Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

orientujecie sie czy w jakims zestawie farb jest czarna farba ??

 

Czarny w mieszalniku np. tikurrili jest bardzo tani bo czarny barwnik robia na bazie wegla ;) Jak kupowalem bardzo ciemny szary na kominek to myslalem ze bedzie drogi bo to w koncu "kolor" ale barwnik kosztuje grosze :) Najdrozsze sa czerwienie i zolcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracam do do tematu okien...

 

Odwiedzilismy 5 firm.

Wiekszosc oparta na oknach Veka.

Rozpietość cenowa tych samych modeli kolosalna!!

Co firma to inne porady, inne propozycje i inne rzeczy NIEWYKONALNE!!!

 

Poradzcie gdzie mozna dostac okna/drzwi tarasowe przesuwne 2 skrz. o szer. 3400 calosc??

 

po pierwsze Veka Vece nierowna!! mimo ze profil ten sam to jedni daja lepsze wzmocnienia inni slabsze a jeszcze inni wcale nie daja ...

po drugie ... 2 skrzydlowa suwanka max 3300 !!! i TYLKO OKNOPLAST !!!!! ulatwie ci zadanie bo przeszlam przez to rok temu :) szukalam na 3600 - byla opcja albo 4 skrzydla /dwa fixy i 2 przesowne/ albo 3300 2 skrzydla ... roznica w cenie jakies 3-4k ... wybralam mniejsze za 4800 zamiast 4skrzydlowego za prawie 8 ...

 

 

jakis czas temu wspominalam ze mialam z tymi drzwiami problem ... nie doczekalam sie na serwisantow - mariusz zrobil to jednym imbusem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem u nich http://allegro.pl/show_user.php?uid=15124718 dre scala ,cenowo pobili na leb wszystkich w Rybniku (tylko na maile vel telefony odpowiadaja raz na ruski rok)

BTW Pati Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

mnie zlali ... ja nei mam czasu sie z nimi mocowac ...

 

dzis dre zamawialam w Majstrze na raciborskiej i dostalam swietna cene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu wspominalam ze mialam z tymi drzwiami problem ... nie doczekalam sie na serwisantow - mariusz zrobil to jednym imbusem :D

 

O wlasnie, wypadaloby wszystkie okna poregulowac przed zima. Posiadaczom wentylacji mechanicznej radze sprawdzic! Ostatnio sprawdzalem drzwi i obie pary rozregulowane jak cholera. A okna juz jakis czas temu zauwazylem ze tez trzeba doregulowac - poznac to m.in. po tym ze przy halasie na zewnatrz po mocnym docisnieciu reka skrzydla robi sie znacznie ciszej. Ot uszczelki nie dociskaja jak powinny.. Mozna tez wkladac miedzy uszczelke a skrzydlo kawalek kartki papieru i po zamknieciu sprawdzic czy mozna ja wyciagnac. Jak mozna - to jest nieszczelnosc i trzeba okno doregulowac :)

 

Jak gadalem z p. Adamem z aveko czy przyjada za jakis czas doregulowac (powinni!!) to cos krecil ze nie trzeba i ew. samemu mozna, eh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e ja dla 700 taniej sie pomeczylem (da sie ich zlapac na maila kolo 23 ;) )w majstrze babka powiedziala ze chocby na lbie stanela to takich cen mi nie da ;)

 

No fakt też próbowałam się do nich dodzwonić ale nie ma szans. Byłam dziś w majstrze zrobili mi wycenę ale przez przypadek weszłam jeszcze do takiego małego punktu z drzwiami na Reymonta w bloku, zobaczymy niby trochę taniej jest ale w sumie to nie wiem jak zrobią montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze Veka Vece nierowna!! mimo ze profil ten sam to jedni daja lepsze wzmocnienia inni slabsze a jeszcze inni wcale nie daja ...

po drugie ... 2 skrzydlowa suwanka max 3300 !!! i TYLKO OKNOPLAST !!!!! ulatwie ci zadanie bo przeszlam przez to rok temu :) szukalam na 3600 - byla opcja albo 4 skrzydla /dwa fixy i 2 przesowne/ albo 3300 2 skrzydla ... roznica w cenie jakies 3-4k ... wybralam mniejsze za 4800 zamiast 4skrzydlowego za prawie 8 ...

 

 

jakis czas temu wspominalam ze mialam z tymi drzwiami problem ... nie doczekalam sie na serwisantow - mariusz zrobil to jednym imbusem :D

 

rozwazamy opcje 3 szkrzydla ale to dla mnie malo estetyczne ;/

co najwazniejsze zalezy nam na szerokim przejsciu wiec opcja 3 lub 4 skrzydla zaweza nam mozliwosci.

Moze profile aluminiowe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt też próbowałam się do nich dodzwonić ale nie ma szans. Byłam dziś w majstrze zrobili mi wycenę ale przez przypadek weszłam jeszcze do takiego małego punktu z drzwiami na Reymonta w bloku, zobaczymy niby trochę taniej jest ale w sumie to nie wiem jak zrobią montaż.
jesli to ten punkt w bloku niedaleko krzyzowej to kumplowi montowali i bylo ok (standardowo musial sie pokazac z poziomica i juz robili jak nalezy, ale poziomica najlepiej dluga to najlepszy bat na wszelkiej masci fachowcow ;) sprawdzone wielokrotnie ). Podstawa przy drzwiach poogladac przed i po zalozeniu najlepiej pod mocnym swiatlem (ja to zlalem i teraz mam spierd....e drzwi zewnetrzne z derpala wrrrr okleili tasma oscieznice po sciagnieciu sie okazalo ze malowanie spitolone i czekam co z tym zrobia szlag mnie trafia).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...