Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Normalnie rozpętałam burzę z tymi autami, hahaha !

:wiggle:

 

Agreston - dzięki za wyjaśnienia.

Faktycznie, że o połowie rzeczy o których piszecie nie mam zielonego pojęcia ( te słownictwo i terminy praktycznie nic mi nie mówią, hahaha ! ), ale skumałam, że diesla mam nie kupować. Oki.

;)

 

Kurka, obejrzałam kilka autek wracając od Mei... ale było już trochę za późno.

Więc tak : Nissan Micra fajny, ale trochę za stary egzemplarz był, Ford KA ( ten nowy KA ) mocno fajowy był... ale bez klimy, Corsy nie podobały mi się jakoś...

Ale jadąc już do domu, z Rybnika do Wodzisławia ul. Wodzisławską mijałam z 10 komisów i jutro rano pojadę do wszystkich kolejno jeden po drugim.

Zejdzie mi pewnie do popołudnia.

Ale fajnie, lubię takie akcje.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam, Fordy fajne są.

:)

 

Mam dwa, jedne w dieslu drugi w benzynie. W dieslu z pełna świdomością konsekwencji :-) Póki co wtryski poszły do regeneracji bo już kopciły nieco i się ciesze że to zrobiłem mimo że jeździło bo spalanie spadło mocno o tej operacji.

 

Co do klinkierki co pytałem Panel nie sprzedaje CRH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze duzo tematow a samochodach :-)

Miałem też dużo z Dieslami doczynienia i może tak bez juz rozciągania się

jezeli chodzi o grupe VW Audi Skoda to jak od dawna wiadomo ze silniki 1,9 TDI były najlepsze, ja jezdziłem do 300 tys kilometrów 1,9 Tdi AHF 110km, przy 120 tys zrobiony program i inne modyfikacje w firmie Ecusoft w bielsku, Turbinka do samego konca działała, ale przy odpowiednim jej traktowaniu, czyli chłodzenie po szybkiej jeździe i tak dalej sprzęgło tez miałem do konca.

Teraz jezdze innym modelem 170km ozaczenie BMN modyfikacje COMPSPORT bielsko wiem ze jeszcze bardzej trzeba dbać czysciełem juz łopatki turbiny z nagaru, kołodwumasowe jest inne - słabsze, ale jezeli chodzi o przyspieszenia to nie ma wogole o czym mowic skrzynia 6 biegowa jest dla mnie piękna.

Co do benzyn, miałem w domu Corse 1,0 12v mega oszczedne autko, jezeli bym kupowal cos do miasta to małego benzyniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nie wiem co wybrać, hahahaha !

 

Dobra, przejrzę jeszcze :

- Toyota Yaris

- Mazda 3

- Citroen Pluriel

Corsa.... chyba nie.

 

Aaaa, a diesel dlatego, że ja WYJĄTKOWO lubię TEN warkot silnika ( ;) ) no i mój niewierny dalej sentyment mocny do mnie ma ( albo może raczej wyrzuty sumienia, hehe ) i mi często sponsoruje O.N. do mojego baku.

;)

 

Faaaaaaaajne te nasze Forum, normalnie wszystkiego można się dowiedzieć, nie ?

:lol:

 

Witam, długo nas tu nie było bo...budowaliśmy :) a że temat nam bliski to może trącimy, trzy grosze. Mąż trąci...

Prawdę mówiąc, w dzisiejszych czasach to wielkiej różnicy między autem z diesel'em a benzyną nie ma. Każdemu producentowi zdarzają się bardziej i mniej udane jednostki napędowe, poza tym noga nodze nie równa i to są główne czynniki decydujące o żywotności i problemach z samochodoami. Generalnie auta japońskie są godne polecenia. Ja dopisałbym do tego hondę jazz i civic. (jazz niestety tylko z silnikiem benzynowym). W tym tygodniu przywiozę do kraju do odsprzedaży Mazdę 3 1.6 CD (diesel). 110KM, czarna, z na prawdę dobrym wyposażeniem. Rocznik 2004/2005. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamscool, Zatartaczni,

bardzo dziękuję za rady.

:)

 

Taaaa, Hondy, Mazdy też mega-fajne, ale kurczę, znacznie przekraczają mój budżet...

No i nie są raczej ekonomiczne ( pojemność 2.0 ).

Ale te nowe Civic np. cudne.

Się rozmarzyłam.

:rolleyes:

 

Queene,

no zadziwiasz mnie normalnie - a co Ty koleżanko sympatyczna tak dobrze znasz się na autach ???

Czy Ty pracujesz w tej branży czy cuś ???

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...