Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Ooo,powodzenia życzę,przy dobrych wiatrach i organizacji tydzień czasu płyta i stan 0 zrobiony(sam byłem w szoku) :)

Widzę,że edukacja budowlana przyszłych inwestorów zmierza w dobrym kierunku ;)

Polecam skład drewna w Wilczej 239-74-15,za kompletne "wyposażenie" dla geodety,czyli deski i zaostrzone paliki płaciłem 100zł.

 

Dziękuje za namiary przydają się :)

Bardzo liczymy na dobrą pogode, wtedy max 7 dni i płyta ma być gotowa :) czyli plan na ten rok wykonany. A na wiosne już spokojnie mury ;)

Odwiedziłam twój dziennik budowy, solidna płyta :) no i bardzo zaciekawił mnie wątek z tą PC cena wydaje się być bardzo atrakcyjna.

My też planujemy PC ,jak narazie najlepszą wycene dostaliśmy od firmy Sofath na PC z bezpośrednim parowaniem,można powiedzieć że już prawie się zdecydowaliśmy ale mamy jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji więc temat pozostaje ciągle otwarty.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuje za namiary przydają się :)

My też planujemy PC ,jak narazie najlepszą wycene dostaliśmy od firmy Sofath na PC z bezpośrednim parowaniem,można powiedzieć że już prawie się zdecydowaliśmy ale mamy jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji więc temat pozostaje ciągle otwarty.

pozdrawiam

 

Sofath Natea, czy Caliane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam czas i dobry film to też lubie.....czasem :)

poza koszulami...a tego mam najwiecej

a teraz mam wszystko do prasowania od dzinsów po podkoszulki...jak zwykle tego nie prasuje to teraz jest wszystko jak z d..y wyciągniete :D

 

kurde ale pogoda...zimno ciemno i mokro...nic tylko w domu siedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się coraz bardziej nie chce wychodzic z nowej norki :(

Do roboty jak mam iśc to jęczę :(

 

chcociaż mam cieplutko :)

 

ale w domu ogieniek się pali i jest przyjemniej niz w robocie.

 

No i prasować tez nie lubię, ale jak prasuję to wszystko jak leci i sciery do podłogi (to się chyba leczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Ewa jak ja Cię rozumiem,też najchętniej nie wychodziłabym z mojego nowego domku,tak chce mi się tutaj być,sprzątać,pichcić i cieszyć się.....

Górę prasowania też mam,chociaż koszul mało,bo ostatnio moja mama prasowała (he,he pewnie mąż by powiedział to samo o teściowej co Adiqq),ale nienawidzę prasować,jeszcze ubrania dzieci jako tako,bo to małe,ale nasze.....masakra.Teraz nawet jak coś kupuję to zwracam uwagę czy trzeba to będzie prasować.No i nie mam już świra na punkcie tego,że wszystko musi być wyprasowane.Do niedawna jeszcze skarpetki prasowałam,teraz tego nie robię i jakoś wszyscy żyją a ja też mam zamiar trochę pożyć,nie tylko prać,prasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...