Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Gość adiqq

Pati, ten najmłodszy - 19 lat jeszcze nie ma....raczej go nie znasz....będzie mieć przechlapane za te wagary dzisiejsze....

chciałem dobrze, bo wiem jak mnie bolało, jak 1 wóz rejestrowałem na siebie i nie miałem zniżek żadnych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

najtansze rozwiazanie jakie ja mialem jesli chodzi o gwint, to przerobilem stary weżyk do baterii umywalkowej tzn. z jednej strony odciąłem koncowke, w wężyk włożyłem wentyl rowerowy i skrecilem cwibantem, a z drugiej strony mialem 1/2 " wew.gw., :) do tego przejsciowke na 1" łatwo juz dostaniesz.

 

Hm. Ty chyba mowisz o kompresorku samochodowym / rowerowym ? Ja mowie o takim troche wiekszym z butla 150l, dwutlokowym co daje te 300-400l/min - tutaj koncowka to typowa hydrauliczna szybkozlaczka taka jak do pistoletow lakierniczych i tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zadowolona ze stolarza? Żona prosiła abym zapytał czy robił Ci projekt czy sama wymyśliłaś układ w kuchni , aha i czy wiedziałaś jak co będzie stało w momencie robienia instalacjii? Dotyczy też łazienki. Mieliscie już coś w głowie co gdzie bedzie

 

widzialam juz 2 kuchnie /moja bedzie trzecia/ i kilka szaf w wykonaniu tego stolarza - sa swietne!!

 

projekt robilam sama .. pan mi potem troche zweryfikowal moje rozpedzone plany i sciagal mnie na ziemie ... zwlaszcza cenowo !!

 

co do lazienek - rozplanowanie robilam sama ... i wedlug tego potem robilam fachowe projekty !! kafle byly juz autorstwa pani projektant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Rybniku i okolicach :)

 

My również rozpoczynamy budowę naszego domku, w tym roku planujemy zakończyć stan 0.

W przyszłym tygodniu na plac budowy wchodzi ekipa która wykona dla nas płytę fundamentową.

Narazie jesteśmy na etapie wytyczania budynku przez geodetę który aby to zrobić, zażyczył sobie 16 pali zaostrzonych 1.0m oraz 8 desek 1.5m.

Może ktoś z was orientuje się gdzie mogłabym je dostać. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Witam wszystkich budujących w Rybniku i okolicach :)

 

My również rozpoczynamy budowę naszego domku, w tym roku planujemy zakończyć stan 0.

W przyszłym tygodniu na plac budowy wchodzi ekipa która wykona dla nas płytę fundamentową.

Narazie jesteśmy na etapie wytyczania budynku przez geodetę który aby to zrobić, zażyczył sobie 16 pali zaostrzonych 1.0m oraz 8 desek 1.5m.

Może ktoś z was orientuje się gdzie mogłabym je dostać. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Ooo,powodzenia życzę,przy dobrych wiatrach i organizacji tydzień czasu płyta i stan 0 zrobiony(sam byłem w szoku) :)

Widzę,że edukacja budowlana przyszłych inwestorów zmierza w dobrym kierunku ;)

Polecam skład drewna w Wilczej 239-74-15,za kompletne "wyposażenie" dla geodety,czyli deski i zaostrzone paliki płaciłem 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ty chyba mowisz o kompresorku samochodowym / rowerowym ? Ja mowie o takim troche wiekszym z butla 150l, dwutlokowym co daje te 300-400l/min - tutaj koncowka to typowa hydrauliczna szybkozlaczka taka jak do pistoletow lakierniczych i tak dalej :)

 

Nie nie,,, ja mialem tak przerobione, ale podlaczone do normalnego kompresora 100 l. , poprzez koncowke do pompowania samochodu. Do 8 bar trzymalo spoko. Takze zamierzony efekt wytrzymalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...