Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Pati ta stacja to koszt ok.2000 zł.

Ja papiery złożyłam dwa tygodnie temu,bardzo miła pani dzwoniła do mnie,że brakuje podpisu męża na jednym papierku i tylko to było do uzupełnienia.Wszystko inne w porządku,a miałam tylko to nasze oświadczenie,że woda zdatna.Za tydzień mogę iść się meldować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Pati ta stacja to koszt ok.2000 zł.

Ja papiery złożyłam dwa tygodnie temu,bardzo miła pani dzwoniła do mnie,że brakuje podpisu męża na jednym papierku i tylko to było do uzupełnienia.Wszystko inne w porządku,a miałam tylko to nasze oświadczenie,że woda zdatna.Za tydzień mogę iść się meldować.

 

Toto filtruje tez bakterie coli ? Ja bym chyba nie zaryzykowal pic na stale taka wode!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a przy myciu rak? Naczyn w zmywarce? Ja bym sie czul jakby po mnie cos lazilo :) :) Chyba mam jakas fobie :D

 

nie zapominaj że bakterie E.coli sa w tobie cały czas :) i są całkiem pożyteczne :) z bakteriami żyjemy i do tego trzeba przywyknąć

 

giną w 70st C. więc zmywarka załatwia sprawe i przy myciu rąk mydłem i ciepłą wodą...to nie jest takie trudne zeby z nimi wygrać

mnie bardziej martwią te azotyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj że bakterie E.coli sa w tobie cały czas :) i są całkiem pożyteczne :) z bakteriami żyjemy i do tego trzeba przywyknąć

 

giną w 70st C. więc zmywarka załatwia sprawe i przy myciu rąk mydłem i ciepłą wodą...to nie jest takie trudne zeby z nimi wygrać

mnie bardziej martwią te azotyny...

 

A obok sasiedzi maja wszyscy szamba, czy kanalizacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paradoksalnie - wszyscy są podłączeni do kanalizacji :)

do wody - 4 nowe domy w tym mój - nie

 

A studnie masz gleboko ?? Bo te coli i azotyny swiadcza... wiesz o czym :-) Z drugiej strony ktos moze spuszczac szambo i paredziesiat metrow dalej - jak grunt jest latwo przepuszczalny to spokojnie taka woda moze do Twojej studni tez przesiaknac :(

 

Ja bym sie nie pierdzielil i odzalowal na ten wodociag, a studnie wykorzystasz do podlewania kwiatkow i mycia samochodu - jemu coli nie zaszkodzi (chociaz delikatnemu francuzowi nie wiadomo - lepiej sie dowiedziec ha ha ;) ;) Te filtry nawet jak beda "niedrogie" (2k) to zapewne wklady i eksploatacja raz dwa wyrownaja koszt wodociagu...

 

Sam sie prawie poddalem i chcialem juz studnie wiercic ale po przemysleniu doszedlem do wniosku ze co woda z wodociagu to z wodociagu - badana chyba minimum raz w tygodniu, sprawdzona i zdrowa. I jakos sie udalo wszystko zalatwic i zrobic tanim kosztem mimo ze mialem ze 400mb do najblizszej rury :)

 

BTW. Przy takiej wodzie odpada Ci niestety najwieksza zaleta jaka mozna miec w kuchni w lato - lodowka z kostkarka!! Tam musi byc podlaczona woda pod cisnieniem, wiec tylko z wodociagu.. No chyba ze sa takie gdzie sie nalewa do zbiornika ale jeszcze takiej nie spotkalem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh po 2 miesiacach pani zabrala sie za sprawdzanie mojego wniosku w US :) mariusz jutro ma isc parafowac bledy i doniesc akt notarialny :)

 

jak myslicie kiedy mi kaske wyplaca ??

 

Ja skladalem wniosek to Pani powiedziala ze maja 4 miesiace. i po rowniutkich 4 miechach dostalem kase. Nieliczylbym na przyspieszenie z ich strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh po 2 miesiacach pani zabrala sie za sprawdzanie mojego wniosku w US :) mariusz jutro ma isc parafowac bledy i doniesc akt notarialny :)

 

jak myslicie kiedy mi kaske wyplaca ??

 

wydaje mi sie, że jak juz zabrala się za to, to teraz powinno byc raz dwa. Przynajmniej tak było u nas, po poprawieniu błędu i parafki kasa była do 2 tyg. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...