Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość adiqq
Piwnice grzejesz tak jak dom, czy na niższych temperaturach? troche metrów do ogrzania to jednak jest. Super, że temperatuty sie ustabilizowały a opału idzie mniej. Zresztą pierwszy sezon to ponoc zawsze jest najgorszy, niz sie dom wygrzeje

 

ja miałem wylewki w kwietniu, a już od pazdziernika powoli grzałem....jak się wprowadzałem, to miałem wrażenie że dom suchy jak pieprz jest....

tak naprawde okaże się pod koniec tego sezonu grzewczego,jak to jest z tym 1 sezonem grzewczym - jak porównam z poprzednim...

a nawet gdzies czytałem, że wilgoć technologiczna może z domu wychodzić nawet do 4 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, którzy planują wentylację mechaniczną , lub mechaniczną wywiewną z nawiewnikami higrosterowalnymi chce polecićw namiar

 

667684478 - p. Damian

 

Rutino - dla Ciebie tez jeżeli jeszcze szukasz (do ewen. porównania ofert)

 

My zdecydowaliśmy, że będziemy robić to sami, mamy zrobiony projekt, dostałam projekt w opcji went. mechanicznej z wentylatorem wyciągowym (w dwóch opcjach) i nawiewnikami higro. w oknach oraz projekt wm z rekuperatorem. W czasie wizyty na budowie mieliśmy wyznaczone średnice i miejsca otworów do pozostawienia. Na chwilę obecna rozkładamy rury nawiewu i wywiewu a ewen. opcja wentylacji jeszcze do zastanowienia.

 

Mamy dostarczony komplet rur do rozprowadzenia w cenie jak z allegro . Na chwile obecną, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i doradztwa przy wykonaniu.

 

Tak więc polecam, bo rzadko mamy fachowców godnych polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea chyba ty malujesz Barwami Natury warto czy moze drugi raz bys ich nie uzyla BTW one sa matowe czy siakies takies aksamitne

 

tak maluje BN i bardzo fajnie sie maluje ... sa raczej matowe !!

musisz sie jednak przygotowac na to ze wzornik i realia sa rozne :) to samo ze zurzyciem farby ... czerwona na dwie mega sciany 3 razy malowane zeszlo mi 2,5l :) a jasna do tesciowej na podobna powierzchnie 2 razy malowane poszlo 5l :)

 

u mnie mozesz zobaczyc kolo 8 kolorkow z tej kolekcji gdybys byl zainteresowany :),jednego magnata, dwa beckersy i trzy nobilesy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wiosna...no chyba że wykonawca i pogoda sie zgrają :)

Pati ja juz mam otynkowane dodaja jakies ustrojstwo (mam silikat z kabe) i mozna tynkowac nawet przy 0 a dzisiaj juz z rana z 8stopni wiec dlaczego nie, a jak nie bedziesz tynkowac to nie zapomnij (chyba Adiqq o tym pisal) zagruntowac kleju na styro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0stopni to pikuś, ale -3 albo nawet -4 jak już bywało to już gorzej

w tym tygodniu podbitka i zobaczymy potem co z pogodą się wyklaruje

 

a z farb to polecam dekorala - mam nim większośc domu pomalowane, ściany są chropowate bo nie mam gładzi i mnie sie to podoba ale kolory wyszły świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0stopni to pikuś, ale -3 albo nawet -4 jak już bywało to już gorzej

w tym tygodniu podbitka i zobaczymy potem co z pogodą się wyklaruje

 

a z farb to polecam dekorala - mam nim większośc domu pomalowane, ściany są chropowate bo nie mam gładzi i mnie sie to podoba ale kolory wyszły świetnie

 

 

 

jaka robisz podbitkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z BRW, teraz chyba znowu jest ta promocja bez Vatu.

generalnie moge polecic, dobrze wykonane, znany osprzęt...i niedrogo

 

Tak zgadza się z tą promocją :) choc ja narazie ograniczam się tylko do przygotowaniu projektu (meble juz upatrzone- własnie z BRW :) )

Wstępnie szukam rozwiazan i sensownego rozmieszczenia sprzętu z uwzględnieniem systememu cargo, blum oraz chcę zastosować podświetlenie dolnych półek wiszących i okap teleskopowy chowany pod górną półką :) Stosowałaś coś z tego???

 

gueene a co ze sprzętem?? zamawiałaś u nich czy lepeij przez neta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się z tą promocją :) choc ja narazie ograniczam się tylko do przygotowaniu projektu (meble juz upatrzone- własnie z BRW :) )

Wstępnie szukam rozwiazan i sensownego rozmieszczenia sprzętu z uwzględnieniem systememu cargo, blum oraz chcę zastosować podświetlenie dolnych półek wiszących i okap teleskopowy chowany pod górną półką :) Stosowałaś coś z tego???

 

gueene a co ze sprzętem?? zamawiałaś u nich czy lepeij przez neta?

 

mam 2 rodzaje cargo (niskie i wysokie), mam system blum i mam podświetlenie spodu szafek wiszących :) czyli all poza okapem bo tego nie posiadam wcale ;)

 

edit: a sprzęt: w necie oczywiscie, z kilku sklepów które przerobiłam polecam neo24, wiekszosc na stanie bez czekania i ekspresowa dostawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 rodzaje cargo (niskie i wysokie), mam system blum i mam podświetlenie spodu szafek wiszących :) czyli all poza okapem bo tego nie posiadam wcale ;)

 

edit: a sprzęt: w necie oczywiscie, z kilku sklepów które przerobiłam polecam neo24, wiekszosc na stanie bez czekania i ekspresowa dostawa

 

Jestem w trakcie przegladania Twojego dziennika i ... natrafiłam na kuchnie i info o szafkach itp :):) wiec czytam dalej :)

PS: queene łazienka i sypialnia piękna!!! tak glamour :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...