Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Adam,

STO i CAPAROL to pierwsza liga.

KABE to druga liga.

;)

 

Aaaaa, i kolego sympatyczny - ta Micra ma w tej cenie komputer, ha !

:p

 

Dobra, ja już kończę o tych autach, każdy już pewnie marzy "niech ta Aga w końcu kupi ten samochód", hahaha ! :p

Muszę popracować trochę. I zarobić na chleb.

Pa !

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie producent zaleca najpierw impregnować a potem lakierobejcą , ale nie chce mi się bawić , no i nie wiem czy bedzie ładnie chwytać kolor na bezbarwny impregnat ( gdzieś słyszałam ,że nie bardzo chce chwytać) no i wolałbym malować pare razy a jednym kolorem lakierobejcą żeby kolor ładnie chwycił.A tak nawiasem mówiąc to jaki kolor do okien ciemny orzech?

 

 

JA tez miałem taki dylemat ale, jak chcesz malowac 2x to zaraz tym kolorem docelowym, ja juz krokwie w widocznych miejscach mam dwa razy. Maluje teraz ciagle nadbitke masakra poprostu, samemu to idzie sie zajechac. W sumie to zalezy kto ile ma :-) a co do kosztów farby to nawet nie gadam ha ha poszło mu juz 7 puszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tez miałem taki dylemat ale, jak chcesz malowac 2x to zaraz tym kolorem docelowym, ja juz krokwie w widocznych miejscach mam dwa razy. Maluje teraz ciagle nadbitke masakra poprostu, samemu to idzie sie zajechac. W sumie to zalezy kto ile ma :-) a co do kosztów farby to nawet nie gadam ha ha poszło mu juz 7 puszek.

 

Weź mnie nie strasz.Czytałem ze wydajność sadolinu ekstra to od 15 - 20 metrów kw. na litr cz jakoś tam. Mam około 70 metrów kw. podbitki do pomalowania myślałem ze pare puszek 5-cio litrowych. No trudno zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga już osotani raz obiecuję.

Dzisiaj byłam u klientki,która się chwaliła,że wczoraj odebrała nowego sparka.Powiedziała,że ma tyyyyyyle bajerów i w ogóle jest super.Wzięła go właśnie 50/50 w sumie 40 tysięcy dała.

 

Nissan duuuuuuuuuuuzo lepszy! Przeciez spark to jest lekko stuningowany daewoo matiz... Na rynkach azjatyckich sprzedawany zreszta jako Daewoo Spark - z dawnym logiem daewoo. Polecac daewoo mozna tylko wrogowi :-) Wiem bo mialem Nubire - katastrofa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supcio.

;)

 

Aga z autem nowym to jest wyłącznie kwestia mentalna. Nie sluchaj tych co ci mówią że nowy odpada. To jest twój wybór i jeśli akceptujesz ogromna utratę wartości to olej jakieś stare BMW. Jeśli kupujesz auto na 4-6 lat to nowe to ideał. To jest polski stereotyp kupowania używek przechodzonych bo nowe dużo traci. Każde auto to dziura na pieniądze bo to najdroższy codzienny luksus jaki sobie sprawiamy. A piszę to dlatego, że do niedawna wogóle nie dopuszczałem zakupu nowego auta ale od roku coraz bardziej mi to chodzi po głowie. I uważam, że do tego trzeba po prostu mentalnie dojrzeć. Oczywiście jeśli masz 35tyś a musisz mieć rodzinne kombi to nowego nie kupisz. Bierz nowe to moje zdanie, skup się na nowej pracy czy rozwijaniu swojego biznesu ogrodowego a nie na naprawianiu auta a przy nowym masz raczej kilka lat spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga już osotani raz obiecuję.

Dzisiaj byłam u klientki,która się chwaliła,że wczoraj odebrała nowego sparka.Powiedziała,że ma tyyyyyyle bajerów i w ogóle jest super.Wzięła go właśnie 50/50 w sumie 40 tysięcy dała.

 

Gabrysiu, dla mnie te 35 tys. to już trochę na wyrost.

Jutro jadę z niewiernym do salonu Micry i ostatecznie zdecydujemy na miejscu.

:p

 

Adam,

dzięki za czujność.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga z autem nowym to jest wyłącznie kwestia mentalna. Nie sluchaj tych co ci mówią że nowy odpada. To jest twój wybór i jeśli akceptujesz ogromna utratę wartości to olej jakieś stare BMW. Jeśli kupujesz auto na 4-6 lat to nowe to ideał.

 

Nooooo, i w końcu męskie wsparcie przyszło !

:hug:

 

Bierz nowe to moje zdanie, skup się na nowej pracy czy rozwijaniu swojego biznesu ogrodowego a nie na naprawianiu auta a przy nowym masz raczej kilka lat spokoju.

 

O, to to to właśnie !

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szynka a ja myslalam ze sie obejdzie bez podcinania ...

 

W sumie zalezy od drzwi / progow. Jak beda szczelne to nie ma szans zeby WM dzialala sprawnie! Jak zostawisz 1cm prosta szpare pod drzwiami 80-'tkami to zostawiasz pole przekroju 80cm2, czyli tyle co rura fi100 - to jest troszke malo! W lazience obowiazkowo przynajmniej dwa rzedy otworow - tam jest najwiekszy przedmuch :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...