Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Gość adiqq
jutro jest niedziela!! jedyny swiety dzien kiedy NIE ROBI SIE NA BUDOWIE !!

 

a swoja droga to ja przy robocie tesciowej dostane do dekla ... mowie jej co ma robic a ona sie zabiera za jedyne okna przy ktorych jeszcze bedzie malowane !! no i wez tu czlowieku nie dostan pierdolca ... a potem ma do mnie pretensje ze ona juz umyla ramy a ja znowu je uciapralam farba ... nosz qrwa mac ...

 

Mea - coś nie widzę w twoim przypadku mieszkania z tą teściową....moja jest czasami wkurzająca, ale widzę że przy twojej to anioł :D

 

z tymi teściami i rodzicami to jest takie powiedzenie - 3km - za daleko żeby pieszo przyszli, a za blisko żeby samochodem przyjechali ;)

Ja akurat mam dom blisko mojego domu rodzinnego(rodzice+3 braci - 400m) ale ma to więcej zalet niż wad - w moim przypadku o mieszkaniu z teściową mogę powiedzieć to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

u mnie dzis pierwsza impreza połączenie parapetówy z urodzinami małej wiec test jak wszystko jest urządzone...oczywiscie wszystkiego nie zdążyliśmy ale szczerze to nie spedza mi to snu z powiek

wkurza mnie tylko ze stół nie dojechał i będzie stary...ale w ramach rekomensaty mam obszycie tej poszarpanej pufy skórą gratis...więc kilkaset zł do przodu...

 

no nic...to ide pichcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odwieczne zdanie

100 km od rodziców i 200 od teściów - to najlepsze odległości.

 

Ja kiedys znalem zasade ze najlepsza tesciowa to jest 100 metrow od domu i 2 pod ziemia ;) Ja na szczescie mam super tesciowa, dobrze gotuje (z czego czesto korzystamy my i pies), nie wtraca sie, przy budowie zrobila z siostra i tesciem najgorsza robote - ocieplenie welna, wiec u mnie ta zasada nie obowiazuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też super teściową, w zasadzie ma jedną wadę jak jest u mnie - za dobrze gotuje i podaje pod dziób

 

Mniam, jak ja lubię kuchnię mojej teściowej, ale wiadomo co za tym idzie i gdzie to idzie :))))

Poza tym teściowa odwiecznie uzupełnia naszą piwnicę przetworami z własnej działki czyli b. ekologicznie i przepysznościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a swoja droga to ja przy robocie tesciowej dostane do dekla ... mowie jej co ma robic a ona sie zabiera za jedyne okna przy ktorych jeszcze bedzie malowane !! no i wez tu czlowieku nie dostan pierdolca ... a potem ma do mnie pretensje ze ona juz umyla ramy a ja znowu je uciapralam farba ... nosz qrwa mac ...

 

Hehe jak bym słyszała swojego męża - zawozi mojego tatę na działkę, daje mu listę zadań, a popołudniu wraca wkurzony do domu, bo dziadek zrobił co innego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Moje odwieczne zdanie

 

100 km od rodziców i 200 od teściów - to najlepsze odległości.

.

Dokładnie ;)

Chociaż na teściów nie narzekam a wręcz przeciwnie to nie wyobrażam sobie mieszkania pod jednym dachem z jednymi czy drugimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis gotowalam pierwszy obiad w mojej nowej kuchni !!! kurde indukcja to skrajnie inna bajka ... kurczak niedopieczony a ryz rozgotowany ... troche mi zajmie zanim sie naucze :)

 

tak btw to ma ktos plyte elektroluksa ?? mam przy poszczegolnych polach takie oznaczenia U 1-9 P A ... i nie bardzo wiem co one znacza a instrukcja gdzies zakopana ... moze ktos pomoc ???

 

 

no i u nas zaczyna byc widac koniec !!! panele na gorze ulozone, pol salonu tez ... zostala garderoba, u tesciowej i druga polowa salonu ... do malowania sa schody ... i kilka lamp do pozakladania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szynka daruj ze nei zajechaalm .. .kurna zwyczajnei zapomnialam !! zdzwonimy sie i przyjade bo to kurka ja bede potrzebowala robic kabelki ... bede w wodziu wponiedzialek moze sie uda wpasc do ciebie :)

 

kto sie zna troche na telewizji ?? dostalismy do cyfry+ konwerter na dwa kabelki ... czy zeby podlaczyc na 4 telewizory to potrzebuje konwertera na 4 kable ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szynka daruj ze nei zajechaalm .. .kurna zwyczajnei zapomnialam !! zdzwonimy sie i przyjade bo to kurka ja bede potrzebowala robic kabelki ... bede w wodziu wponiedzialek moze sie uda wpasc do ciebie :)

 

Spoko spoko.

 

kto sie zna troche na telewizji ?? dostalismy do cyfry+ konwerter na dwa kabelki ... czy zeby podlaczyc na 4 telewizory to potrzebuje konwertera na 4 kable ??

 

Ja;) Konwerter na dwa kabelki = konwerter z dwoma tunerami czyli z PVR (mozliwosc nagrywania). Jak chcesz moc ogladac na kazdym TV co innego to oprocz oczywiscie multiswitcha musisz miec do kazdego telewizora osobny tuner. Oprocz tego musisz dzielic jakos ten sygnal - czyli splitter z tyloma zakonczeniami ile bedzie odbiornikow (http://allegro.pl/listing.php/search?string=%28spliter+splitter%29&category=0).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiliście tarasy? Chcę wylać płytę betonową pod taras i myślę żeby osadzić ją na fundamencie w postaci kilku zbrojonych słupów w ziemi. Wszystko po to by się nie rozłaziło i nie pracowało za bardzo pod wpływem mrozu. No i jeszcze jak to zaizolować - bo chyba byłoby wskazane? Mądre uwagi mile widziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś postanowiłem, że za 3 tygodnie przeprowadzka :-) Środek prawie gotowy, do tego czasu dokończy się kuchnia i balustrada na pietrze. Zewnętrze gorzej dopiero się panowie zabiorą niedługo ale to już ich wina mój tynk stoi od 2 miesięcy. Nawet już z lampkami widze powoli koniec choć parę jeszcze zostało, nawymyślałem światełek to teraz mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my mamy strop zalany!

uzbrojony po zęby choć w parterówce taki niepotrzebny..

Z ciekawości rozejrzałem się za wiązarami, wyszło maks 13tys zł taniej niz mój strop i więźba tradycyjna.

Tyle, że jak mnie najdzie to docieple sobie piątką połacie i mam mega strych.

który mi się na pewno przyda, najpewniej w momencie, gdy mama przyprowadzi sie do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...