Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

BTW poza tematem forum ..... moja żona pracowała w sklepie w Wodziu z drzwiami i panelami, tak z 11 lat temu,,, pewnego dnia została napadnięta przez gościa z bronią. Oczywiscie złapali go, ale wlasnie była taka sama sytuacja jak z kolegą :( adres jak na talerzu . Panowie z dochodzeniowki powiedzieli jej ze oni za to nic niemogą. Takie wtedy byly przepisy, czy są takie dalej ,,, hmm niewiem.

 

Spytam przy okazji braciszka, on jest z tym na biezaco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość adiqq
jeśli chodzi o fajne ceny to warto zajrzeć do Pszowa - Mix Electronics. Ja jestem z Rydów, ale ostatnio na stronie Mix Electro.... kupiłem lodówke taniej o 300 zł niz była u nich w sklepie a także pralkę Bosch Maxx 7. Razem było taniej o jakies 5-6 stów. Za 3 dni dotarły na sklep i sobie je odebrałem :)

Także parę kilometrow dalej, ale bylo warto.

 

a ja cały sprzęt zamawiałem przez internet. najpierw poszedłem do sklepu w rybniku, pooglądałem poszczególne modele, zapisałem te które mi się spodobały, spytałem o cenę, potem poszukałem na necie i w ten sposób zamiast 7tys(z rabatem!!) zapłaciłem trochę ponad 5tys(z transportem)

te sprzęty to lodówka,płyta,piekarnik,okap,zmywarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego ojciec spoko - normalny facet, widac ze nie pierwszy raz syneczek mu problemow narobil. Jak do mnie zadzwonil to zaczal slowami "dzien dobry, jestem ojcem tego bandziora" ;D

 

No i to błąd tatusia, gówno zawsze wie że starzy pomogą... musi za swoje czyny ponosić konsekwencje jesli robi to permanetnie.

 

Z budowlanych to odebrałem wyniki wody, rzeczywiście ma żelazo 600 (norma 200), mangan 1000 (norma 50 :-), lekko siarkowodów przekroczony. Pogadałem z Paniami od uzdatniania wody bardzo się dziwiły z takich parametrów bo podobno poza tym mam wodę idealną. Ale to na szczęście łatwo się filtruje. Ale co do tej wody z e-coli co ktoś z Was pisał to Pani sugerował że to może być stan przejściowy po powodziach jeszcze, warto zdezynfekować studnie i zrobić badanie może się okazac że to rozwiąże problem skazonej wody przypadkowo. Filterki mi zamontuje firma z Wodzisławskiej co pisaliście, za namiary dzięki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było.

;)

 

Się tak wtrącę odnośnie sprzętu AGD :lol: :

ja opinie o sprzęcie czytalam na FM, wybralam sobie polecane modele a kupowałam w polecanym sklepie internetowym "NEO24".

I jestem bardzo zadowolona, niemal każdy sprzęcik byl o 200 - 300 zl tańszy niż we wszystkich sklepach z AGD.

Więc bardzo spora kwota pieniążków pozostala w kieszeni.

:)

 

A szarańcza moja wyglada teraz tak : :lol2:

 

http://images49.fotosik.pl/1120/450f3c2af1c926e6gen.jpg

 

http://images40.fotosik.pl/1137/f4952137e8263b27gen.jpg

 

Dodam tylko, że tu już są padnięte ponad dwugodzinnym bieganiem, gryzieniem, szarpaniem i tylko wyglądają na takie aniołki.

A tak naprawdę to diabły wcielone !

:offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temaci zmywarek właśnie wczoraj mój siemens (sn66mo83eu) padł,zepsuła się pompa.Oczywiście numer infolinii jest od wczoraj chwilowo niedostępny.Nie wiecie gdzie mogę to zgłosić??

A i jeszcze jedno pytanku czy przy pierwszych poważnych rozpaleniach kominka śmierdzi??Takim plastikiem jak dla mnie,normalnie po przedwczorajszym popcornie,wczoraj kominek myślałam,że oszaleję.Siwo w całym domu,smród do nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga pieski sie do pani upodobniaja :) a moze do pana ??

 

Hmmm... chyba do pani. ;)

Bo owszem, BAAAARDZO energiczne ( chodzę na rzęsach, hehe )... ale czarujące i słodkie jak miód.

:D

 

 

Fajowy komplet.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno pytanku czy przy pierwszych poważnych rozpaleniach kominka śmierdzi??Takim plastikiem jak dla mnie,normalnie po przedwczorajszym popcornie,wczoraj kominek myślałam,że oszaleję.Siwo w całym domu,smród do nocy.

 

Tak, trochę śmierdzi.

Pierwsze trzy - cztery silniejsze przepalenia. To normalne.

Potem już spoko.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA pieski śliczne, szczególnie ten z plamką na oku no i ten najciemniejszy - fajną ma czarną pręgę na grzbiecie :)

 

Dzięki Madziu.

No, ta z plamką na oku to mega-ślicznota. :)

A ta łaciata... to jest właśnie Diabeł wcielony Nr 1 !

Już współczuję przyszłemu właścicielowi, hehe.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq

potwierdzam, śmierdzi na początku przy rozpaleniu.

Gabrysia - przypaliłem rano trochę garnek, po 5 minutach nie było nic czuć(okap oczywiście włączony), właśnie robię placki ziemniaczane, będę mierzyć czas po jakim nie będzie nic czuć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
specjalnie wyszedłem do piwnicy się odzwyczajać, pozniej przyszli goście i też twierdzili że nic nie czuli...oczywiście cały czas miałem włączony okap, a zaraz po smażeniu, wylałem tłuszcz z patelni, opłukałem ją i dałem do zmywki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ale to na szczęście łatwo się filtruje. Ale co do tej wody z e-coli co ktoś z Was pisał to Pani sugerował że to może być stan przejściowy po powodziach jeszcze, warto zdezynfekować studnie i zrobić badanie może się okazac że to rozwiąże problem skazonej wody przypadkowo. Filterki mi zamontuje firma z Wodzisławskiej co pisaliście, za namiary dzięki :-)

 

który zamontowali - ten niebieski kubek ? u mnie właśnie ten ...tydzień temu...i dziś już miałam wymianę filtra...po przechlorowaniu całkiem sie zatkał. Generalnie błąd polega na tym że zamontowali go jako pierwszy z 3 które mam w sumie zamontowane, a powinien być na końcu - jako ostatni

ale wymiana filtra gratis - więc jeszcze raz przechlorujemy a wode puscimy nie przez filtry - i jeszcze raz badanie

i zobaczymy....ostatecznie zostaje lampa UV

generalnie uważaj na nich bo szef sprawia wrażenie mądrego....ale serwisanci to już mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...