Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Musze kupić wełnę Rockwoola - toprock, kupowaliście w lokalnych hurtowniach (gdzie) czy na allegro. Prosze ew. o namiar.

 

Tak w ogóle to przerabialiście temat rocckwool czy isover - czy produkty obu firm ok.

Kupowalem tam gdzie Maciek http://allegro.pl/sklep/1471352_budmax-wolbrom taniej niz gdziekolwiek w Rybniku, a ja mam mixa 15cm toprocka i 10cm supermaty i jakbym robil drugi raz to chyba isover lepszy i najlepiej co do wieszaków uprzyj sie na grzybki nie na es'y (nie wiem dlaczego wszyscy ociepleniowcy wola es'y).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik wodociągowy w domu odebrany! :p

Dziś byli "fachowcy" z wodociągów - pooglądali, coś pogadali, wpisali sobie 1,5 h roboty (a byli u nas może 15 min :p ) i pojechali.

No i dobrze!

A w poniedziałek wylewki czas zacząć :wave:

joasiaaa bardzo fajnie gadało się z tym poleconym przez Ciebie wylewkarzem :) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oświećcie mnie gdzie w Rybniku i okolicach kupić dobre okna z dobrym montażem. Same okna to jedna sprawa, druga sprawa to ich zamontowanie. Można kupić dobre okna i źle wstawić (i na odwrót). Widziałem kilka ofert m.in. Drutex (firma montująca i sprzedająca te okna z Wilczy) ale ceny nie budzą zaufania. Poza tym mam jeszcze propozycję z Firmy Grzomba na profilach Schuco - wydają się bardziej godne zaufania ale cena oczywiście wyższa. Mam bardzo duże okna więc zakup czegoś kiepskiego może się źle skończyć.

Macie jakieś propozycje? Każdy z was jakieś tam okna wstawia chyba :) więc macie opinie.

 

Grzomka jak najbardizej ok, też poprawiali coś tam jak ich pogoniłem trzbea pilnowąc ale wiedza jak się to robi w 100% tylko się spiesza i i tak trzeba pilnować jak każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze kupić wełnę Rockwoola - toprock, kupowaliście w lokalnych hurtowniach (gdzie) czy na allegro. Prosze ew. o namiar.

 

Tak w ogóle to przerabialiście temat rocckwool czy isover - czy produkty obu firm ok.

 

jak chcesz sama robic ocieplenie - zdecydowanie rockwool

 

nie chccesz kupic taniej 6 rolek odemnie ?? sprzedaje po cenach allegrowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz taka dluga jak chce netmar (chyba nie)

BTW ociplaliscie szczyty od wewnatrz jedni gadaja ze trzeba inni ze nie a jak trzeba to ile tam cm dac ?????

 

tak jak pisalam mam najdluzsza mozliwoa - 3300x2200 !!! i do tego 3 szyby !!! jak ktos chce przetestowac wersje ekstremalna to u mnie jest taka okazja :)

 

my ocieplalismy szczyty welna 15 i tylko folia na to

mysle ze warto !!! zwlaszcza ze nam rury z reku ida gora!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my ocieplalismy szczyty welna 15 i tylko folia na to

mysle ze warto !!! zwlaszcza ze nam rury z reku ida gora!!

jak to mocowaliscie, kurcze i to od samej gory do dolu czy tylko metr bo ja mam mentlik ???? No i czy tej welny szlag nie trafi (w koncu zamkneliscie wentylacje welenki a tego raczej nie wolno robic)

BTW isover jest przyjemniejszy do pracy niz rockwool Mea :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mocowaliscie, kurcze i to od samej gory do dolu czy tylko metr bo ja mam mentlik ???? No i czy tej welny szlag nie trafi (w koncu zamkneliscie wentylacje welenki a tego raczej nie wolno robic)

BTW isover jest przyjemniejszy do pracy niz rockwool Mea :p

 

welna byla sznurkowana od gory i od dolu ... i zostawilismy w szczytach kratki wentylacyjne!!!

 

i kazdy fachowiec nam mowil ze rockwool mniej kluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kazdy fachowiec nam mowil ze rockwool mniej kluje :)

 

też to słyszałam

mea zapytam mojego m czy nam wystarczy wełny bo jeszcze strych chciał docieplić miejscami

 

od jutra ocieplenie.....a ja dalej nie jestem zdecydowana na rodzaj tynku i cokołu

 

i ekipy do podbitki poszukuje na wczoraj...pliiiissss bo nie ma w namiarach - ja nie znalazłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to słyszałam

mea zapytam mojego m czy nam wystarczy wełny bo jeszcze strych chciał docieplić miejscami

 

od jutra ocieplenie.....a ja dalej nie jestem zdecydowana na rodzaj tynku i cokołu

 

i ekipy do podbitki poszukuje na wczoraj...pliiiissss bo nie ma w namiarach - ja nie znalazłam

 

U nas podbitkę robiła ekipa od dachu (stawiali nam cały SSO) i akurat jeśli chodzi o dach jesteśmy z nich zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...