Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

ja po prostu kocham labradorki /te krotkowlose/ i juz klamka zapadla :) poza tym u mnie jest opcja TYLKO NA DUZE PSY !! w gre wchodzilby rasowy owczarek niemiecki jesli juz nie labus :)

 

Też lubię duże psiska, my mamy labka - biszkopta, a właściwie 5-cio letnią labczycę i robi dokładnie to samo co psina Queenie (może tylko bez efektów niszczycielskich) :-) przy nas jej nie wolno włazić na kanapę, ale gdy tylko zamykają się drzwi... :) oczywiście po powrocie ściemnia, że to nie ona.

Planowałam kupno drugiej labczycy po przeprowadzce do domu, ale wtedy nie było na świecie jeszcze juniora. Junior jest jednak na tyle absorbujący, że nie wyobrażam sobie (przynajmniej dzisiaj) posiadania jeszcze szczeniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

sluchajcie jak widze energie i pomysly Agatki to tak sobie mysle ze jeszcze jedno dziecko w domu tez bym przezyla :) a moze akurat beda ta energie wyladowywac na sobie nawzajem ??

druga rzecz ze przynajmniej narazie u nas caly czas jest ktos w domu /tesciowa/ wiec raczej skakanie po drzwiach i kanapach odpada :)

pomijam taki drobny szczegol ze ona nie zgadza sie na psa w domu i z tego tez powodu ja bardzo chce miec duzego zwierzaka :)

 

ps czy ja wspominalam juz cos o mojej wielkiej "sympatii" do tesciowej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea daj proszę namiar na tą laske z Rybnika od firanek,ja też uwielbiam firanki,ale na razie mam takie zwykłe z lyroya za 29 zeta i babci tak się nie podobają,bo kwiatków na nich nie ma.Mea i też się do Ciebie będę uśmiechała o te firanki.Pieska bardzo chcemy,ale ma to być beagle i póki co jeszcze na pewno go nie będzie.Beagle to wariaty więc liczę na rozróby.

Z innej beczki,wczoraj odebrałam sprawozdanie z badania wody i mam się zupełnie nie przejmować,nic nam nie szkodzi.Pojedyncze bakterie z grupy coli,ale nie kałowe,podwyższony mangan troszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysia to ta zwykła cola a nie E. cola, tak ? u nas tej zwykłej wyszło 6 jednostek...i ta jest niegroźna ?

 

a co do psa i małego dziecka - para idealna, na podobnym poziomie więc świetnie sie dogadują....moja dzisiaj pokazywała psu samolot...a ze nie patrzył to wzięła go za morde i zadarła mu głowe do góry :D był szczęśliwy jak go puściła :D a ja prawie posiusiana ze śmiechu :D

 

z kanapą załątwione, wysłac poczta do producenta i odeślą mi z nowym pokryciem (na szczescie kanapa z funkcja spania wiec poducha przymocowana na rzepach do zdejmowania :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doprecyzuje - pies w domu MUSI byc !!! u nas bedzie piekny Labradorek :) sasiedzi juz maja brazowego wiec nasz musi byc biszkoptowy :) no i samiec /bedziemy po sasiedzku miec mlode :)/

 

ha ha widzę ze moj mąż nie jest osamotniony w chęciach posiadania biszkoptowego labradorka :)

ja natomiast choruję i jestem jak najbardziej "za" pokaznym dobremanem :) miałam i chęc mieć!!

wiec...zapowiada się mały zwierzyniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea daj proszę namiar na tą laske z Rybnika od firanek,ja też uwielbiam firanki,ale na razie mam takie zwykłe z lyroya za 29 zeta i babci tak się nie podobają,bo kwiatków na nich nie ma.Mea i też się do Ciebie będę uśmiechała o te firanki.Pieska bardzo chcemy,ale ma to być beagle i póki co jeszcze na pewno go nie będzie.Beagle to wariaty więc liczę na rozróby.

Z innej beczki,wczoraj odebrałam sprawozdanie z badania wody i mam się zupełnie nie przejmować,nic nam nie szkodzi.Pojedyncze bakterie z grupy coli,ale nie kałowe,podwyższony mangan troszke.

 

Laska od firanek :

 

poniedziałek,środa oraz piatek w godz.9.00-16.00

wtorek -czwartek w godz. 9.00-17.00

ul. Gliwicka 311

 

tu jest jej oferta na allegro !!

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7369752

 

jesli chodzi o firanki to zalezy co bys chciala ... mam sprawdzone kilka sklepow gdzie kupuje czasem cos ladnego :) ale np woale najlepiej zamawiac na necie bo u nas za 6zl w zyciu nie kupisz a na marszczona firanke /taka na tasmie smok/ trzeba wziac 2 lub 2,5 szerokosci okna wiec wyjdzie ladnych kilka metrow !!

 

tak sie zastanawiam ... jak byscie byly zainteresowane tym firankowym przedsiewzieciem to moze zrobimy sobie firankowy temat ... powrzucamy nasze pomysly, ja wam powiem ile czego tzreba i takie tam ... co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile kasy chcesz na nie wydac i co cie interesuje ?? ja mam jedno nieuzywane ale w srednim stanie ...

 

Mea, nie ukrywam, że chcę jak najtaniej- wiadomo jak stoimy z kasą. Miałam takie z Jasienicy, stare 18 lat i kilka lat temu podarowałam a teraz by się przydało. Drewniany blacik i gięte tralki- super wygodne, składane, dwufunkcyjne. Gdyby ktoś właśnie takie posiadal, to mąż by odnowił ( drewno się da ) i git. No ale tu sama "młodzież" i chyba takich stołków nie macie. Szperam po allegro i nowe są już po 100 zł- ale tylko do 15 kg- tak więc dziecku długo nie posłuży. Kurde stare rzeczy były trwalsze i na dłużej.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie fotelik też w użyciu, ale sporadycznie, mysle ze do końca roku i out z nim

polecam ten najzwyklejszy z IKEA za 49 zl :)

 

 

Jak nie znajdę jakiegoś używanego to pewnie kupię właśnie takie. Martwi mnie, że te nowoczesne krzesełka są na "krótki" termin. Np. tylko dla malucha do 15 kg wagi, a przecież taki stołeczek jest potrzebny dla 2 latka też- dasz kartki, klocki, farby na blacik i brzdąc się bawi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea, nie ukrywam, że chcę jak najtaniej- wiadomo jak stoimy z kasą. Miałam takie z Jasienicy, stare 18 lat i kilka lat temu podarowałam a teraz by się przydało. Drewniany blacik i gięte tralki- super wygodne, składane, dwufunkcyjne. Gdyby ktoś właśnie takie posiadal, to mąż by odnowił ( drewno się da ) i git. No ale tu sama "młodzież" i chyba takich stołków nie macie. Szperam po allegro i nowe są już po 100 zł- ale tylko do 15 kg- tak więc dziecku długo nie posłuży. Kurde stare rzeczy były trwalsze i na dłużej.........

 

w ikea za plastikowe płaciłam 49 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi 15kg to taka sciema troche ... Agata wazy prawie 15 i skacze na tym krzeselku jak szalona .. .

 

 

a co do drewnianego starego krzeselka ... mamy takie w domu - tesciowa za 5zl kupila na targu ... odmalowalismy i teraz robi za stolik do rysowania ... szczerze mowiac ja go nie lubie ale nei wiem czy sie tesciowa zgodzi go oddac ... zapytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...