Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

robimy głosowanie :) dachówka czarna czy grafitowa? :)

złamana biel na elewacji, stolarka orzech. Wiem że Adam ma grafit, Queene czarną a my ? ;) mamy dwie dachówki w domu i juz mnie głowa boli od patrzenia na nie

 

No wlasnie zalezy czy chcesz swiecaca i z polyskiem czy nie. Ja chcialem mat wiec wybralem grafit. Czarna z angoba sie az swieci. Mi sie to nie podoba. Czarna matowa bedzie prawie jak grafit polyskujac na dachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnych kabelków internetowych i innych bajerów,za stara jestem na to.Ważne,że mam jakiegoś laptopa w łóżeczku i blueconnecta wsadzonego i działa.Mi wystarczy,a zanim dzieci dorosną to i tak technika pójdzie do przodu.

Czarna błyszcząca jest super,zawsze wygląda czysto na dachu,polecam robena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnych kabelków internetowych i innych bajerów,za stara jestem na to.Ważne,że mam jakiegoś laptopa w łóżeczku i blueconnecta wsadzonego i działa.Mi wystarczy,a zanim dzieci dorosną to i tak technika pójdzie do przodu.

Czarna błyszcząca jest super,zawsze wygląda czysto na dachu,polecam robena.

 

gabi my ogolnie sieciomaniacy jestesmy i obawiam sie ze moj laptop za mna bedzie chodzil jak cien ... na dole luz bo wifi pojdzie bez problemu ale na gorze moze juz slabo lapac bo moj strop jest "bardzo super hiper gestozebrowy" :) wiec kabelki beda ciagniete :) poza tym PS3, amplituner i inne graty "prosza sie o kabelki" ... wifi dla nich to taki pic na wode fotomontaz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braas celtycka. ja głosuję za tą mniej czarną :)

rok o tym dyskutujemy, hurtownie zwiedzaliśmy, a za pięć dwunasta oczy w słup i podejmujcie decyzje za nas:)

tematów jest więcej.

muszę gdzieś jutro zobaczyć jak wygląda rynna np. marleya. czy czarna to jak smoła, a grafitowa jest spłowiała?

membranę wysokoparoprzepuszczalną na nieużytkowe poddasze mogę mieć taką zwykłą, czy warto poszukać czegoś droższego?

wyłaz dachowy: fakro, welux, wszystko jedno? Są jakieś antywłamaniowe opcje? jakby nie było to dość wygodna opcja dla złodziei.

 

W sobotę przyjedzie ciężarówka piachu do zasypania tarasu. Przy okazji koparka do obsypania fundamentu tarasu, żeby nie urósł przez zimę.

A skoro już będzie koparka to wymysliłem, żeby trochę rozplantowała nam nasze góry ziemi, niech się to ubije przez zimę. Podobno na jakąś bergę pod przyszłą kostkę pod przyszłym chodnikiem jeszcze za wcześnie (na razie utwardzony jest plac na dwa auta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej przerwie :-). Mam do opylenia ok 85 metrów rurek miedzianych 15x1 w odcinkach 2,5 m po atrakcyjnej cenie.

Chętnych zapraszam na priv.

Co do dylematów jakie rynny, jakie dachówki: u mnie Wiekor L15 anracyt, po 4 latach prezentuje się słodko. Wyłaz na dach mam byle jaki, złodzieje mają wiele innych otworów do forsowania na niższych poziomach. Rynny mam Wavin Kanion czarne i są super, dawajcie sobie gęsto haki (co 40 cm) nie ma co oszczędzać bo potem obwisają (odkształcają się).

Fajnie mieć to za sobą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Rutinki wybierają dach, bo i ja skorzystam z Waszych porad. Co nieco "podsłucham" , nieco już podpatrzyłam ( dachówki Creaton), jeszcze więcej podpytam i myślę, że będę mądrzejsza.

Osobiście podobają mi się czarne dachy , z połyskiem ( taka sroka ze mnie:)). Rynny Marleya a okna Fakro, wyłazu nie obrałam. Mój typ to Creaton Balance lub Roben Monza Plus- cena dachówki z dodatkami w obu przypadkach zbliżona. Na dziś Creaton - 30 tys, Roben 28 tys. Mamy dylemat, czy dopłacać do Creaton, czy też brać tańszą? I co z membraną- 3 warstwowa wystarczy????? Porady mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Rutinki wybierają dach, bo i ja skorzystam z Waszych porad. Co nieco "podsłucham" , nieco już podpatrzyłam ( dachówki Creaton), jeszcze więcej podpytam i myślę, że będę mądrzejsza.

Osobiście podobają mi się czarne dachy , z połyskiem ( taka sroka ze mnie:)). Rynny Marleya a okna Fakro, wyłazu nie obrałam. Mój typ to Creaton Balance lub Roben Monza Plus- cena dachówki z dodatkami w obu przypadkach zbliżona. Na dziś Creaton - 30 tys, Roben 28 tys. Mamy dylemat, czy dopłacać do Creaton, czy też brać tańszą? I co z membraną- 3 warstwowa wystarczy????? Porady mile widziane

 

Fajna promocje na creatona maja w goldzie w Rowniu lub Rzuchowie

kopiłem tam swojego balansa wygląda klasa jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...