Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Też chciałem o to zapytać. Tzn. wiem, że kanaliza powinna mieć odpowietrzenie tyle że nie wiem gdzie.

Projektu instalacji nie mam, hydraulik zrobi jak mu będzie pasowało. Tylko czy teraz zamontować dachówkę z kominem nad którąś łazienką? Czy potem wymieni się którąś ze zwykłych dachówek na taką z kominkiem?

gdzie dać dachówkę antenową? gdzieś za komin i potem talerz tv-sat do komina przytwierdzić? A obok tej pierwszej dać drugą antenową na linię telefoniczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo madzia, bardzo dobra odpowiedź :)

 

Dziękuję :)

Bo wiecie, zastanawia mnie a wręcz nawet wkurza dlaczego ludzie zastanawiają się nad wyborem między dwoma, równoważnymi rzeczami, które mają takie same parametry. To jak wybieranie między chlebem a bułką - co kto lubi - jedno i drugie to pieczywo. Po co sobie stwarzać problemy!

U nas sprawa była jasna, np wybierając dachówkę wiedzieliśmy tylko że będzie ceramiczna. A potem wybieraliśmy między ofertami różnych producentów - wybraliśmy najtańszą, choć wielokrotnie słyszeliśmy że Roben jest krzywy, itp.

 

A jeszcze jedno - jakby powiedziała mea - to jest jak zastanawianie się nad wyższością świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą :) czy jakoś tak to było :p

 

Echh się ludzi poznaje na tym forum :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem o to zapytać. Tzn. wiem, że kanaliza powinna mieć odpowietrzenie tyle że nie wiem gdzie.

Projektu instalacji nie mam, hydraulik zrobi jak mu będzie pasowało. Tylko czy teraz zamontować dachówkę z kominem nad którąś łazienką? Czy potem wymieni się którąś ze zwykłych dachówek na taką z kominkiem?

gdzie dać dachówkę antenową? gdzieś za komin i potem talerz tv-sat do komina przytwierdzić? A obok tej pierwszej dać drugą antenową na linię telefoniczną?

 

do celtykow sa plastikowe kominki /tanie/ i da sie bez problemu podmienic jak wyciegniecie rurke na gore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie gdzie oprocz allegro warto kupic materace do lozka ?? juz pomijam fakt ze wszedzie 180x200 sa na zamowienie bo w standardzie ich nie ma!!

 

 

kolejne pytanie ... czy skarbowka zwracala wam vat co do dania czy kilka dni/tygodni wczesniej ?? kurna tak by mi sie teraz te pieniadze przydaly ze szok !!! wniosek skladalam 1 sierpnia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
sluchajcie gdzie oprocz allegro warto kupic materace do lozka ?? juz pomijam fakt ze wszedzie 180x200 sa na zamowienie bo w standardzie ich nie ma!!

 

 

kolejne pytanie ... czy skarbowka zwracala wam vat co do dania czy kilka dni/tygodni wczesniej ?? kurna tak by mi sie teraz te pieniadze przydaly ze szok !!! wniosek skladalam 1 sierpnia ...

 

zadzwoń i się spytaj - ja jak dzwoniłem, to trafiłem na miła panią która powiedziałą mi że wysyłają np. 14 i 28 w danym miesiącu. Jak będzie bardzo miła, to może dowiesz się nawet coś więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...