Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Ja osobiście UWIELBAM drewno... ale nie na podłogach.

Chociaż zaznaczam wyraźnie : zachwycają mnie piękne olejowane parkiety i piękne tarasy.

Są piękne.

 

Mimo to, nie zdecydowałam się na żadne z nich - ja za bardzo "psuja" i ADHD-owiec jestem i kocham biegać po podłogach w butach, szpilkach czy takich tam.

Poza tym psy itd. ...

Żaden parkiet / taras by tego nie zdzierżył.

:(

 

Więc w salonie są płytki a taras i opaska wokół domu to kostka brukowa.

I jestem zadowolona z tych wyborów.

Każdy musi sobie dobrze przemyśleć i skalkulować materiał na podłogi na swoje indywidualne potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pytanie zasadnicze - KTO MI DA 15 % RABATU NA DRZWI PORTY bo gosc ktory mi zrobil taka sliczna wycene dal (_|_) i nie odbiera odemnie od tygodnia telefonu a ja juz musze zamowic drzwi !!!! narazie mam tez atrakcyjna oferte z Majstra w Rybniku ale na DRE /troszke mniej mi sie podobaja ale kolekny 1000 w kieszeni co teraz staje sie nizmiernie wazne!!

Ahoj na porte mnie nie stac wiec bedzie dre scala , byli juz u mnie na pomiarze firma z Zabrza i nie byl to dla nich zaden problem podjechac do Rybnika a ceny na dre super http://allegro.pl/show_user.php?uid=15124718

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście UWIELBAM drewno... ale nie na podłogach.

Chociaż zaznaczam wyraźnie : zachwycają mnie piękne olejowane parkiety i piękne tarasy.

Są piękne.

 

Mimo to, nie zdecydowałam się na żadne z nich - ja za bardzo "psuja" i ADHD-owiec jestem i kocham biegać po podłogach w butach, szpilkach czy takich tam.

Poza tym psy itd. ...

Żaden parkiet / taras by tego nie zdzierżył.

:(

 

Mam dokladnie takie samo zdanie :-) Dlatego w domu mam w wiekszosci panele. Ale na taras daje drewno! Psa sie jakos nauczy ze taras sluzy conajwyzej do lezenia ;) Ale na tarasie ew. rysy i niedociagniecia, szpary etc nie beda mnie w oko kloc! W przyszlym roku sie za to biore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Witam

Jeżeli mogę przerwę wam ten tarasowy wątek, mianowicie siedzę na wyborem okien, nazbierałem ofert i właściwie wszystkie są w porządku. W związku z czym może zapytam jak wy jesteście zadowoleni z okien i ich montaż przez firmę która okna dostarczała. Może polecicie kilka firm sprzedających i montujących okna w okolicach Rybnika?

Jacek

Rzuciłem parę zapytań na okienka,z tym,że interesują mnie energooszczędne z U okna 0,8-0,9,narazie liderem pod każdym względem jest Eurocolor z Pyskowic z sześciokomorowym Econo 86,narazie jako jedyni zaoferowali mi montaż okien w warstwie ocieplenia na kotwach JB-D,czyli jak znają temat to muszą ti w miarę dobrze robić.

Oknoplast z "pseudo" sześciokomorówką Platinium Evo wychodzi znacznie drożej,podobnie Hekaplast z Schuco Si-82,ale tutaj to pełne sześć komór ;)

Co do firm to większość dobrym firm okiennych z Polski ma swoje przedstawicielstwa w Śląskim,wybierz te bardziej renomowane,czytaj forum itp :) Ja wybieram jeszcze między MS,Adamsa,Jezierskiego i Salamandra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia,

właśnie miałam Cię wzywać SMS-em, żebyś weszła zajrzeć, hahahaha !

Telepatia normalnie.

;)

 

ja tu zaglądam prawie codziennie ;) jednak nie starcza czasu na pisanie ...

 

... ale odnośnie tarasu jeszcze nasunął mi się jeden pomysł, między innymi też dzięki Tobie ;) by zrobić taras w stylu śródziemnomorskim z płyt tarasowych...jest tego przeogromny wybór, wyglądają moim zdaniem bardzo ładnie tylko muszę się rozeznać cenowo i może jednak sobie darujemy ten drewniamy, który wcale tani nie jest a do tego trzeba o niego też dbać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa razy do roku na około godzine trzeba sie nim zajać nic wiecej robić nie trzeba..wyobraź sobie smiganie na szmacie 2-3x w tygodniu na kafelkach..a jak sie fajnie o nim przechadza:)

Nie wierz w pierdoły w rodzaju "podłoga olejowana czy taras olejowany jest problematyczny " juz dawno nie prawda..od 5lat ..wraz z podnoszeniem właściwości olejów..tendencje ..uzytkownikow wlasnie kieruja sie w strone olejów..zrobiłem wiele posadzek na olejach i jeszcze u mnie nikt nie narzekał na jakakolwiek "uciążliwość"..tylko trzeba słuchać..nic wiecej wszystko co zapuścisz i przestaniesz sie tymże zajmować...szlag trafi..ni mniej ni wiecej..teraz na olejach jest to banalne..

 

sama superlatywy ;)

 

a jak widzisz taras drewniany na takiej skarpce?

 

http://img191.imageshack.us/img191/6826/dscn4642e.th.jpg

 

 

taras miałby mieć prawie 40m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu zaglądam prawie codziennie ;) jednak nie starcza czasu na pisanie ...

... ale odnośnie tarasu jeszcze nasunął mi się jeden pomysł, między innymi też dzięki Tobie ;) by zrobić taras w stylu śródziemnomorskim z płyt tarasowych...jest tego przeogromny wybór, wyglądają moim zdaniem bardzo ładnie tylko muszę się rozeznać cenowo i może jednak sobie darujemy ten drewniamy, który wcale tani nie jest a do tego trzeba o niego też dbać ...

 

Sylwia,

to jest naprawdę dobry pomysł - takie płyty są w rozmaitych stylach, wielkościach, kolorach.

;)

 

Ja się do Was wybieram jeszcze, to pokażę Ci przykład na takim jednym zdjęciu - płyty są w różnych rozmiarach, kładzione niby chaotycznie, pięknie to wygląda.

Przy okazji dam Ci jeszcze ten wzornik kolorów tynków z KABE ( bardzo fajny ) - myślałam, że przepadł bo był w mojej sprzedanej Suzuce, ale... małż jednak wyciągnął i jest.

Wcześniej się zdzwonimy telefonicznie.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że taki bystrzacha i zrozumie ?

:lol2:

 

On juz teraz na tarasie tylko lezy - bawic woli sie na trawce wiec mysle ze bedzie dobrze :)

 

I pytanie z innej beczki : kiedy wjeżdżasz do Mei, ustaliliście już coś ?

;)

 

Jeszcze nie ustalilismy - mysle ze jak wroci i troche do siebie dojdzie to bedziemy sie dogadywac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...