Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

W nawiązaniu do samoczynnego załączania się agregatu prądotwórczego rozmawiałem z kolegami z pracy i oni bardziej proponują zabudować w szafach z bezpiecznikami moduł SZR - "System załączania rezerw " dla zainteresowanych :http://www.szr.pl/

 

Dzięki Apacz,ale ta wersja jest dla mnie za droga.muszę wymyślić coś innego.Mam jeszcze trochę czasu ponieważ wprowadzimy się najwcześniej w marcu,a nie jak planowaliśmy teraz na początku grudnia.Trzeba poczekać na kasę.

ps.Gratuluję potomka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ci nie napisze ... jutro jade do strzelczyka i licze ze przywioze pomyslne wiesci :) i adios kule !! narazie padam ze zmeczenia po rahabilitacji ...

 

a jak ktos chce zobaczyc moj salon ... wiecie gdzie szukac :)

 

Mea bede wdzieczny jak sie szybko uporasz z ta zaciskarka - tak to jest ze lezala rok nieuzywana i akurat jak pozyczylem to by sie przydala :D Wlasnie odpalilem serwerek ktory lezal przez cala budowe i byl przerzucany z miejsca na miejsce, po doczyszczeniu wyglada jak nowy i odpalil z buta! A to piekna (mimo ze na dzisiejsze czasy antyczna) maszyna bo compaq dl360 - 2 x PIII 1Ghz z 2,5GB ECC RAMem, 2 x 73GB SCSI i full karta zdalnego dostepu (kvm over ip i takie tam). Moze chodzic bez wiatraka i na moje potrzeby jest az za mocna. A maszyna bedzie miala za zadanie przede wszystkim zbierac i przetwarzac dane dot. dzialania pompy ciepla, temperatur, przeplywow, zuzycia energii i takich tam. No i przydaloby sie doprowadzic do porzadku tez siec w moim domku i wpiac ten serwerek plus w koncu mojego PLC do sieci.

 

Jak to zrobie to bede tez mial w koncu opcje zdalnego sterowania przez Internet calym oswietleniem i nie tylko w domu :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze sie wtrace Mea chodzi ci o zaciskarke do rj'tek to mam jakas chinska zabaweczke swego czasu dzialala mi sie nie spieszy wiec moge ci pozyczyc na dluzej jak sie u Adama pali.

 

moze skorzystam skoro adamowi sie spieszy :) ja tych kabelkow mam ze tak powiem od zaje ... wiec teraz na szybko zrobie te ktore beda potzrebne na juz a potem bede sie po malutku bawic dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie tak przełożyć na ludzki - co robicie ??

 

Ja tam bym ten salon polukała Mea, ale nie wiem gdzie :)))

Te kolory Twoje mi się marzy obejrzeć :)))).

 

no to zapraszam :) domek stoi w Boguszowicach :)

dzis juz tam nie pojade ale jutro i do soboty pewnie tak :) wiec zapraszm ... jak bedziesz sie wybierac to ci dokladnie wytlumacze jak jechac :)

 

 

ewus przekladajac na ludzki to co robie - robie koncowki na kablach internetowych !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

help jak trzeba ustawic kabelki we wtyczce rj45 ?? zeby pasowalo do zestawu B !!

 

od lewej: bialo-pomaranczowy, pomaranczowy, bialo-zielony, niebieski, bialo-niebieski, zielony, bialo-brazowy, brazowy :)

 

Patrzac oczywiscie na wtyczke od strony zaciskow, zaciski u gory, kabel na dole

 

EDIT: tu masz obrazka:

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTtDFLOKpZ50b8fMt0E2KVCqXVapa6PiFDhdMVrcSncj5lnax49jmvpZY_Lw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zapraszam :) domek stoi w Boguszowicach :)

dzis juz tam nie pojade ale jutro i do soboty pewnie tak :) wiec zapraszm ... jak bedziesz sie wybierac to ci dokladnie wytlumacze jak jechac :)

 

 

ewus przekladajac na ludzki to co robie - robie koncowki na kablach internetowych !!

 

Jak się wyrobię czasowo, bo teoretycznie powinnam mieć dużo więcej czasu a realnie mam dużo mniej.

I nie potrafię wyjaśnić anomalii.

 

Matko dobrze, że ja na końcówce internetu mam router i żadnych "intylygentnych' bo zapewne nie obsłużyłabym swego domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze skorzystam skoro adamowi sie spieszy :) ja tych kabelkow mam ze tak powiem od zaje ... wiec teraz na szybko zrobie te ktore beda potzrebne na juz a potem bede sie po malutku bawic dalej :)

 

OK jakos bardzo specjalnie sie nie spiesz - pozyczylem se troche kabli z roboty to jakos te pare dni obstoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...