Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Gość Arturo72
ja przez przypadek przed chwila wylicytowalam takie ...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1751146889

przeplacilam ??

Bez zobaczenia,tego czegoś czy innego,gołym okiem nie wylicytowałbym niczego co może być elementem wystroju i widokiem dla oczu :)

To tak jakby kupić auto na allegro na "kup teraz" bez wizji lokalnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

wiesz co nie wiem bo nie widziałam go na żywo, jest ogromny rozrzut cenowy z tymi łóżkami z ekoskóry, tam gdzie kupowałam były od 699 do 7500 :) ja zapłaciłam niewiele wiecej niz Ty...bo najbardziej nam sie podobało, miało miękkie boczki i wygodny zagłówek....za to potem z materacem to już wyzsza szkoła jazdy :)

 

p.s. jak to przez przypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na marginesie wam powiem że rybnicka Agata to namiastka tego co jest w Gliwicach. W Rybniku usłyszałam że jak nie zamówię mebli za 10tys to sie producentowi nie opłaca przywozić na zamówienie...nie to nie więcej tam nie pojadę....zresztą i tak już nie mam po co :)

 

Pierwsze słyszę

 

my kupiliśmy część w Agacie w Katowicach, brakujące rzeczy domówiliśmy w Rybniku bez problemu - malutkie zamówienie przyjęli.

 

Przecież tam większość mebli jest na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netmar jak sie trafia 4 to sie placze ze mogly byc jeszcze tylko 2 cyferki ... tylko dwie ktore byly w zakladzie powyzej !!!

mialam 7 zakladow puszczonych i w tym jedna czworka i 3 dwojeczki

 

Ja sobie kiedys napisalem prosty programik (nawet go jeszcze mam) - podajesz 6 cyfr a on pisze ile razy w historii lotto (dane byly od bodaj roku '57, ponad 4 tys zestawow wylosowanych numerow) bys wygrala szostke, piatke etc. Od tego momentu przestalem grac w totka ;) Trafic szostke (w 4 tys losowan!) nie udalo mi sie ani razu a bawilem sie tym pare minut :-) Nawet z piatka bylo ciezko! Czworka to i tak sukces :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę

 

my kupiliśmy część w Agacie w Katowicach, brakujące rzeczy domówiliśmy w Rybniku bez problemu - malutkie zamówienie przyjęli.

 

Przecież tam większość mebli jest na zamówienie.

 

no tez sie zdziwiłam, mnie chodziło konkretnie o meble Wajnert model Enyo...no i nie było możliwości bo Agata rybnicka nie spełnia minimum logistycznego...nie wiem nie znam sie ale zamowic sie nie dało

 

każdy salon działa jak gdyby na własny rachunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem, że lepiej nie robić parapetów od razu, bo to zamyka dom na amen, a tam jest jeszcze pełno wilgoci do wywietrzenia.

Z drugiej strony widzę domy jeszcze bez okien, a juz ocieplone, więc nie wiem jak to jest?

 

U nas fundament ocieplony i obsypany z zewnątrz. dzięki temu nie woła tak już o piwnice:)

W poniedziałek akcja piaskownica. Winkler minimalnie droższy od forumowego dawida, ale termin ma korzystniejszy. To ważne bo u mnie takie guano, że jak popada, to koparka się utopi. przy obsypywaniu koparką tak woziło, ze pozbyłem się wątpliwości co do zasadnosci mojej drogocennej płyty fundamentowej

To pisałem ja, mężczyzna :)

na "nasz dziennik" nie patrzcie, tam same inspiracje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafki w łazience - zrobione (fotki w dzienniku) - mogę polecić stolarza - bardzo fajnie wszystko zrobił, terminowo i niedrogo, ma już kolejną robotę u mnie zaklepaną :)

 

jego strona: http://www.arkadio.com.pl/index.php

a ja wrzucam go w namiary

 

juz mi sie gosc podoba bo nie boi sie kolorow!! jak widze stolarzy ktorzy mowia "niech pani wezmie to bo to po latach sie nie nudzi to wiem ze boja sie poszalec ... a jak zobaczylam ta zielona kuchnie to mrauuuuuu :)

i fajne sypialnie robi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się u Was dzieje...

Fajnie się czyta.

:)

 

Szał zakupowy, czwórka Mei w TOTKA... nawiasem mówiąc, też miałam kiedyś czwórkę a dwie pozostałe liczby trafione obok.

Wrażenia niesamowite, hehe.

Dostałam niecałe 200 zł, ale powiem Wam, że potem normalnie doła załapałam, że nie szósteczka, hahahahaha !

Człowiek to jednak pazerny jest...

;)

 

A u mnie wczoraj udany dzień : sprzedałam w końcu auto ( za dobrą cenę ) i poznałam bardzo fajnych ludzi i jeszcze zrobię im projekt ogrodu ( pozdrawiam ! :D ).

Normalnie pełnia szczęścia.

:D

 

P.S.

Chcę kupić nowe autko - jakiś Peugeot 107 lub Citroen C1 ( coś małego i ekonomicznego ).

Jak będziecie widzieli coś fajnego to dajcie znać !

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...