Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Aga...ja kupiłam mojego jako nówka w salonie. Przesiadłam się ze starego clio...było pięknie, diabelnie szybkie, głośne jak cholera i żarło benzynę jak smok. Było boskie...ale zaczęlo się psuć...no cóż TAKIE auta się psują....ale ja miałam dośc. Poszłam do salonu i kupiłam nowe...i wiesz co ??

 

JESTEM ZAJEBIŚCIE ZADOWOLONA Z DOKONANEGO WYBORU !!

Auto tylko moje od samego początku...i generalnie gó%$o mnie obchodzi ze po roku straciłam 30%, przez x lat miałam spokój i odwiedziałam ASO wyłącznie na przeglądy...wiem czym jeżdżę a zapach nowego....bezcenny :)

I dziś zrobiłabym to samo, nowe to nowe, jak chcesz nim długo pojeździć to weź nowe

Auto obecnie (po 3 latach) jest warte połowę ceny zakupu (tyle zaoferowano gdybym chciała go zostawić w rozliczeniu za nowe), więc nie jest tak źle

 

a czarny - to najlepszy kolor dla auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Aga...ja kupiłam mojego jako nówka w salonie. Przesiadłam się ze starego clio...było pięknie, diabelnie szybkie, głośne jak cholera i żarło benzynę jak smok. Było boskie...ale zaczęlo się psuć...no cóż TAKIE auta się psują....ale ja miałam dośc. Poszłam do salonu i kupiłam nowe...i wiesz co ??

 

JESTEM ZAJEBIŚCIE ZADOWOLONA Z DOKONANEGO WYBORU !!

Auto tylko moje od samego początku...i generalnie gó%$o mnie obchodzi ze po roku straciłam 30%, przez x lat miałam spokój i odwiedziałam ASO wyłącznie na przeglądy...wiem czym jeżdżę a zapach nowego....bezcenny :)

I dziś zrobiłabym to samo, nowe to nowe, jak chcesz nim długo pojeździć to weź nowe

Auto obecnie (po 3 latach) jest warte połowę ceny zakupu (tyle zaoferowano gdybym chciała go zostawić w rozliczeniu za nowe), więc nie jest tak źle

 

a czarny - to najlepszy kolor dla auta :)

 

Nooooooo, w końcu !!!

Queene, kocham Cię, hahaha !

Jedyna, co wie O CO CHODZI !!!

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masakra - jakieś BMW mi polecają ! :mad:

Chociaż... kurka, mój ś.p. Tata miał BMW i fajnie wspominam.

Niezły czad.

;)

 

Dla mnie samochody dziela sie na cztery kategorie:

 

1. Francuskie - nigdy nie kupie - moze to stereotyp ale dla mnie to sa auta wrazliwe, delikatne, tandetne etc. Moja bardzo subiektywna opinia :)

2. Japonskie - kupowac w ciemno

3. Cala reszta - nie kupowac wcale

4. BMW - klasa sama w sobie - w ciemno nie kupowac (szczegolnie duzych modeli w dieslu) bo potrafia byc zajechane duzymi przebiegami ale silniki, zawieszenia i komfort - nic ich nie jest w stanie pobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto tylko moje od samego początku...i generalnie gó%$o mnie obchodzi ze po roku straciłam 30%, przez x lat miałam spokój

 

Tyle ze nie zawsze tak jest. Akurat o ta MICRE bym sie nie martwil - trzy lata zrobi pewnie bez zadnej awarii. Ale pisalem juz o moim znajomym co odwiedzil juz kilka razy serwis NA HOLU bo wiecznie sie cos sypie.. No ale to w przypadku RENAULT ;-)

 

i odwiedziałam ASO wyłącznie na przeglądy...

 

Dodaj, ze drogie przeglady.. Niestety :)

 

wiem czym jeżdżę a zapach nowego....bezcenny :)

 

Tyle ze pierwsza rysa bardziej boli :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati podpisuję się obiema ręcami,chociaż micra mi się osobiście nie podoba,to jednak twierdzę,że kobieta powinna mieć NOWE autko.Zapach nowego fakt rewelacja,wiesz,że nikt w nim nie palił papierochów itp,itd.

Ja jak kupowałam x lat temu swojego pierwszego panieńskiego jeszcze malucha to wiele osób się stukało w głowę,że 18 tysięcy dać za malucha to zbrodnia.Ja tam nie żałuję wcale,był boski i taki MÓJ

AGA kupuj,nie słuchaj facetów.Facet sobie naprawi w starym jak się coś zepsuje a kobieta .....niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Silnik trzylitrowy BMW wygrywa rok do roku wszystkie mozliwe nagrody w kategorii diesl'ow - dwulitrowy jest bardzo podobny i tak samo doceniany :)

Dlatego po budowię chcę zdradzić włoską piękność na bawarską poprawność ;)

http://moto.allegro.pl/bmw-e90-320d-163ps-sedan-automat-oplacona-i1810088544.html

to jednak twierdzę,że kobieta powinna mieć NOWE autko.

Jakbym słyszał swoją żonę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Pan rutino podlał właśnie swój chudy beton i jest zmęczony ale szczęśliwy. Stan zero osiągnięty. Stan kasy też zero, bo coś bank robi z kredytem problemy.

Grusza oczywiście zostaje. Dylematujemy sobie jeszcze o ilości stopni wejściowych, może się uda jednym stopniem temat załatwić (w projekcie są trzy)

Wchodzę, patrzę, a tu forum auto-moto:)

Każdy wybór ma swoje za i przeciw. na pewno kupując nowe auto podejmujesz decyzję na wiele lat, bo faktycznie żal go potem sprzedawać z dużą stratą. Z drugiej strony trzylatki za pół ceny nowego często kryją jakąś mroczną przeszłość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze nie zawsze tak jest. Akurat o ta MICRE bym sie nie martwil - trzy lata zrobi pewnie bez zadnej awarii. Ale pisalem juz o moim znajomym co odwiedzil juz kilka razy serwis NA HOLU bo wiecznie sie cos sypie.. No ale to w przypadku RENAULT ;-)

Dodaj, ze drogie przeglady.. Niestety :)

Tyle ze pierwsza rysa bardziej boli :) :)

 

marka tak naprawde nie ma znaczenia, u mnie przez 3 lata we francuskim nie zepsuło się nic, standardowa wymiana elementów eksploatacyjnych

 

drogie przeglądy ? nie sądzę, pierwsza naprawa przy używanym aucie moze wynieść więcej niż wszystkie moje przeglądy, wiadomo że kupując używane musisz na dzień dobry wymienić w nim kilka rzeczy dla swiętego spokoju więc też masz koszty

 

pierwsza rysa ? a ile jest ich na używanym ? liczysz ?

 

jeszcze jeden plus dla nowego - w salonie dostaniesz kupę gratisów....w komisie o tym zapomnij

 

Gabrysiu - malucha też przerabiałam....każdy powinien go poznać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po budowię chcę zdradzić włoską piękność na bawarską poprawność ;)

http://moto.allegro.pl/bmw-e90-320d-163ps-sedan-automat-oplacona-i1810088544.html

 

Ty raczej szukaj fiata cinquecento bo Cie na budowe na bank braknie !! heheh ;)

 

Ja bede szukal czegos podobnego ale 3.0 XD z 4x4 :) Ciezka sprawa dobrze trafic.. Ale poki co mi sie nie spieszy - kupilem ostatnio fiata UNO z oryginalnym przebiegiem 72 tys pln (pierwszy wlasciciel, a wlasciwie wlascicielka) - znam ten samochod od prawie nowosci i wiem ze to 100% oryginal. Za cale 600 pln !! :) :) :) I Wam powiem, ze na trzecie autko w rodzinie - tzw. "awaryjne" jest rewelacja - pali 5l, czesci kupujesz w sklepie "wszystko po 2 zlote", da sie je wymienic kladac auto na kolanie no i kurde wyciska 160, ma pakowny bagaznik i nie zal jezdzic na tylach z psem :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati podpisuję się obiema ręcami,chociaż micra mi się osobiście nie podoba,to jednak twierdzę,że kobieta powinna mieć NOWE autko.Zapach nowego fakt rewelacja,wiesz,że nikt w nim nie palił papierochów itp,itd.

AGA kupuj,nie słuchaj facetów.Facet sobie naprawi w starym jak się coś zepsuje a kobieta .....niekoniecznie

 

Nooo, wsparcie przyszło !!!

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGa tak słucham reklam - coraz więcej dealerów samochodowych ma takie oferty typu 50/50 czy 3x30%....widze ze napaliłas sie na tą micrę ale moze jeszcze poszukaj

rozpoczyna sie wyprzedaż rocznika 2011 i takich ofert bedzie coraz więcej byle pozbędą sie auta

 

Nooo, to jest właśnie chyba już wyrzedaż - te są wyprodukowane lipiec / sierpień br.

A czekać nie mogę... jestem uziemiona na amen.

Jestem teraz w Skrzyszowie, 5 km do sklepu, zero zakupów, do klientów nie mam jak podjechać, słowem - KATASTROFA...

:( :( :(

 

Muszę kupić, bo zwariuję.

:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy 1 ja maluje juz tydzien nadbitke sadolinem extra, moze troche drozej, ale jak drugi raz juz maluje to efekt jest ładny, za pierwszym razem robi sie taki mat bez połysku.

 

No właśnie producent zaleca najpierw impregnować a potem lakierobejcą , ale nie chce mi się bawić , no i nie wiem czy bedzie ładnie chwytać kolor na bezbarwny impregnat ( gdzieś słyszałam ,że nie bardzo chce chwytać) no i wolałbym malować pare razy a jednym kolorem lakierobejcą żeby kolor ładnie chwycił.A tak nawiasem mówiąc to jaki kolor do okien ciemny orzech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy tynk i jaki silikon silikat i co najważniejsze gdzie kupić w dobrej cenie

 

wiem że to forum motoryzacyjne:P ale ponawiam pytanie

 

Jakiej firmy tynk i jaki silikon silikat i co najważniejsze gdzie kupić w dobrej cenie

Jakiej firmy tynk i jaki silikon silikat i co najważniejsze gdzie kupić w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to forum motoryzacyjne:P ale ponawiam pytanie

 

Jakiej firmy tynk i jaki silikon silikat i co najważniejsze gdzie kupić w dobrej cenie

Jakiej firmy tynk i jaki silikon silikat i co najważniejsze gdzie kupić w dobrej cenie

 

Ja bralem silikonowy z KABE (pierwsza liga!). Jest najlepszy, a roznica w cenie w stosunku do zwyklego akrylu wyniosla 2k vs 3k wiec sie nie szczypalem - silikonowy ponoc sie sam "oczyszcza" i nie przyciaga kurzu, co przy moim jasnym kolorze ma duze znaczenie. Najtaniej znalazlem w hurtowni jadac z rybnika na swierklany - za torami jeszcze paredziesiat metrow i po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...