Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

sama superlatywy ;)

 

a jak widzisz taras drewniany na takiej skarpce?

 

http://img191.imageshack.us/img191/6826/dscn4642e.th.jpg

 

 

taras miałby mieć prawie 40m2

 

skarpke nalezy zrownac troszke zrobic podbudowe tarasu z tub fundamentowych...badz bloczkow ze wskazaniem na to pierwsze.polozyc fizeline..na to zwirek nakrecic legary i przykrecic deski..po temacie..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak przyjechałem, to za niecałą godzine mnie brali....:)

 

to na co ty byles w szpitalu ??

 

ja sie wlasciwie rozgoscilam w pokoju ... komp podlaczony, komorka tez /biedna musi ciagnac na kablu bo hot-spot zjada caly power/ chyba jakos dam rade ... mam co ogladac /jakies 23GB filmow posciagalam ... wiec nie umre z nudow !!/ martwie sie tylko ta moja smerfetka bo jeszcze nie bylo tak zeby sama bezemnie zostala na tak dlugo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA dzięki za namiary na dekoratorkę Ewelinę :) dziś się spotkałyśmy bo przywiozła mi lampy :) bardzo sympatyczna :)

 

mogę jeszcze z własnego podwórka polecić firmę Jarząbek od kabin prysznicowych http://www.jarzabek.net.pl/ sprawnie, terminowo i niedrogo :)

 

Też mam od nich wycenę na kabiny. Będą mi robić w obydwu łazienkach + lustra. Dobrze przeczytać pozytywną opinię przed rozpoczęciem roboty. To jedyna firma którą mam z rybnickich targów budowlanych (parę lat temu), bo ogólnie te targi to wielka bida... Spodobała mi się wtedy idea kabiny bez brodzika i bez części ruchomych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia,

to jest naprawdę dobry pomysł - takie płyty są w rozmaitych stylach, wielkościach, kolorach.

;)

 

Ja się do Was wybieram jeszcze, to pokażę Ci przykład na takim jednym zdjęciu - płyty są w różnych rozmiarach, kładzione niby chaotycznie, pięknie to wygląda.

Przy okazji dam Ci jeszcze ten wzornik kolorów tynków z KABE ( bardzo fajny ) - myślałam, że przepadł bo był w mojej sprzedanej Suzuce, ale... małż jednak wyciągnął i jest.

Wcześniej się zdzwonimy telefonicznie.

;)

 

Czytasz w moich myślach, bo właśnie o takie ułożone płyty o różnych rozmiarach mi chodziło ;)

http://img713.imageshack.us/img713/2666/images1sbh.th.jpg

 

Może uda się coś znaleźć podobnego w przyzwoitej cenie, bo nie chciałabym wydać kupe kasy na ten mój ogromniasty taras ;)

 

Wzory tynków też chętnie zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarpke nalezy zrownac troszke zrobic podbudowe tarasu z tub fundamentowych...badz bloczkow ze wskazaniem na to pierwsze.polozyc fizeline..na to zwirek nakrecic legary i przykrecic deski..po temacie..:)

 

tak, skarpkę trzeba wyrównać, tylko ta podbudowa mnie znowu przeraża :/ wolałabym już nie grzebać w ziemi eh ... na szczęście czas do namysłu nad tym pięknym drewnianym tarasem mam aż do wiosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...