Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

kupujesz materac bez próbowania ??

ja bym sie nie odważyła :)

my kupiliśmy na promocji w Agacie

 

tak jak pisalam 180 sa tylko na zamowienie wiec de facto nie sprobuje go i tak ... ze o zajefajnej reoznicy w cenie sie nei bede wypowiadac ... za 180 nie licza sobie mniej niz 1000 i to za byleco !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie gdzie oprocz allegro warto kupic materace do lozka ?? juz pomijam fakt ze wszedzie 180x200 sa na zamowienie bo w standardzie ich nie ma!!

Mea wiem ze to glupie ,ale cos czuje ze ja z tego skorzystam cytuje bo to nie moj patent "kumpel posiedzial w orzeszu pod fabryka janpol, jak wychodzili pracownicy to zagail czy by sie nie dalo kupic materaca taniej no i wyszlo ze sie da 50% taniej, niz w agacie ,wzieli na rabat pracowniczy 100 im odpalil i wszyscy zadowoleni"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea wiem ze to glupie ,ale cos czuje ze ja z tego skorzystam cytuje bo to nie moj patent "kumpel posiedzial w orzeszu pod fabryka janpol, jak wychodzili pracownicy to zagail czy by sie nie dalo kupic materaca taniej no i wyszlo ze sie da 50% taniej, niz w agacie ,wzieli na rabat pracowniczy 100 im odpalil i wszyscy zadowoleni"

 

to juz zaczyna mi sie podobac !!! janpol ma jedne z lepszych materacy !!

ja bym tez musiala wziac ten 80+ ... :) ten co gabrysia pokazala to moj faworyt juz od dawna!!

 

wiem juz za nie kupie wiecej materaca w JYSKu ... poprzedni byl do wywalenia po 2 latach uzytkowania ... a wybulilismy za niego grubo ponad tysiaka /za 140!!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalam 180 sa tylko na zamowienie wiec de facto nie sprobuje go i tak ... ze o zajefajnej reoznicy w cenie sie nei bede wypowiadac ... za 180 nie licza sobie mniej niz 1000 i to za byleco !!

 

Co ty mowisz przeca to czy on ma 100 czy 160 czy 180 to jeden pies, wybierasz sobie testując jaki jest i zamawiasz właściwą wielkość. Koniecznie trzeba testować, Agata ma duży wybór Janpolu i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea ma racje, czesto panowie naganiacze zapominaja dodac calkiem waznych elementow, ktore kosztuja potem krocie... Lepiej porownywac element po elemencie i ilosc do ilosci z kilku wycen, zrobic swoja tabelke i wtedy macie czysty poglad kto co wam chce sprzedac a o czym zapomnial :)

 

Słusznie Mea i dzogurt mówicie. Ja właśnie tak zrobilam, element po elemencie sztukowo porównywałam te wyceny- jedyną różnicą był rozmiar okien dachowych 118:140, oraz rynny 125;150. Dachówki podstawowe , skrajne , gąsiory, kominki, grzebienie, blachy, taśmy itd oraz ilość membrany są bardzo porównywalne. Aż się zdziwiłam, że wszyscy sprzedawcy tacy zgodni. Ale mimo wszystko bardzo Wam dziękuję, że czuwacie i pilnujecie, żeby tacy jak ja- nowicjusze- nie popełniali głupich błędów. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz zaczyna mi sie podobac !!! janpol ma jedne z lepszych materacy !!

ja bym tez musiala wziac ten 80+ ... :) ten co gabrysia pokazala to moj faworyt juz od dawna!!

 

 

Materace Janpol są do kupienia w BRW na ul.Kadłubka w Niedobczycach. Zjeżdża się obok Nissana z Wodzisławskiej i jedzie do magazynów Black Red White. Super sklep- kto nie był - POLECAM. Mają tam wyposażenie wnętrz i materace oczywiście. Jak cenowo, nie wiem, trzeba podpytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie będzie pewnie monotematyczne ale czy ktoś może mi wysłać na prv info jak należy wklejać fotki na forum ? w FAQ jest to tak idiotycznie opisane że może ktoś ma bardziej przejrzystą instrukcję do tej operacji ?? z góry dziękuję za wyrozumiałość i pomoc :)

 

Wysłałam Ci priva mam nadzieję że będzie zrozumiały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda nie do konca masz racjez tymi rynnami bo ztego co ja czytalam po forum i co mowili dekarze to rynny z gamrata lubia byc krzywe i z cala pewnoscia sie odbarwiaja brzydko po jakims czasie !! dlatego warto jednak doplacac do Marleya ...

 

Wiesz co ja takie same informacje miałam na temat Robena Flaming, a jednak jak go kupiliśmy to dekarz aż był zdziwiony -on też zarzekał się, że Roben krzywy, zły, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia bo chodzi o powtarzalnosc czasem ma sie farta, ale w zeszlym roku jak sie rozgladalem za dachowka to mi znajomi w hurtowni odradzali wlasnie robena spowodu krzywych dachowek, ktorych za grzyba nie szlo polozyc i na wlasne oczy widzialem sterte reklamacji z czego 90% to byl roben. A w koncu niewiele drozej mozna miec koramic'a czy creatona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...