Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

No urlop to mi się teraz kojarzy z tym, że mam potem 30 ekranów forum do przejrzenia :-)

 

Ale mam prośbę, poratujcie mnie bo szukam kamieniarza co mi zrobi obudowę do kominka konkretnie to kamień (trawertyn) na gotowej obudowie zamontuje, dziś byłem na Cmentarnej w mauzoleum grzomby i oni wszyscy powariowali terminy na listopad nikt się nie tyka bo teraz nagrobki robią do wszystkich świętych. macie jakieś namiary na kogoś normalnego? Rybnik najlepiej, będe brał 3-4m kw.

 

uderzaj do kowalskiego - wodzislaw rybnicka na przeciwko shela !!! okolo 3 tyg czekania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

mea prosze "oświeć" mnie swoim rozwiazaniem, gdyż jestem bardzo ciekawa co gdzie i jak jest montowane.

 

patent najprostrzy z mozliwych ...

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/fee95e91d1b7d948e7011c117fccfb84,10,19,0.jpg

 

pod tym oknem na wprost bedzie zlew ... patrzac na prawo od okna jest kabelek do gory - tam bedzie wisial kinkiet - kula taka sliczna acz droga :) - ponizej wylacznik ... filozofii brak !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani, odnośnie wrzosów- w Auchan Mikołów dokupiłam dziś wrzosy po 1,89. Nie są mega duże ale wiadomo ,że wrzos się szybko rozrasta . Jeśli ktoś potrzebuje- polecam, są naprawdę ładne.

 

BTW Szalunkarzy potrzebuję!!!!!!!! Może ktoś ma namiary- będę wdzięczna. Jeśli komuś zbywają deski do szalowania- ZGŁASZAĆ proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No urlop to mi się teraz kojarzy z tym, że mam potem 30 ekranów forum do przejrzenia :-)

 

Ale mam prośbę, poratujcie mnie bo szukam kamieniarza co mi zrobi obudowę do kominka konkretnie to kamień (trawertyn) na gotowej obudowie zamontuje, dziś byłem na Cmentarnej w mauzoleum grzomby i oni wszyscy powariowali terminy na listopad nikt się nie tyka bo teraz nagrobki robią do wszystkich świętych. macie jakieś namiary na kogoś normalnego? Rybnik najlepiej, będe brał 3-4m kw.

 

spróbuj tutaj zadzwonić: http://www.grani-tec.com.pl/ . Jeszcze niedaleko mnie na raciborskiej obok miciubiszi wierzgoń otworzyli coś w rodzaju sklepu z kominkami możesz tam też spróbować:] czy świadczą usługi tego typu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No urlop to mi się teraz kojarzy z tym, że mam potem 30 ekranów forum do przejrzenia :-)

 

Ale mam prośbę, poratujcie mnie bo szukam kamieniarza co mi zrobi obudowę do kominka konkretnie to kamień (trawertyn) na gotowej obudowie zamontuje, dziś byłem na Cmentarnej w mauzoleum grzomby i oni wszyscy powariowali terminy na listopad nikt się nie tyka bo teraz nagrobki robią do wszystkich świętych. macie jakieś namiary na kogoś normalnego? Rybnik najlepiej, będe brał 3-4m kw.

 

u Wilczoka spróbuj mnie policzył za kamień który mam na kominku 600zł/m2 a za godzine pracy robotników bierze 35 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati,

baaaardzo ładny kominek, faktycznie.

:)

 

Co do wrzosów i wogóle roślin z marketów - radziłabym ostrożnie.

Są dość drogie ( tu akurat wrzosy nie, skoro są teraz w promocji po 1,89 zł... ) i dość kiepsko się przyjmują.

 

Podobno w marketach rośliny są "sztucznie pędzone" - padają dość szybko po posadzeniu w grunt.

U mnie się sprawdziło - kupiłam w OBI dwie ładne tuje Danica ( i drogie oczywiście ) i obie padły.

Nie wiem, może popełniłam jakiś błąd... ale raczej nie.

 

Zdecydowanie polecam zakupy w lokalnych szkółkach.

Tu jakimś magicznym sposobem ( ? ) wszystko się przyjęło.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję dziewczyny :) mam nadzieję, że nie "popsuje" go malowaniem ;)

 

odwiedziłam dziś hurtownię elektryczną na Wodzisławskiej (Zamysłów) ...i powiem wam że ceny maja internetowe a nawet niżej i jeszcze można dostać rabat. Może nie dużo rzeczy na miejscu do obejrzenia ale zamówić można oświetlenie praktycznie z każdej firmy, własnie robię listę i jadę z zamówieniem

 

btw. Jasek...kupowałam dziś znowu klej Arsanita.....i pani nie zeszła mi poniżej 41 zł...widać nie mam tyle uroku osobistego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Jasek...kupowałam dziś znowu klej Arsanita.....i pani nie zeszła mi poniżej 41 zł...widać nie mam tyle uroku osobistego :p

hmm sie dowartosciowalem, ale ja i tak biore szary bo plytki w ochrze btw plytki dojechaly cale jak na razie (1,3tony masakra) i salon prawie zrobiony, nie mam pojecia co ludzie tak pyszcza ze woodentic krzywy, idealny nie jest ale bez przesady. BTW tak sie kontrolnie pytam czy komus nie zostalo toprocka 15 cm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...