Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Polak mądry po szkodzie - niestety :(

 

Mi sie na szczescie nic nie stalo ale moj kumpel dekarz co chwile na pogotowiu laduje. W ciagu ostatniego roku podcial sobie tez katowka zyly w lewej rece (omal nie zszedl z wykrwawienia) - wpadl w dziure operujac katowka na dachu. A z 3 miesiace temu przycinal krokwie i pilarka spalinowa obcial sobie duzy palec w nodze.. Jakos przyszyli - po miesiacu juz gral w pilke choc lekarze mieli watpliwosci czy do konca zycia nie bedzie juz kustykal bo to najwazniejszy przeciez palec przy chodzeniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie na szczescie nic nie stalo ale moj kumpel dekarz co chwile na pogotowiu laduje. W ciagu ostatniego roku podcial sobie tez katowka zyly w lewej rece (omal nie zszedl z wykrwawienia) - wpadl w dziure operujac katowka na dachu. A z 3 miesiace temu przycinal krokwie i pilarka spalinowa obcial sobie duzy palec w nodze.. Jakos przyszyli - po miesiacu juz gral w pilke choc lekarze mieli watpliwosci czy do konca zycia nie bedzie juz kustykal bo to najwazniejszy przeciez palec przy chodzeniu :-)

 

Wiesz co - niektórzy mają po prostu szczęście ;P Inny na jego miejscu już by pewnie jeździł na wózku, bez nogi i ręki, albo wąchał kwiatki od spodu...Tak to już jest - jedni mogą skakać z dachu, inni nie powinni nawet po krawężnikach chodzić bo mogą sobie nogi połamać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasek, z tego, co wiem, to kominiarze mają swoje rejony, możesz zadzwonić do tego i zapytać, czy Twój dom, to jego rejon, najwyżej Cię odeśle do innego: Tadeusz KOminek, tel. 728 560 661

A tak przy okazji, kto u Ciebie robił ogrzewanie gazowe?

Dzieki za info psim swedem dorwalem telefon do takiego co odbiera wiec kominiarz u mnie byl, jutro przywiezie papiery wiec luzik. A wod-kan-gaz robil Gienek Jakubczyk INSTALATOR 2 sie to chyba zwie czasem ma poslizgi, ale ogolnie jestem na tak a cenowo pobil instalmex o prawie 5tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sezony Ostrego Dyzuru, Chirurgow czy Nemocnice na kraji mesta (ale to pewnie ciezko dorwac) :) a tak na powaznie wez ksiazki bo pewnikiem masz zaleglosci (ja mam cholerne)

 

z najwieksza rozkosza pozycze wszystkie ostre dyzury i chirurgow - uwielbiam i jeden i drugi serial ale ciezko je dorwac w sensownej cenie - obiecalam sobie ze kiedys bede je miala na polce :)

 

a co do ksiazek ... czekaja juz trzy Cobeny, dwie czesci swiata dysku, i autobiografia wojtka manna ... jak sie znam to o ile prochy pozwola to lykne po jednej na dzien :) ale kilka filmow tez sie przyda wiec nadal czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wlasnie zabieram sie za kompletowanie filmow do szpitala ... macie jakies pomysly co nalezaloby zobaczyc ??

 

Dla niej wszystko taki widziałem niedawno z Russlem Crowe. Ale Mea wiesz co ja se zabrałem do szpitala mase filmów i ledwie na dwa miałem siły... :-) Przegadałem albo przespałem reszte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko made by Tarantino :) skoro bedziesz na prochach...to akurat sie nadaje :)

 

taaaa cala seria na dvd stoi na polce :D

ale jak widze czasem jego filmy to wrrr ... widzialam wszystkie bo nasi znajomi uwielbiaja i zawsze organizuja "wielkie ofladanie" ale w kinie 2 razy juz spalam a raz musialam wyjsc bo nei dalam rady ogladac ...

 

agreston wszystko kwestia jak sie trafi w sali !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa cala seria na dvd stoi na polce :D

ale jak widze czasem jego filmy to wrrr ... widzialam wszystkie bo nasi znajomi uwielbiaja i zawsze organizuja "wielkie ofladanie" ale w kinie 2 razy juz spalam a raz musialam wyjsc bo nei dalam rady ogladac ...

 

agreston wszystko kwestia jak sie trafi w sali !!

 

No jak źle trafisz to proś o silniejsze środki przeciwbólowe będzie ci i tak wesoło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym malowaliście podbitkę ? Jakiś dobry sprawdzony i w miare tani impregnat i farba?Kolor dachu ciemny brąz prawie czarny.Aha i ile razy sie maluje ?

 

My mamy dachówkę Robena brązowoczarną a podbitkę malowali Drewnochronem (Impregnat Extra), kolor średni palisander

 

BTW pisze to już chyba trzeci raz w tym miesiącu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...