Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

popieram!! babskie "cieple kluchy" sa passe :)

 

taka C2 jak ma queene to wlasnie taki "pazurek" :) nam narazie musi starczyc pazurowata R19 16V i niepazurowaty acz rodzinny mondek ale moze kiedys ... jak juz wygramy te 20k w totka ...

 

Mea - R19 to jeszcze samochod sprzed epoki "dajemy mikroprocesor do sterowania oswietleniem w popielniczce" dlatego mozesz miec takie opinie o renowce ;) Renowa im nowsza tym bardziej nafaszerowana bardzo zawodna elektronika (te wszystkie karty zamiast klucza etc). Padnie Ci takie cos i klapa - holowanie do serwisu bo niczym tego nie odpalisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queene,

Cytrynka NAJŁADNIEJSZA.

:D

 

Ale Suzuki... hmmmm może ?

Kurka sentyment mam.

Bo wczoraj właśnie sprzedałam swoją terenową Grand Viatarę ( 11 lat miała ) i ona kurczę nie zepsuła się NIGDY.

A jaka dzielna była, ech... zawsze dawała radę.

Wyjeżdżała dosłownie ze wszystkiego ( biegi terenowe ).

Fajna "suczka"...

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queene,

Cytrynka NAJŁADNIEJSZA.

:D

 

Ale Suzuki... hmmmm może ?

Kurka sentyment mam.

Bo wczoraj właśnie sprzedałam swoją terenową Grand Viatarę ( 11 lat miała ) i ona kurczę nie zepsuła się NIGDY.

A jaka dzielna była, ech... zawsze dawała radę.

Wyjeżdżała dosłownie ze wszystkiego ( biegi terenowe ).

Fajna "suczka"...

:(

 

Zeby bylo smieszniej to C1 produkowany jest razem z pugiem 107 i toyota aygo w jednej fabryce, to "trojaczki" ale roznia sie m.in. silnikami. Ja stawiam na toyote bo sam jezdze toyota i mimo ze ma 20 lat i byla/jest ostro katowana na budowie, ciaga 3t przyczepe to poprostu jezdzi i sie nie psuje (tfu tfu). Nakulane ma 260tys i dalej sprawnie dziala w niej klima, elektryka. Przez 3 lata wymienilem tylko sprzeglo, a zrobilem nia prawie 100kkm :)

 

Choc tak szczerze - jezeli masz zamiar jezdzic trasy skrzyszow <> krakow to te wszystkie samochody sa troche za male - to sa typowe autka miejskie - na A4/A1 nie poszalejesz - jak osiagniesz nimi 150 to bedzie sukces, a przy tym bedzie glosno i niekomfortowo.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo przepraszam....mój pociągnie 175 chociaż co to za różnica...ile zyskasz - 5-7 minut na całej trasie ?...ale trzeba pamietac ze to małe autko i nie wymagać cudów jak od limuzyny...natomiast absolutnie nie jest głośno czy niekomfortowo, poza tym SKrzyszów-Krk to godzina piętnaście jazdy...co to za trasa

Adam powtarzasz frazesy osób które takim autem nie jechały, poza tym nie porównuj ich do swojego bo dzieli ich przepaść...pod każdym względem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo przepraszam....mój pociągnie 175...ale trzeba pamietac ze to małe autko i nie wymagać cudów jak od limuzyny...natomiast absolutnie nie jest głośno czy niekomfortowo, poza tym SKrzyszów-Krk to godzina piętnaście jazdy...co to za trasa

Adam powtarzasz frazesy osób które takim autem nie jechały, poza tym nie porównuj ich do swojego bo dzieli ich przepaść...pod każdym względem

 

Ja mam tez m.in. VW lupo (1.7 SDI) i raz w tygodniu nim smigam wodzislaw-katowice, wiec trasa polowe krotsza niz do krakowa i uwierz ze to JEST meczace :) Wolalbym doplacic 2-3k i miec VW Polo lub tyle samo ale dwa lat starsze. Te maluchy o ktorych piszemy (c1, pug107 i aygo) sa w srodku slabo wykonczone - duzo "golych" blach na wierzchu, przez co chcesz czy nie - sa glosne - potwierdza to chocby dziesiatki opinii na autocentrum.pl! Fotele tez maja mniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele mniejsze - ale ja szczupła i niewysoka jestem.

;)

 

Aaaaa, ja nie jeżdżę szybko. Góra 130 - 140.

No chyba, że jechałam Mondeo mojego niewiernego męża, to bywało że cisłam 160 - 170.

;)

 

Chodzi mi właśnie o takie autko "miejskie".

KRK jest bardzo specyficzny - jeździ się jedynką, dwójką i trójką. ;)

O wrzuceniu czwórki czy piątki to w zasadzie można sobie pomarzyć. ;)

Poza tym PARKOWANIE - nooooo, to już całkiem odrębny temat. :mad:

Musi więc być mały i sprytny.

 

Poza tym Queene ma rację, Skrzyszów - KRK to nie jest długa trasa, dałabym radę.

I to też tylko raz na jakiś czas.

 

Ale dzięki za Waszą pasjonującą dyskusję, wszystko chłonę jak gąbka i z Waszą pomocą mam nadzieję wybrać wariant najlepszy dla mnie.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my po raz kolejny przeprowadzka własnymi siłami

auto dostawcze mamy, zbierzemy znajomych i w weekend powinnismy sie zebrać

poza tym od przyszłego tygodnia mam już zamiar wozić niepotrzebne rzeczy zeby potem było tego jak najmniej

już mam w mieszkaniu górę kartonów pod tym kątem - zbieram w marketach - najwięcej zawsze w Biedronce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea sadolinem zwykłym czy ekstra , acha i gdzie idzie takie lakierobejce kupić w miare najtaniej Strasznie drogie. A czy ktoś ma doswiadczenie z lazurą ochronna 3v3 ?

 

My malowalismy lazurą 3V3... polecał nam ją nasz dekarz.

Mamy nadbitkę więc na dachu jest już ponad rok,mam nadzieję że nie będzie trzeba za często malować,póki co hyba wszystko z nia w porządku;)...co moge o niej powiedziec ,to tyle że malowało się nią dobrze.

 

My jestesmy juz po przeprowadzce,choć prace na zewnątrz jeszcze trwają i nadal czekamy na drzwi wewnetrzne.

Mielismy własny transport(kolega ma ciężarówkę) spakowalismy się na raz,ale 3godziny z 4ego piętra znosilismy graty(masakra).Wniesienie do domu zajeło na szczęście pół godzinki :).Mimo że od przeprowadzki minęło 3 tygodnie jeszcze nie wyszłam z kartonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie przewoziliśmy w sumie dużo z mieszkania,ale służbowa panda przewiozła wszystko,no może oprócz narożnika.Aha i odnośnie samochodów to nie kłóćcie się jakie jest najlepsze,bo ja Wam powiem,że najlepsze jest służbowe'!

Pati daj znać jak będziesz miała wyniki badania wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia skąd mieliscie kartony, ja ciągle zbieram, najwyżej coś w workach przewiozę

 

Częśc z pracy ,część od koleżanki która też na przeprowadzke zbierała i pożyczyła bo byłam pierwsza(teraz będzie wymiana) W kartony pakowałam szkło ,gary,książki,większość ciuchów w workach miałam(też dobre bo mimo że teraz trzeba wszystko odprasować to na samochodzie między meble żeby się nie obijały są jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...