Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

wiecie co jak porownuje bosche siemensy i inne zmywarki to w cenie 1300zl mam boscha zuzywajacego 17l na cykl i jest glosna jak jasna cholera albo whirpoola zuzywajacego 6l i 12 db cichszego

 

Co z tego ze whirpool zuzywa dwa razy mniej wody jak prawdopodobnie w czasie zycia tego jednego bosha bedziesz musiala kupic dwa whirpoole :-) Ja bym proponowal dolozyc minimalnie i wziasc lepszego bosha! Posluzy dluuuuuugie lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jak porownuje bosche siemensy i inne zmywarki to w cenie 1300zl mam boscha zuzywajacego 17l na cykl i jest glosna jak jasna cholera albo whirpoola zuzywajacego 6l i 12 db cichszego

 

http://www.euro.com.pl/zmywarki-do-zabudowy/bosch-smv50e90eu.bhtml#opis

 

Prosze bardzo. Zuzycie wody poniżej 10l to jakis cud raczej, albo zaklamanie danych, bo pewnie 6l zuzywa na jakims krotkim programie a nie na normalnym, pelnym myciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drewniane czy metalowe??

 

Ja skłaniam się ku tym najzwyklejszym... tzn drwnianym, ale jak narazie miałam do czynienia tylko ze schodami z OMANA, wiec nie mam co porównywac :rolleyes:

 

mysmy kupili w Praktikerze albo Obi OMAN-owskie ocieplane, są OK. A były tańsze niz jakby kupic w OMAN-ie w Raciborzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak samo, jak podają zużycie prądu dla programu eko albo szybkiego :)

 

Ja bym sie nie zdziwil jakby producenci specjalnie tworzyli takie "eko programy" tylko i wylacznie po to zeby sie pochwalic jak to malo pradu i wody zmywarka zuzywa. To nic, ze taki program sie nie bedzie do niczego nadawal, wszystkie naczynia beda po nim brudne i uzyjemy go tylko raz w zyciu, wazne ze na papierze wyglada dobrze :-) Marketing to paskudna dziedzina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mixmedia to jest ten sklep w Rydultowach?

 

jeśli chodzi o fajne ceny to warto zajrzeć do Pszowa - Mix Electronics. Ja jestem z Rydów, ale ostatnio na stronie Mix Electro.... kupiłem lodówke taniej o 300 zł niz była u nich w sklepie a także pralkę Bosch Maxx 7. Razem było taniej o jakies 5-6 stów. Za 3 dni dotarły na sklep i sobie je odebrałem :)

Także parę kilometrow dalej, ale bylo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... nie liczyłbym na to. Każda osoba której jest postawiony akt oskarżenie i zarzuty ma prawo przeczytać akta ;) a w aktach i zeznaniach jest prawdopodobnie a wręcz nawet na 100 % twój adres :)

 

Ja swoje juz wycofalem, jego ojciec mi oddal kase :) No i nie bylbym tego taki w 100% pewien - policja do mnie na drugi dzien jak go przesluchiwali dzwonila z pytaniem czy moga moj adres lub telefon podac jemu lub komus z jego rodziny. Zgodzilem sie na telefon. A jego ojciec jak do mnie dzwonil - tez pytal gdzie ma przyjechac bo nikt mu takiej informacji nie udzielil :) Spotkalem sie z nim na stat-oilu :) Dopiero na etapie ew. sprawy w sadzie moglby w akta zagladac. Na etapie zbierania danych przez policje chyba nie ma takiej mozliwosci.

 

Ja jestem zdania ze z bandziorami nie mozna sie ukladac. Odpuscisz takiemu calkiem to dopiero zrobi sobie z Ciebie ofiare. Jak bedzie chcial wrocic to i tak wroci. Ja sie go tam nie boje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje juz wycofalem, jego ojciec mi oddal kase :) No i nie bylbym tego taki w 100% pewien - policja do mnie na drugi dzien jak go przesluchiwali dzwonila z pytaniem czy moga moj adres lub telefon podac jemu lub komus z jego rodziny. Zgodzilem sie na telefon. A jego ojciec jak do mnie dzwonil - tez pytal gdzie ma przyjechac bo nikt mu takiej informacji nie udzielil :) Spotkalem sie z nim na stat-oilu :) Dopiero na etapie ew. sprawy w sadzie moglby w akta zagladac. Na etapie zbierania danych przez policje chyba nie ma takiej mozliwosci.

 

Ja jestem zdania ze z bandziorami nie mozna sie ukladac. Odpuscisz takiemu calkiem to dopiero zrobi sobie z Ciebie ofiare. Jak bedzie chcial wrocic to i tak wroci. Ja sie go tam nie boje :)

 

Układać sie nie można,,, tu masz racje :) ale co do adresu to jestem pewien,, kolega mial taki przypadek związany z pobiciem i niestety ale w trakcie przesłuchan na POLICJI kiedy to zmieniaja ci statut z świadka na oskarżonego masz prawo wglądu w akta. Tak przynajmiej było 5 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układać sie nie można,,, tu masz racje :) ale co do adresu to jestem pewien,, kolega mial taki przypadek związany z pobiciem i niestety ale w trakcie przesłuchan na POLICJI kiedy to zmieniaja ci statut z świadka na oskarżonego masz prawo wglądu w akta. Tak przynajmiej było 5 lat temu :)

 

Dla mnie sprawa jest juz zamknieta. Takich czubkow jak on jest tysiace wiec tak czy siak trzeba byc odpowiednio przygotowanym na spotkanie z ktoryms :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW poza tematem forum ..... moja żona pracowała w sklepie w Wodziu z drzwiami i panelami, tak z 11 lat temu,,, pewnego dnia została napadnięta przez gościa z bronią. Oczywiscie złapali go, ale wlasnie była taka sama sytuacja jak z kolegą :( adres jak na talerzu . Panowie z dochodzeniowki powiedzieli jej ze oni za to nic niemogą. Takie wtedy byly przepisy, czy są takie dalej ,,, hmm niewiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...