Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Na jaką podłogę ??? tzn gdzie bo od tego zależy grubość, i jeszcze jedna ważna rzecz

jak wspomniałam to grubość ok 3-4 mm więc podłoże czyli beton musi być idealny, ale taka grubość to już cena od około 80 zł netto w górę zależy od producenta,

Generalnie wychodzi drogo i pytanie gdzie to chcesz, to Ci napiszę czy będziesz się potem wkurzać.

 

A najlepiej sobie kiedyś podjedź i zobacz u mnie, organoleptycznie i wtedy Ci wyjaśnie zalety i wady.

 

Foty chyba mam zrobione, bo chciał P. Paweł i kamieniarz, ale nie mam kiedy wysłać :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

poznałam co to mieszkanie "na gruncie"...miałam dziś dwa mega pająki w domu...a jako osoba z arachnofobią....to było straszne...wiem że nie powinno sie ich zabijać...ale ja ich do domu nie zapraszałam...jeden wlazł przez taras a drugi przez garaż chyba...tego drugiego "upiłam" - popsikałam ajaxem i zesztywniał...miał prawie 7 cm średnicy !!

od dziś zapalam wszystkie światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką podłogę ??? tzn gdzie bo od tego zależy grubość, i jeszcze jedna ważna rzecz

jak wspomniałam to grubość ok 3-4 mm więc podłoże czyli beton musi być idealny, ale taka grubość to już cena od około 80 zł netto w górę zależy od producenta,

 

Ewus, hipotetycznie zakladajac, interesuje mnie takie cos w garazu, czy warstwa 3-4mm wystarczy? Jaki to ma kolor koncowy i czy ta cena ok 80zl/m2 to jest z robocizna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeczać się nie będę, bo i po co .

 

My jako firma kładziemy te żywice od 20 lat, czołowych producentów - więc uwierz mi na bieżąco jestem, nie chciałam się wymądrzać

 

 

I znam wszystkie wady i zalety tej powłoki :)) sama mam ale w pomieszczeniach gospodarczych.

I wiem jak wygląda i po ilu latach użytkowania w różnych warunkach.

 

Ale jakby nie było są to powłoki przemysłowe - więc bardzo trwałe.

 

I na końcu nie to jest ładne co jest ładne , tylko co się komu podoba :)).

 

Jak pytałem jedną ekipę co robią takie wypasione żywice ok. 3mm grub. to mi rzucili cenę 300PLN za 1m2. Jakiś pewny niemiecki materiał z zabezpieczeniem przeciw żółknięciu. Chciałem (i dalej chcę) to mieć w garażu ale ta cena odpada. Czy można coś trwałego w tej technologii uzyskać za 100-120PLN tak by 20 lat mieć z tym spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich informacji cena żywicy epoksydowej zaczyna się od 65zł netto (taka najtańsza - jak dla mnie bardziej garażowa), wszystko zależy od wielkości inwestycji. Normalne, że jeśli do położenia jest 20m2 to cena będzie wyższa. To są ceny materiału z robocizną (więc wg mnie całkiem nieźle wychodzi w porównaniu z płytkami). Kolory - praktycznie pełna paleta.

Taka jaką mamy w mieszkaniu (na piasku kwarcowym) wyjdzie ok. 150zł/m2 i z tą naprawdę nic się nie dzieje.

 

W domu w przeważającej większości planujemy właśnie żywicę (bo się sprawdziła), będzie tylko odrobinę drewna i może (ale to pod wielkim znakiem zapytania) w jednym pomieszczeniu beton. Z poliuretanem na pewno damy sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, a u mnie tynkuje pan Adam forumowy :-)

 

a nie ma u ciebie przypadkiem pana Franka ?? jak jest to mozesz odemnie dac mu w pysk a jak zapyta za co to poprawic :) /dzołk ofkorz/ :) do dzis mi sie czkawka odbija :)

 

a co do drinka ... nareszcie moge sie czegos napic :) mrauuu

 

 

tylko czemu jak q mam alkohol w sypialni i nie moge nic wyciagnac bo mloda obudze !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
ja tez tu siedze i nadrabiam serialowe zaleglosci z okolo roku :)

 

i nadal chce mi sie drinka ... chyba powinnam pojsc spac ...

 

ja też nadrabiam serialowe zaległości.....w przerwach między pilnowaniem młodego...Mea, co oglądasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...