Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Kartę z Praktikera możesz sobie "zamówić" logując się u nich na stronce, przyślą Ci pocztą, i jest tak jak mówi preem - masz rabaty na dane produkty, a po wydaniu niemałej sumki przyznają Ci "złotą" kartę z rabatem na cały asortyment.

 

http://klubpraktiker.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Kartę z Praktikera możesz sobie "zamówić" logując się u nich na stronce, przyślą Ci pocztą, i jest tak jak mówi preem - masz rabaty na dane produkty, a po wydaniu niemałej sumki przyznają Ci "złotą" kartę z rabatem na cały asortyment.

 

http://klubpraktiker.pl/

 

przynajmniej to juz coś :) a byc moze przez ten czas uzbiera sie na zlota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę z Praktikera możesz sobie "zamówić" logując się u nich na stronce, przyślą Ci pocztą, i jest tak jak mówi preem - masz rabaty na dane produkty, a po wydaniu niemałej sumki przyznają Ci "złotą" kartę z rabatem na cały asortyment.

 

http://klubpraktiker.pl/

 

no wlasnie, dokladnie nie bylem pewien sumy, bo pamietam ze jak uslyszalem ILE ? to aż smiechem wybuchłem, dlatego nie przywiązuję wiekszej wagi do tej karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz podac jakies koszta tego przewiertu?

My niestety mamy wodociag w drodze i cala mase warunkow tech. do spelnienia lacznie z badaniem gruntu jakas plyta wibracyjna , podwojnym asfaltowaniem itp.

 

jeśli mnie pamiec nie myli, to za kompleksową robotę 8 mb wzieli 5 tysi. W to wchodzila: wcinka, przewiert, studzienka i reszta tajli, po prostu kompleksowe przylacze zakonczone studzienką TERMO. Niewiem, moze by bylo gdzies indziej taniej np. w jakies prywatnej firmie ale wtedy niebedac na miejscu niemialem mozliwosci tego nadzorowac.

 

Po montazu, po jakis 2tyg pozniej zaczela sie "rabować" ziemia kolo drogi asfaltowej, to zglosilem reklamacje do wodociągów i musieli to naprawic. Więc przynajmniej bez problemowo. A wiesz jak czasami potem jest z prywatnymi firmami i ich stosunkiem do klienta, kiedy usługa została zapłacona.

 

A tutaj było zbyt duże ryzyko że komuś się coś stanie, czy to pieszemu czy przejeżdzającym samochodom, reakcja wodociagow byla dosc szybka bo zaraz nastepnego dnia przyjechali i naprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich! Mam do Was pytanko: poszukuję słupków ogrodzeniowych zielonych 2 metrowych, w jak najtańszej cenie, czy orientujecie się gdzie można takie nabyć? W marketach cena nie schodzi poniżej ok.28zł/szt. Będę wdzięczna za odpowiedź!

 

hej

 

w marketach nie tylko cena jest problemem jak dla mnie, ale głownie jakosc wykonania słupka tj. grubość scianki słupka. Zazwyczaj są grube " jak papier".

 

Kiedyś tu Adam pisał o jakies firmie chyba z Zawiercia.

 

A mysmy osobiscie kupowali na allegro.pl , firma byla z Skarzyska Kamiennej, słupki i siatka były w b.dobrej cenie. Nawet okoliczni producenci nie dawali takich cen. A dowoz był gratis, przy naszej ilości, jakies 180 mb siatki i do tego słupki. Aha ,, słupki już były z przyspawanymi daszkami i nakretkami oraz pomalowane farbą podkładową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

w marketach nie tylko cena jest problemem jak dla mnie, ale głownie jakosc wykonania słupka tj. grubość scianki słupka. Zazwyczaj są grube " jak papier".

 

Kiedyś tu Adam pisał o jakies firmie chyba z Zawiercia.

 

A mysmy osobiscie kupowali na allegro.pl , firma byla z Skarzyska Kamiennej, słupki i siatka były w b.dobrej cenie. Nawet okoliczni producenci nie dawali takich cen. A dowoz był gratis, przy naszej ilości, jakies 180 mb siatki i do tego słupki. Aha ,, słupki już były z przyspawanymi daszkami i nakretkami oraz pomalowane farbą podkładową.

 

Dziękuję bardzo za odzew. Jestem bardzo wdzięczna, że tak szybko ktoś odpowiedział. Więc proszę dalej :D

1)preem82 a czy mogłabym prosić o namiary tego użytkownika na allegro?

2) wiecie może jaka to firma z tego Zawiercia?

I jeśli ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy istnieją karty rabatowe z Praktikera i OBI?

 

mam z OBI 5% zniżki....myślałam że kupię tam płytki więc zaproponowano mi kartę na zachętę...płytki w końcu kupiłam gdzie indziej :) (jak ktoś chce skorzystać bo ma coś upatrzonego to mogę udostępnić)

z praktikera też mam - duże rabaty z gazetki, ostatnio kupowałam 2 lampki i miałam zniżkę ze 159 na 119 na sztuce, to dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam z OBI 5% zniżki....myślałam że kupię tam płytki więc zaproponowano mi kartę na zachętę...płytki w końcu kupiłam gdzie indziej :) (jak ktoś chce skorzystać bo ma coś upatrzonego to mogę udostępnić)

z praktikera też mam - duże rabaty z gazetki, ostatnio kupowałam 2 lampki i miałam zniżkę ze 159 na 119 na sztuce, to dużo

 

ooo bardzo chetnie :) oczywiscie jezeli płyty OSB zaliczą się do tych 5% zniszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...