Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

AGA1 kupiłam niedaleko mnie w szkółce ale to działa na zasadzie , że ta szkółka ma drzewka owocowe i wymienia się ze szkółką z ozdobnymi ,

zamówiłam tyle ile mi trzeba było, na razie 250 szt -( zaraz idę sadzić bo ma padać)

i potem jeszcze mogę dobrać.

Kupiłam po 3 i 3,5 ale dlatego , że znajoma :) i że tak dużo i że będę brać wszystko od nich, drzewka ozdobne, krzewy i wszystko na skarpy i owocowe na wiosnę.

 

Ale w sumie to nie wiem po ile są wrzosy gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość adiqq
Trzy tysiace kosztuje zaszalowanie i zazbrojenie law pod calym domem :) Jak nie ma zastrzezen to bym z nimi nie wojowal za mocno ale probowal jednak zbic ta cene! 3 tys pln ja placilem np. za wymurowanie calej jednej kondygnacji (140m2). 3 tys pln placilem za zazbrojenie i zaszalowanie stropu 170m2 razem ze schodami, kilkoma bardzo duzymi nadprozami (wylewalem je razem ze stropem) i dwoma wysunietymi lekko plytami nad oknem tarasowym. Wydaje mi sie ze to kilka razy wiecej roboty niz prosta lawa pod schody wejsciowe, takze 3 tys pln to chora cena :) Jak nie zwrocisz mu uwagi na to teraz to bedzie Cie w kolejnych etapach doil po kieszeni! Dalas sie raz to dasz sie i kolejne razy :) Taka natura budowlancow - wydoic inwestora jak sie da :D

 

no właśnie ja dokładnie tyle płaciłem za szalowanie i zbrojenie ław pod całym domem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięte płytki i fuga dokładnie pod drzwiami :)

btw. jak dostawa płytek - wszystko ok ? u mnie przyjechały "cegły" na ściane dhl-em i wydaje sie ok, a nawet nie były niczym poprzekładane każda z osobna tak jak przy innych płytkach

no a mi jak zwykle jak sie spieszy to sie przesylka gubi i czekam ponoc ja znlezli w szczecinie qrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam po 3 i 3,5 ale dlatego , że znajoma :) i że tak dużo i że będę brać wszystko od nich, drzewka ozdobne, krzewy i wszystko na skarpy i owocowe na wiosnę.

 

Rozumiem.

Jeśli to ładne, okazałe wrzosiki to bardzo dobra cena - zazwyczaj te ładniejsze są po 4 - 4,80 zł.

:yes:

 

A jakie kolorki wybrałaś ?

Pamiętaj, sadż barwnymi grupami.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też zaszaleliśmy...rabaty kuszą (dzięki mea :) ) więc też światło i farby kupione....natomiast rano zaliczyliśmy zagłębie meblowe Dobrodzień - mega wystawki mebli z cenami prosto od producenta, kilka ulic z samymi meblami wszelkiego rodzaju od antyków po glamour i hi-tech

kupiliśmy te same meble dużo taniej niż oferowano tutaj w okolicy ...jedynie czas oczekiwania zabójczy - 6-8 tygodni

ale można kupić wszystko od jednego producenta dzięki czemu jest spójnie i wszystko gra ze sobą...no i rabaty większe ;)

jeszcze łóżka szukamy :) więc pewnie początek będzie na materacu :)

 

A jakieś blizsze namiary na ten Dobrodzień , w niedziele tez sa czynne sklepy meblowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś blizsze namiary na ten Dobrodzień , w niedziele tez sa czynne sklepy meblowe?

http://www.agata.com.pl/

http://www.tcmeble.pl/ - tu kupiliśmy wszystko :)

http://www.mebleskorupa.pl/

 

ogólnie to wygląda tak że są 2-3 ulice wokół rynku z samymi meblami, od lokalnych przez Kler (ma tam fabrykę ) aż po Rust i Kare

 

ja trafiłam tam oglądając meble w rybnickich salonach (Alexander, Agata) i dowiadując się kto jest producentem...sporo okazało się z Dobrodzienia potem wyszło ze rodzice też kupowali tam meble...i pojechaliśmy :)

w niedziele sklepy czynne do 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi jak zwykle jak sie spieszy to sie przesylka gubi i czekam ponoc ja znlezli w szczecinie qrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

zdezerterowały nad morze ;) co sie wkurzasz...i tak nie masz na to wpływu :) za łatwo by było gdyby wszystko sie udało :D wiem co mówię...u mnie sie okazało że produkcja zapomniała dołączyc jakiś tam łącznik do mebli kuchennych...i kosze cargo...a to niespodzianka...ale co tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Jeśli to ładne, okazałe wrzosiki to bardzo dobra cena - zazwyczaj te ładniejsze są po 4 - 4,80 zł.

:yes:

 

A jakie kolorki wybrałaś ?

Pamiętaj, sadż barwnymi grupami.

;)

 

Nie wiem czy okazałe :)) bo się nie znam, fajne :))) i sadzę oczywiście kolorami

po południu jak skończę sadzić cyknę fotę :)))

 

Kolory idą pasami jakby promienie od białego środka różne kolory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno zawodowe pytanie do Ciebie Mea - jak wygląda sprawa jakości flotu z KWK "Krupiński"?

 

a do czego potrzebujesz ??? do jakiego pieca ?? moge jutro zadzwonic i posprawdzac wskazniki jakosciowe

 

ogolnie sciany ida teraz takie sobie ... ale nie jest zle :D

 

 

queene ja sie zakochalam w jednej sofie z TCmeble ... wlasnie negocjuje ceny !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea moi rodzice zawsze brali flot bodajże z Marcela, ale teraz ponoć tam sama woda i kierowca zaproponował z Krupińskiego, który jet droższy ale w ogóle nie znamy opinii, czy przypadkiem z pieca nie wyciągasz tyle ile włożysz. Piec mają zwykły, stary. Ale, żeby Cię do jakiś wskaźników gonić to już bez przesady, o ogólna opinie mi chodzi, czy to w ogólej jakoś sie dobrze pali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w której ?? :) najbliżej możesz je zobaczyc w salonie ALexander na Żorskiej, masz po drodze :) tam stoją te co zamówiłam - seria Galaxy :)

 

Lari albo genesis !!

u nas priorytet to

a. wysokie najlepiej skladane zaglowki

b. awaryjne spanie

c. pojemnik o ile to mozliwe

 

narazie 100% moich wymagan to Lari naroznik do spania i z pojemnikiem :) tylko ja nie wiem czy chce skore ... jakos nie za bardzo lubie siedziec na skorze zwlaszcza latem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie 100% moich wymagan to Lari naroznik do spania i z pojemnikiem :) tylko ja nie wiem czy chce skore ... jakos nie za bardzo lubie siedziec na skorze zwlaszcza latem ...

 

To wez pol na pol. Ja mam siedziska z materialu, a oparcia, boczki, tyl i dol z ekoskory - tez nie chcialem skorzanego na calosci :) Jezeli chodzi o tego typu meble to polecam allegro i szukac z okolicy kalwarii zebrzydowskiej. Ja zamawialem w Bielsku - za taki w/w naroznik w 100% na wymiar - ok 240x270cm (czyli duzy) plus dwie pufki tez sporawe bo chyba 70x50) zaplacilem jakos 2600. Wybierasz sobie wszystko lacznie z kolorem nici na przeszyciach ;) Ja mam nieotwierany ale otwierany z pojemnikiem byl za +150 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalwaria to kolejne zagłębie meblowe :) ale do dobrodzienia jest bliżej :)

ja do tej pory też nie byłam za skórą...ale te skóry jakie teraz są mnie przekonały (wybrałam model miękka-gruba :D ) jest taka jakby lekko satynowa w dotyku...

 

ale do pokoju tv bierzemy narożnik z materiału...zawsze to milsze w dotyku ;)

 

[mea sorry ale z kartą wpadnę jutro...nawet rano mogę...dopiero co wpadłam do domu kompletnie przemoczona]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez się spieszyłam, bo burza miała nadejść

 

http://img51.imageshack.us/img51/456/dsc04447640x480.jpg

By eeik at 2011-09-05

 

Piekne. Ale JUZ Ci wspolczuje tego PIELENIA. Przeciez tam bedzie za miesiac tysiac dwiescie chwastow ktore trzeba wyrwac, inaczej zaglusza te wrzosy :) Ja sobie powiedzialem NI CHOLERY pielenia - wszystko robie na agrotkaninie, choc pewnie wrzosy rozmnazaja sie "podziemnie" i na agrotkanine sie nie nadaja.. Tak czy siak - robota to Cie dopiero czeka - powodzenia!! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne. Ale JUZ Ci wspolczuje tego PIELENIA. Przeciez tam bedzie za miesiac tysiac dwiescie chwastow ktore trzeba wyrwac, inaczej zaglusza te wrzosy :) Ja sobie powiedzialem NI CHOLERY pielenia - wszystko robie na agrotkaninie, choc pewnie wrzosy rozmnazaja sie "podziemnie" i na agrotkanine sie nie nadaja.. Tak czy siak - robota to Cie dopiero czeka - powodzenia!! ;D

 

 

No nie bardzo na włókninie , bo byłaby cała w dziurkach , a za niedługo zakrzewią , no i akurat z torfu to tylko powyciągam .

No będę się martwić później :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...