Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Jak juz piszecie o podbitce to:

a) jaką robicie (drewniana, plastikowa)

b) jezeli drewnianą to gdzie kupowaliście deseczki, jaką grugość, czy były frezowane

c) jaka cena

 

U nas podbitka drewniana, frezowana, drewno brane razem z więźbą z tartaku w Czyżowicach, nie pamiętam ceny drewna, a robocizna była wliczona w cenę robocizny za dach (11 zł/m2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz piszecie o podbitce to:

a) jaką robicie (drewniana, plastikowa)

b) jezeli drewnianą to gdzie kupowaliście deseczki, jaką grugość, czy były frezowane

c) jaka cena

 

ja robilam drewniana, boazerie kupowalam frezowana od stolarza z polomii - fajne i rowne - cos kolo 20 zl za m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze puscilam wczoraj totka i mamy tylko 4 ...

Się ciesz nawet z tej 4 - u nas wczoraj MEGA pechowy dzień - ja zgubiłam kartę pamięci z aparatu (a tam nie zrzucone zdjęcia z budowy i z wesela :( ) a Mąż dostał mandat :mad: 200 zł w plecy :sick:

 

Na pocieszenie - to jego pierwszy w życiu mandat i pierwsza kontrola...więc przynajmniej teraz prawdziwy z niego kierowca:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym malowaliście podbitkę ? Jakiś dobry sprawdzony i w miare tani impregnat i farba?Kolor dachu ciemny brąz prawie czarny.Aha i ile razy sie maluje ?

 

My mamy brązowy dach i podbitkę malowaną V33 Lazura ochronna kolor dąb naturalny. Malowane dwa razy, kolor jaśniejszy od dachu, mi się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się ciesz nawet z tej 4 - u nas wczoraj MEGA pechowy dzień - ja zgubiłam kartę pamięci z aparatu (a tam nie zrzucone zdjęcia z budowy i z wesela :( ) a Mąż dostał mandat :mad: 200 zł w plecy :sick:

 

Na pocieszenie - to jego pierwszy w życiu mandat i pierwsza kontrola...więc przynajmniej teraz prawdziwy z niego kierowca:yes:

 

Przy drugiej niech powie "dzien dobry panie wladzo, stara szkola ?" i bedzie tylko 50 w plecy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem i bedę (rutino-on)

Z powodu rajdu budowlańcy mają wolną sobotę -murarz musiałby pieszo przyjść:)

ocieplone styrodurem fundamenty obsypują się ziemią przy pomocy koparki, drenaż położony. Byłem, widziałem, podoba się.

styrodur jest biały jak styropian, pochodzi z Synthos Oświęcim i z bliska po przecięciu widać że to nie styropian. ma strukturę takiej pianki gęstej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanom rajdow przypominam ze jutro Rajd Wisly - OESy w okolicy Jastrzebia Zd., Pawlowic, Cisowki itp - jak ktos nie byl to polecam, szczegolnie ze rzut beretem :-)

 

moj maz juz kombinuje jak to zrobic zeby tam pojechac !! placze od wczoraj ze ja kaze mu robic jak rajd wisly jest

 

netmar jak sie trafia 4 to sie placze ze mogly byc jeszcze tylko 2 cyferki ... tylko dwie ktore byly w zakladzie powyzej !!!

mialam 7 zakladow puszczonych i w tym jedna czworka i 3 dwojeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie dziś zrobiłam rajd....do gliwic i z powrotem...lubię jeździć sama...bo z dzieciakami to grzecznie ;)

ale obawiam się że pstryknął mnie radar w Golejowie - czy musi być flesz ? bo miałam sporo przekroczone a akurat kurde załadowany był...więc obawiam się ze cały rabat z zakupów weźmie w łeb

a na marginesie wam powiem że rybnicka Agata to namiastka tego co jest w Gliwicach. W Rybniku usłyszałam że jak nie zamówię mebli za 10tys to sie producentowi nie opłaca przywozić na zamówienie...nie to nie więcej tam nie pojadę....zresztą i tak już nie mam po co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene co kupilas ??

 

kurna ja sie przekopalam przez faktury bo mi sie jedna stracila ;( no i nie znalazlam a baba juz dzwoni ze nie zaplacona jest

 

poproś o przesłanie duplikatu, ja już nieraz tak robiłam bo ciągle coś gubię

a co kupiłam - domówiłam bo w niedziele zamówiliśmy łóżko z materacem- a dziś synkowi meble+materac, stól do kuchni i krzesła, dostałam na wszystko 4% rabatu...podobno wyjątkowo dużo jak na Agate bo odnaleźli w systemie nasze zakupy sprzed 10 lat jak wyposażaliśmy poprzednie mieszkanie :) normalnie dają 2%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...