Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

netmar a które meble z BRW wybrałaś, bo ja też zastanawiam się właśnie nad meblami BRW

 

Na dzień dzisiejszy obstawiam na

 

http://www.old.brw.com.pl/pl_index_direct.php?d_arg0=down&d_arg1=kuchnie&d_arg2=capital

 

meble nowoczesne-> kolekcja modern line -> model Telesto ( 2 od końca) oczywiście naniosłabym zmiany typu uchwyty, inne szafki górne, jany blat. Ja jestem z tych lubujących się w ciemnych, stonowanych kolorach, wiec ten rodzaj frontów najbardziej mi odpowiada.

 

 

A tak ogolnie tobrw ma bardzo fajne kombinacje rownież w innych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Na dzień dzisiejszy obstawiam na

 

http://www.old.brw.com.pl/pl_index_direct.php?d_arg0=down&d_arg1=kuchnie&d_arg2=capital

 

meble nowoczesne-> kolekcja modern line -> model Telesto ( 2 od końca) oczywiście naniosłabym zmiany typu uchwyty, inne szafki górne, jany blat. Ja jestem z tych lubujących się w ciemnych, stonowanych kolorach, wiec ten rodzaj frontów najbardziej mi odpowiada.

 

 

A tak ogolnie tobrw ma bardzo fajne kombinacje rownież w innych modelach.

 

Mnie na żywo bardzo spodobała się kuchnia klasyczna-> seria Sentima-> Cztery pory roku

Naprawdę na żywo te meble wyglądają inaczej. Ja zaklinałam się że chcę mieć kuchnię nowoczesną, z lakierowanymi frontami, ale jak pojechaliśmy do salonu i zobaczyłam tę Cztery Pory Roku to zdębiałam - połączenie waniliowych frontów z ciemnym blatem i ciemnymi sprzętami wyglądało fantastycznie.

Nie wiem czy zdecydujemy się na taką, czy może jednak wybierzemy coś nowocześniejszego - wiem jedno - najpierw muszę zobaczyć na żywo i najlepiej dotknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na żywo bardzo spodobała się kuchnia klasyczna-> seria Sentima-> Cztery pory roku

Naprawdę na żywo te meble wyglądają inaczej. Ja zaklinałam się że chcę mieć kuchnię nowoczesną, z lakierowanymi frontami, ale jak pojechaliśmy do salonu i zobaczyłam tę Cztery Pory Roku to zdębiałam - połączenie waniliowych frontów z ciemnym blatem i ciemnymi sprzętami wyglądało fantastycznie.

Nie wiem czy zdecydujemy się na taką, czy może jednak wybierzemy coś nowocześniejszego - wiem jedno - najpierw muszę zobaczyć na żywo i najlepiej dotknąć :)

 

Kuchnie klasyczne mają swój urok :) ja osobiście celuje miedzy klasyką a nowoczesnością ... liczy się efekt końcowy! :)

Uwielbiam oglądać kuchnie tzw. katalogowe, ale tak jak napisałaś trzeba osobiście zobaczyć, dotknąć gdyż najczęściej kończy się tak ze to co miało tak pięknie wyglądać w naszych wnętrzach odbiega od katalogowego ideału ;)

 

Ja swoich typów na żywo jescze nie widziałam, wiec kto wie .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z BRW, teraz chyba znowu jest ta promocja bez Vatu.

generalnie moge polecic, dobrze wykonane, znany osprzęt...i niedrogo

 

Niedrogo, ale pod warunkiem, ze wszystkie szafki sa standartowe i dostepne w ich ofercie. Specjalne zamowianie zabija cena:P tak bylo w przypadku wyceny naszej kuchnii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 - 50 to nie tragedia ... tragedia to 60 !!

 

http://www.neo24.pl/okap-gorenje-dkf-600-mn.html?aff_id=101372

 

Szczerze mówiąc kupując okap nie zastanawialiśmy się nad poziomem hałasu, dlatego zaraz jak to przeczytałem to sprawdziłem na necie jak ma moja teka isla.

Na szczęście widzę że 42-46 w zależności od biegu na którym pracuje, czyli chyba cicho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
U nas w Rybniku śmieci wywozi firma ZEF

pozdrawiam

 

a jakie oni mają ceny?

bo jak rok temu porównywałem transgór z EKO to ceny były identyczne, tylko transgór miał kosze 240l droższe...

dziwne, nie potrafię ich strony znalezć...z firmy ZEF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie oni mają ceny?

bo jak rok temu porównywałem transgór z EKO to ceny były identyczne, tylko transgór miał kosze 240l droższe...

dziwne, nie potrafię ich strony znalezć...z firmy ZEF

 

Bo nie mają swojej strony. Mi teraz wywozi ZEF. Nie mam dobrego zdania o nich. Często zostawiają po sobie syf, rzucają kosz byle jak itp.

Mają z miastem umowę, więc są pewnego rodzaju monopolistą. Czyli stronki nie potrzebują bo po co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
ja jak porównywałam kontenery na śmieci te duże to taniej wychodził z Eko.

segregują tez odpady ?

zreszta zaraz tam zadzwonie :D

 

segregują, jutro jest wywóz śmieci :D

worki można zamówić przez strone, ale nie wiem dlaczego nie wszystkie...niektóre tylko przez telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
segregują :) kubeł 240 l to 26 zł

woreczki do segregacji po 2 zł

szczerze to myślałam ze to droższy interes ;)

 

ja kupiłem kubeł 240l i wywoże co 2tygodnie, do tego co jakiś czas worki zamawiam

na początku miałem wywóz co 4 tygodnie, ale za dużo śmieci mi szło...pewnie za mało segregowałem ;)

zobaczymy jak teraz będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem kubeł 240l i wywoże co 2tygodnie, do tego co jakiś czas worki zamawiam

na początku miałem wywóz co 4 tygodnie, ale za dużo śmieci mi szło...pewnie za mało segregowałem ;)

zobaczymy jak teraz będzie....

 

Adiqq - a po ile wywoz takiego kubła ?

 

pytam bo musimy tez za niedługo podpisac jakąś umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak porównywałam kontenery na śmieci te duże to taniej wychodził z Eko.

segregują tez odpady ?

zreszta zaraz tam zadzwonie :D

 

edit: umówiona z Eko :)

 

eko ma jeden duzy plus nad transgorem - w eko licza o faktycznych kilogramow a nie z gory cala tone jak transgor !!! ale ja mowie o wielkim kontenerez na smieci !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...