajete, a jak imprezka to tylko na zewnatrz!! Zeby nie bylo za zimno. Nie wpuszczam i nie pokazuje domu poki nie bedzie wykonczony czyli za jakis rok !! :D Jak to nikomu nie przeszkadza to w sumie czemu nie hmm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam zapomniał dodać,że oprócz tych spółek nie ma jeszcze dzieci i stąd ma wieeeeeele czasu na roboty przy budowaniu,wykańczaniu.

U nas cała trójca zabiera mnóstwo czasu,rano musiałam wystroić moje dwie pierwszoklasistki z tytami do szkoły a teraz pakuję książki,stroje itp.

 

Ano... To fakt :) Dlatego musze wykorzystywac ten czas jak sie da i najwiecej zrobic, poki sie jakies na tym swiecie nie pojawi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam zapomniał dodać,że oprócz tych spółek nie ma jeszcze dzieci i stąd ma wieeeeeele czasu na roboty przy budowaniu,wykańczaniu.

U nas cała trójca zabiera mnóstwo czasu,rano musiałam wystroić moje dwie pierwszoklasistki z tytami do szkoły a teraz pakuję książki,stroje itp.

 

no tak dziewczyny nie dosc ze do nowej szkoly w nowym miejscu to jeszcze pierwszaklasa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...