Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

kurcze Aga a ja szukam takiego auta jak Ty miałaś...a do sprzedania mam citroena C2 w ekstra wersji....szkoda ze sie nie dogadałyśmy.

 

mea zobaczę czy sie wybiorę, ale musze jeszcze wpaść do Plazy bo mam kupon do home&you ważny do dziś , zadzwonie wcześniej jakby co. Generalnie dziś biore sie za ogarnięcie mieszkania bo w tygodniu nie ma mnie w domu, wychodze 7.30 i wracam 19.30

odliczanie trwa....jeszcze max 30 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić nowe autko - jakiś Peugeot 107 lub Citroen C1 ( coś małego i ekonomicznego ).

Jak będziecie widzieli coś fajnego to dajcie znać !

;)

 

Co Was tak do tych francuzow ciagnie ? Awaryjne to, przepakowane elektronika, delikatne zawieszenia, slabiutkie silniki (nie w sensie mocy tylko konstrukcji i wytrzymalosci). Nie lepiej np. toyote aygo ? Albo nissana micre. Albo VW Lupo. Albo nawet b. niezawodnego fiacika pandzioche? ;-) Suziki swifta? Mazde 2 albo 3? Honde civic ? Wszystko jest lepsze od francuzow ;) Queene mozesz mnie zaczac biczowac :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Was tak do tych francuzow ciagnie ? Awaryjne to, przepakowane elektronika, delikatne zawieszenia, slabiutkie silniki (nie w sensie mocy tylko konstrukcji i wytrzymalosci). Nie lepiej np. toyote aygo ? Albo nissana micre. Albo VW Lupo. Albo nawet b. niezawodnego fiacika pandzioche? ;-) Suziki swifta? Mazde 2 albo 3? Honde civic ? Wszystko jest lepsze od francuzow ;)

 

Eeeeeee, bo ja się nie znam na autach....

WIZUALNIE mi się podobają, hehe.

Wiadomo, ja babka - a wygląd auta to PRIORYTET !!!!

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee, bo ja się nie znam na autach....

WIZUALNIE mi się podobają, hehe.

Wiadomo, ja babka - a wygląd auta to PRIORYTET !!!!

:p

 

Wszystkie te wymienione sa troche babskie, bo malutkie :) Micra w babskosci chyba wygrywa (mi sie osobiscie nie podoba..). Ale nie napisalas jaki masz na to budzet! Pezoty to dla mnie juz kompletna katastrofa. Znajomy kupil nowego 406 z salonu dwa lata temu i holowanko do serwisu zaliczyl juz przynajmniej czterokrotnie (!) a nawet tam nie ma jeszcze 40kkm nakulane :))) Inny mial 206 i cieszyl sie jak dziecko ze ktos to od niego odkupil ;)

 

Mozesz jeszcze kupic np. vw beetla z oszczednym 1,9TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te wymienione sa troche babskie, bo malutkie :) Micra w babskosci chyba wygrywa (mi sie osobiscie nie podoba..). Ale nie napisalas jaki masz na to budzet! Pezoty to dla mnie juz kompletna katastrofa. Znajomy kupil nowego 406 z salonu dwa lata temu i holowanko do serwisu zaliczyl juz przynajmniej czterokrotnie (!) a nawet tam nie ma jeszcze 40kkm nakulane :))) Inny mial 206 i cieszyl sie jak dziecko ze ktos to od niego odkupil ;)

 

Mozesz jeszcze kupic np. vw beetla z oszczednym 1,9TDI.

 

Nie strasz...

:(

 

Oki, to z tych wszystkich jeszcze ten NISSAN Micra mi się podoba - czyt. "TEŻ ŁADNY".

:D

 

Muszę się zmieścić w 20 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee, bo ja się nie znam na autach....

WIZUALNIE mi się podobają, hehe.

Wiadomo, ja babka - a wygląd auta to PRIORYTET !!!!

:p

 

http://m3susanto.files.wordpress.com/2008/08/toyota-aygo.jpg

 

To taka mala wersja toyoty yaris, ktora od lat byla i jest w czolowce najmniej awaryjnych samochodow swiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Was tak do tych francuzow ciagnie ? Awaryjne to, przepakowane elektronika, delikatne zawieszenia, slabiutkie silniki (nie w sensie mocy tylko konstrukcji i wytrzymalosci). Nie lepiej np. toyote aygo ? Albo nissana micre. Albo VW Lupo. Albo nawet b. niezawodnego fiacika pandzioche? ;-) Suziki swifta? Mazde 2 albo 3? Honde civic ? Wszystko jest lepsze od francuzow ;) Queene mozesz mnie zaczac biczowac :D :D

 

swift ok....był u mnie opcją nr 2

mazda be

civic-klasa wyżej

micra, lupo, panda.....bee!! poza tym jeździ tego za dużo po drogach...jak ja kupiłam moje pierwsze C2 to były 3 takie w Rybniku, jak kupiłam po pół roku drugie C2 (tamte skasowałam przy 800 km przebiegu - nadmienię że nie z mojej winy, autko do kasacji a ja wyszłam bez szwanku) było już z 5 a obecnie....jest ich za dużo ;)

delikatne zawieszenie ? miękkie.....co nie znaczy że delikatne....francuzy na nasze drogi są najlepsze !! wybierają nierówności bez uszczerbku dla zawieszenia, sorry ale szwaby (szczególnie te z wielowahaczowym zawieszeniem...to już porażka) nie dają rady :p

u mnie w rodzinie cytrynki i francuzy ogólnie są od kilkunastu lat...i na pewno zostaną :) a to o czymś świadczy

auta to dla mnie temat rzeka....więc kończę nudny wpis

kiedyś i tak kupię sobie Porsche....takie sprzed 15 lat...najlepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz...

:(

 

Oki, to z tych wszystkich jeszcze ten NISSAN Micra mi się podoba - czyt. "TEŻ ŁADNY".

:D

 

Muszę się zmieścić w 20 tys.

 

Jak wysepisz jeszcze 4k to masz np cos takiego:

 

http://otomoto.pl/toyota-aygo-1-4-d4d-5-dzwi-servis-igla-C20578035.html

 

Ze swietnym silnikiem 1.4 d4d - spalanko w trasie 3,5l, w miescie ~5l, silnik niezniszczalny choc troche slabawy ale to maly samochodzik (800kg!) no i skoro ma byc oszczedny.. Ewentualnie 1.0 benzyna - tez fajny, spalanie 4,5-5,5l i 3-4k tanszy w zakupie, np:

 

http://otomoto.pl/toyota-aygo-klima-5-drzwi-stan-idealny-C20672250.html

 

Nic bardziej ekonomicznego i mniej awaryjnego nie znajdziesz :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga Ty jesteś babka z charakterem...nie kupuj czegoś typowo babskiego, lepiej coś z pazurem :D

 

popieram!! babskie "cieple kluchy" sa passe :)

 

taka C2 jak ma queene to wlasnie taki "pazurek" :) nam narazie musi starczyc pazurowata R19 16V i niepazurowaty acz rodzinny mondek ale moze kiedys ... jak juz wygramy te 20k w totka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...